lekarz Anna Turzańska-Wołowicz

3,6
3,6
3,4
3,3

Właśnie dzisiaj wróciłam od lekarza. Tak, byłam u dr Turzańskiej Wołowicz jak z resztą zawsze, od kilku lat. Znowlu mi pomogła... Dziękuję. Przeczytałam w internecie część opini o niej i jestem zbulwersowana tym, że ludzie tak dziwnie wyciągają wnioski. Moim zdaniem nie słusznie, źle oceniają tą kobietę - lekarza. Jeszcze nie tak dawno bo w ubiegłym rokuna podstawie moich wyników pomogła wykryć u mnie poważną chorobę, o której ja w ogóle nie miałam pojęcia. Dzięki jej rzekomej "opryskliwości" jak oceniają to ludzie, przeszłam zabieg i wróciłam do zdrowia. Później drugi raz w porę skierowanie do szpitala karetką pogotowia i ... Znowu mnie uratowała. Nie wspomnę już o lekach, które idealnie mi dopasowała. Już za pierwszym razem na wizycie. Biorę je codziennie od kilku lat. Dlaczego? Dlaczego tak się stało? Czy mam wyjątkowe szczęście? Tak, bo trafiłam do odpowiedniej osoby. Pani dr Turzańska - Wołowicz to osoba o wyjątkowej empatii, osoba która lubi swoją pracę i świetnie ją wykonuje. Swoje diagnozy konsultuje z innymi lekarzami z przychodni. To osoba wymagająca - a taki powinien być lekarz. Sumienny i dociekliwy. A ona taka właśnie jest, i dlatego ja jestem zadowolona, bo przez swoją "upierdliwość", wnikliwość, wiedzę i wiele innych dodatnich cech - ja jestem zdrowa. Moim zdaniem, jeżeli ktoś jest nie zadowolony z wizyt u Pani dr to najprawdopodobniej nie potrzebny mu lekarz lecz cudotwórca. No cóż, wybór zawsze należy do nas samych. Ja w 2017 roku życzę wszystkim zdrowia i szczerze polecam dr Turzańską - Wołowicz. To super lekarz.
Ps
Zachęcam też do przeczytania moich komentarzy pod niektórymi niechlubnymi opiniami.

Polecam Panią Doktor Turzańską -Wołowicz . Miła ,sympatyczna ,skupiająca się w 100 procentach ,na pacjencie . Konkretna ,pomocna , błyskawicznie pomogła dzięki swojemu zaangażowaniu wykluczyć złą diagnozę . Bardzo serdecznie dziękuję.

Pani Doktor Turzańska jest bardzo sympatycznym lekarzem, poświęca wystarczająco czasu. Skupia się na pacjencie. Ile razy trafiam do przychodni wychodzę z dobrze postawioną diagnozą.

Super lekarz rodzinny, Pani Doktor Anna jest bardzo pomocna i kompetentna. Dobrze wywiązuje się ze swojej pracy. Polecam bardzo Miła, ciepła ,sympatyczna.

Pani doktor to koszmar i masakra w jednym. Nie słucha kompletnie, co się do niej mówi, jest nieuprzejma, opryskliwa, wręcz chamska. Pacjent to zło konieczne. Skupiła się na schorzeniach sprzed 15 lat, które zostały już zamknięte i - co ważniejsze - leczone w innej przychodni przez innego lekarza bez adnotacji w karcie, która miała w ręku pani "doktor". Skupia się na wyglądzie pacjenta, wyszukuje ewentualne schorzenia, które mogą się wiązać z mankamentami wizualnymi, ignoruje natomiast objawy, z którymi się przyszło. Nawet naprowadzanie na kierunek ewentualnej diagnostyki nic nie daje. Pyta, czy pojawiła się jakaś wysypka, ale nawet jej nie ogląda, kiedy potwierdzilam, że owszem, jest. Wystawiła skierowanie na badania ogólne stwierdzając, że jeśli nic nie wykarza, to ona nie wie, co dalej. Zwolnienie konieczne przy mojej pracy wystawiła na 2 dni po awanturze z łaską. Stwierdziła, że nie interesuje jej, jak, ale wyniki mam mieć na jutro (co jest niewykonalne), bo potem ona jest sama i sobie nie życzy, żebym przyszła z wynikami. Na koniec wyrzuciła mnie z gabinetu, bo następny czeka. W międzyczasie załatwia wystawienie zwolnienia komuś znajomemu pielęgniarki, kto nawet nie przyszedł do przychodni.

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, Dużo czasu poświęciła mi jako pacjentowi, z wizyty wyszłam zadowolona. Na pewno wrócę do Pani doktor ponownie.

Dziękuję za pomoc !!! Jest Pani konkretną osobą taki właśnie powinien być lekarz dużo dowiedziałem się o swoim stanie choroby i pokierowala mnie pani do dalszego leczenia

Nie Polecam! Ta Pani nadaje się do jednego z reportaży programu Uwaga. Nie miła, opryskliwa, niekompletna, non stop przy pacjencie konsultacje swoje decyzje. Dodatkowo jako 'kierownik' przychodni, uważa, że nikt nie jest na tyle kompetentny, żeby być jej przełożonym. Z łaska wypisuje należne chorobowe, poleca zatrudnić studentów do opieki nad chorym, zamiast wypisać opiekę, nie potrafi czytac wyników badań ze szpitala wojskowego. Żali się pacjentom, że przez nich musi długo siedzieć w pracy, a jej koleżanki już wychodzą do domów. Że od tych naszych problemów i chorób wychodzi z dużą głową z pracy. Tragedia! I potem tacy lekarze jak ona strajkuja za podwyżkami płac. Minimalnej krajowej bym jej nie zapłaciła. Nie polecam i nie pozdrawiam. Mam nadzieję, że to przeczyta i cokolwiek zrozumie.

Bardzo miła i naprawdę chciała pomóc. Dość szczegółowo opowiedziała co jest i jak powinno przebiegać leczenie

Pierwszy raz spotkałem się z tak niemiłym lekarzem Pani doktor nie lubi dzieci jest opryskliwa nie pozwoliła opisać objawów choroby dziecka, sprawia wrazenie że pracuje za kare , jest niemiła dla rodziców i dla samego malucha ,dziecko z zapaleniem płuc a pani doktor robi musztre na wizycie, to przykre że tacy ludzie nas leczą nie podważam kompetencji ale kontakt z pacjentem to zgroza ODRADZAM lepiej poszukać innego lekarza, na szczęście mamy więcej lekarzy którzy lubią swoją pracę