lekarz Anna Turzańska-Wołowicz

Pani Doktor całkowicie bez empatii. Nie udzieliła pomocy w zwykłym kontynuowaniu leczenia chorego na nowotwór złośliwy. Skasować za wizytę i nie udzielić pomocy. 0 odpowiedzi na zadane pytania. Nie polecam nikomu trafienia na tę Panią. Tacy ludzie nie powinni mieć uprawnień do wykonywania zawodu z ludźmi.

Pani Doktor uratowała honor przychodni, w której przyjmuje pacjentów. Przynajmniej w moich oczach. Jeszcze wczoraj z powodu zasad, które wprowadzono po pandemii, chciałam się z niej wypisać. Zwyczajnemu pacjentowi, który naprawdę potrzebuje pomocy, nowe przepisy utrudniają dostęp do podstawowej opieki medycznej... Powrócę jednak do Pani Doktor. *Bardzo sympatyczny Człowiek - pożądana, a coraz rzadsza cecha lekarza. *Przez całą wizytę skupia uwagę na pacjencie i jego problemie, a nie na stosach papierów. * Kompetentny Lekarz, którego można obdarzyć zaufaniem i bez strachu zastosować się do zaleceń. Z całego serca polecam Panią ...

Powrócę jednak do Pani Doktor.
*Bardzo sympatyczny Człowiek - pożądana, a coraz rzadsza cecha lekarza.

Z całego serca polecam Panią Doktor Annę Turzańską-Wołowicz.

Pani Doktor jakich mało.Ciepla,miła z sercem na dłoni.Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Pani Doktor potrafiła znaleźć czas i przyjąć mnie choć miała już komplet pacjentów.Mało tego opieka, którą otoczyła mnie nie ograniczała się do jednej wizyty w przychodni.Lekarz z powołania z dużą wiedzą medyczną, który widzi w pacjencie człowieka Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami są one krzywdzące Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Doktór Annę.

Pani doktor to kompetentna , miła, uprzejma osoba.Zawsze służy pomocą.Osoba z sercem na dłoni.Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami pacjentów.

Polecam Panią Doktor Turzańską -Wołowicz . Miła ,sympatyczna ,skupiająca się w 100 procentach ,na pacjencie . Konkretna ,pomocna , błyskawicznie pomogła dzięki swojemu zaangażowaniu wykluczyć złą diagnozę . Bardzo serdecznie dziękuję.

Super lekarz rodzinny, Pani Doktor Anna jest bardzo pomocna i kompetentna. Dobrze wywiązuje się ze swojej pracy. Polecam bardzo Miła, ciepła ,sympatyczna.

Pani Doktor Turzańska jest bardzo sympatycznym lekarzem, poświęca wystarczająco czasu. Skupia się na pacjencie. Ile razy trafiam do przychodni wychodzę z dobrze postawioną diagnozą.

Polecam Panią doktor. Bardzo miła, Dużo czasu poświęciła mi jako pacjentowi, z wizyty wyszłam zadowolona. Na pewno wrócę do Pani doktor ponownie.

Dziękuję za pomoc !!! Jest Pani konkretną osobą taki właśnie powinien być lekarz dużo dowiedziałem się o swoim stanie choroby i pokierowala mnie pani do dalszego leczenia

Właśnie dzisiaj wróciłam od lekarza. Tak, byłam u dr Turzańskiej Wołowicz jak z resztą zawsze, od kilku lat. Znowlu mi pomogła... Dziękuję. Przeczytałam w internecie część opini o niej i jestem zbulwersowana tym, że ludzie tak dziwnie wyciągają wnioski. Moim zdaniem nie słusznie, źle oceniają tą kobietę - lekarza. Jeszcze nie tak dawno bo w ubiegłym rokuna podstawie moich wyników pomogła wykryć u mnie poważną chorobę, o której ja w ogóle nie miałam pojęcia. Dzięki jej rzekomej "opryskliwości" jak oceniają to ludzie, przeszłam zabieg i wróciłam do zdrowia. Później drugi raz w porę skierowanie do szpitala karetką pogotowia i ... Znowu mnie uratowała. Nie wspomnę już o lekach, które idealnie mi dopasowała. Już za pierwszym razem na wizycie. Biorę je codziennie od kilku lat. Dlaczego? Dlaczego tak się stało? Czy mam wyjątkowe szczęście? Tak, bo trafiłam do odpowiedniej osoby. Pani dr Turzańska - Wołowicz to osoba o wyjątkowej empatii, osoba która lubi swoją pracę i świetnie ją wykonuje. Swoje diagnozy konsultuje z innymi lekarzami z przychodni. To osoba wymagająca - a taki powinien być lekarz. Sumienny i dociekliwy. A ona taka właśnie jest, i dlatego ja jestem zadowolona, bo przez swoją "upierdliwość", wnikliwość, wiedzę i wiele innych dodatnich cech - ja jestem zdrowa. Moim zdaniem, jeżeli ktoś jest nie zadowolony z wizyt u Pani dr to najprawdopodobniej nie potrzebny mu lekarz lecz cudotwórca. No cóż, wybór zawsze należy do nas samych. Ja w 2017 roku życzę wszystkim zdrowia i szczerze polecam dr Turzańską - Wołowicz. To super lekarz.
Ps
Zachęcam też do przeczytania moich komentarzy pod niektórymi niechlubnymi opiniami.