Anna Wasyliszyn-Nowak

Internista

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. To moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona, Pani Doktor jest kompetentna, uprzejma, bardzo zaangażowana, poświęciła mi dużo uwagi i czasu, wytłumaczyła wątpliwości, naprawdę polecam.

Najlepszy lekarz internista i endokrynolog w Olkuszu!!!! Zdecydowanie polecam ta Panią Doktor, podleczyła mi super tarczycę, mimo że inni tego nie potrafili wcześniej. Kompetentna, dokłądnie tłumaczy stan choroby, maksymalne poswięcenie czasu, bardzo sympatyczna. Przyjmuje w szpitalu Olkusz, oraz prywatnie na Kr. Kazimierza Wielkiego 64.