Internista Olkusz

Szpital Powiatowy
aleja 1000-lecia 13
32-300 Olkusz

Wspaniały lekarz,kompetentny, cierpliwy.poświęcający nawet swój prywatny czas pacjentowi,wyrozumiały oczywiście godny polecenia. Korzystam często z pomocy lekarskiej ale dopiero gdy spotkałem Panią Rogozik to wiem ,że lekarze mogą być naprawdę wspaniali. Waldek

Opinia dodana przez: Waldek

lekarz Marek Trzcionkowski

Internista, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
Górnicza 1
32-300 Olkusz

Cudowny lekarz o gołebim sercu.przyjmie zawsze mimo nawału pacjentow nikomu nie odmowi.lekarz z powołania tlumaczyzawsze i ma obszerna wiedze nie tylko pulmonologiczna.

Opinia dodana przez: Czarna mamba

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowy Szpital w Olkuszu

32-300 Olkusz

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. To moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona, Pani Doktor jest kompetentna, uprzejma, bardzo zaangażowana, poświęciła mi dużo uwagi i czasu, wytłumaczyła wątpliwości, naprawdę polecam.

Opinia dodana przez: Kamila

Specjalistyczny Gabinet Prywatny
ul. Krakowskie Przedmieście 11/1
32-300 Olkusz

Dr Kaleta to lekarz z powołaniem. Kompetentny, uczciwy, lekarz z ludzką twarzą. Z pacjentem umie się komunikować i cierpliwie, rzeczowo wszystko tłumaczy. Jestem jego pacjentką od dawna i polecam każdemu. Najważniejsze jednak jest to, ze jest skuteczny. Potrafi kompleksowo spojrzeć na pacjenta.

Internista Olkusz dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

Poradnia Endokrynologiczaj - Nowy Szpital w Olkuszu
Al. Tysiąclecia 1
Olkusz

sympatyczna, rzeczowa, kompleksowo podchodzi do problemu. Pani doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Przyszłam z niedoczynnością tarczycy w ciąży i dalej jestem pod opieką p. Agnieszki.

Opinia dodana przez: Paulina

ul. Broniewskiego 8A
32-300 Olkusz

Mam do Pani Doktor pełne zaufanie, jest zaangażowania w proces leczenia mnie, nigdy nie bagatelizuje moich najdrobniejszych nawet problemów zdrowotnych, potrafi nie tylko skutecznie leczyć ciało, ale i podreperować zachwianą chorobą psychikę.

lekarz Anna Kajda

Internista, Lekarz medycyny pracy

32-300 Olkusz

Pani dr Aleksandra Kajda to wspaniała lekarka, podejmująca szybkie i trafne diagnozy.Wysłuchuje pacjenta, przez co ma się do Niej zaufanie a to bardzo dużo w relacji pacjent-lekarz.Z przykrością dowiedziałam się, że nie będzie przyjmować aż do odwołania.Oby wróciła, wówczas polecam jej usługi lekarskie szczerze i otwarcie.Pozdrawiam cały miły personel. M.G.

Opinia dodana przez: Małgorzata G.

lekarz Bożena Zgoda

Internista, Lekarz rodzinny

32-300 Olkusz

Lecze się u dr Zgody ponad 10 lat i jestem zadowolony . Chociaz nie przepadam za lekarzami ale do pani doktor mam pełne zaufanie , dzieki niej pozbyłem sie nowotwora ślinianki

Opinia dodana przez: wojtek

Szpital Powiatowy
aleja 1000-lecia 13
32-300 Olkusz

Byłem u Pani doktor dwa razy i w końcu właściwy lekarz na właściwym miejscu.
Pani doktor prawidłowo zdiagnozowała moje dolegliwości w klatce piersiowej.
Miałem zadyszki, osłabienia - wystarczyło zlecenie prostego badania.
Wcześniejsi lekarze u których byłem, nie ...

Byłem u Pani doktor dwa razy i w końcu właściwy lekarz na właściwym miejscu.
Pani doktor prawidłowo zdiagnozowała moje dolegliwości w klatce piersiowej.
Miałem zadyszki, osłabienia - wystarczyło zlecenie prostego badania.
Wcześniejsi lekarze u których byłem, nie zwrócili uwagi na rozwój mojej choroby - myśleli, że jestem osłabiony i przemęczony, że mam chwilowe dolegliwości.
Wystarczyło udać się do pulmonologa.
Pani doktor, to zarówno internista jak i pulmonolog. Patrzy całościowo jak lekarz internista a dodatkowo nie bagatelizuje dolegliwości - w tym przypadku płucnych.
Mając wyniki badań - wystarczyło zalecić odpowiednie leczenie.
I chyba o to chodzi.
W końcu czuję się na siłach i mam radość z życia.
Polecam z gorącego serca.

Opinia dodana przez: Tomasz

32-300 Olkusz

Wydaje mi się, że jednak od lekarza należy wymagać uprzejmości w końcu jest to zawód dla ludzi a u Pani Doktor uprzejmości nie zauważyłam. Byłam kolejnym przypadkiem a nie pacjentką potrzebującą pomocy. Zostałam potraktowana "z góry" i bezosobowo.