dr Anna Szafryna-Kliwicka

Onkolog

Pani doktor jest osobą kompetentną. Życzliwie nastawioną do pacjenta. Potrafi słuchać i udzielać wnikliwych odpowiedzi, które rozwiewają wszelkie wątpliwości i obawy. Polecam

Polecam

Nie byłam na prywatnej wizycie ! Można tylko życzyć sobie więcej takich lekarzy. Idąc do szpitala byłam wrakiem człowieka, nie potrafiącym przyjąć do siebie choroby. Dzięki Pani Doktor dzisiaj z optymizmem i wiarą patrzę na przyszłość.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu

Właściwy człowiek na właściwym miejscu

Miła,rzetelna,dobrze zorganizowana, przyjazna.Zawsze ma dla nas czas :)

Miła,rzetelna,dobrze zorganizowana, przyjazna.Zawsze ma dla nas czas :)

Mój lekarz prowadzący, o cokolwiek poproszę to załatwi, wysłucha. Z dobrym poczuciem humoru. A jesli chodzi o komenatrze inne, to ja czesto bywam w szpitalu i Ci lekarze mają naprawde mase roboty w stosunku do pacjentów jest ich za mało. Robą swoją robote jak najlepiej. Odnosnie jakiegos tam korytarza, gdzie miała zostawic, w hotelu?

Publiczna wizyta niestety....popieram zdanie ponizej.

Publiczna wizyta niestety....popieram zdanie ponizej.

Moze gdyby byla prywatna wizyta byloby inaczej.Z punktu widzenia osoby nie posiadajacej wyksztalcenia medycznego,ale choc w niewielkim stopniu interesujaca sie choroba bliskiej osoby mozna bylo dopatrzec sie pewnych niedociagniec w leczeniu jak np.kilkanascie dni po przebytej niewydolnosci serca podawac dosc silna chemioterapie po czym wysylajac pacjenta na badanie i zostawiajac go na korytarzu w wyniku czego doszlo do zapalenia oskrzeli i tak w kolko.

Pani doktor z wielkim sercem.Potrafi wytłumaczyć na czym polega leczenie, poświęca pacjentowi dużo czasu.