lek. med. Anna Walkowiak

Internista

Nie polecam!!!!!!! Zero podejścia do pacjenta, zero empatii. Zwolnienie? A po co? ?? Nawet nie zbadała, nie pytała, szkoda słów.

Lekarkę tę polecam omijać jak najszerszym łukiem;poczawszy od pierwszej wizyty ze wszystkim stwarza problemy np.na prośbę moją o skierowanie do specjalisty usłyszałem że nie wypisze bo "pójdzie z torbami" lub innym razem że takie osoby jak ja blokują miejsce prawdziwie chorym.Problem jest nawet ze zwkłym skierowanie na badanie moczu chociażby.Wyczytałem gdzieś ze po pracy wystepuje ona w kabarecie,niestety ze swojej praktyki lekarskiej też robi kabaret.Zdecydowanie nie polecam.