Anna Szczukocka

USG

2,6

Wybitna lekarka, o wszechstronnej wiedzy. Leczy pacjenta, a nie wyniki. Profesjonalna, empatyczna, rzeczowa, uważna, potrafi słuchać pacjenta. Prezentuje holistyczne podejście do każdego przypadku. Zawdzięczam jej diagnozę, racjonalne leczenie, a przez to poprawę jakości życia. Polecam konsultacje u dr Szczukockiej z całego serca.

Nie polecam tej lekarki. Nie jestem zadowolony z wizyty w gabinecie we Włoszczowie. Zdecydowanie nie skorzystam więcej z usługi.

Nie polecam. Bardzo nieprzyjemna, zarozumiała i arogancka lekarka. Nie słucha pacjenta. Nie potrafi przeprowadzić rzetelnego wywiadu. Bardzo zarozumiała. Ego znacznie ponad wiedzę i umiejętności.

Super lekarz.poswieca czas pacjentowi.stawia trafne diagnozy.jezdze do pani doktor juz 5lat i nigdy die nie zawiodlam .polecam

nie polecam chamska w zachowaniu krzyczy na chorego oraz jego rodzinę byłem raz i już więcej nie pójdę nie polecam