Internista Olkusz

Internista, Endokrynolog

Poradnia Endokrynologiczaj - Nowy Szpital w Olkuszu
Al. Tysiąclecia 1
Olkusz

sympatyczna, rzeczowa, kompleksowo podchodzi do problemu. Pani doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Przyszłam z niedoczynnością tarczycy w ciąży i dalej jestem pod opieką p. Agnieszki.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Anna Kajda

Internista, Lekarz medycyny pracy

Centrum Opieki Medycznej ESKULAP s.c.
Króla Kazimierza Wielkiego 28
32-300 Olkusz

Pani dr Aleksandra Kajda to wspaniała lekarka, podejmująca szybkie i trafne diagnozy.Wysłuchuje pacjenta, przez co ma się do Niej zaufanie a to bardzo dużo w relacji pacjent-lekarz.Z przykrością dowiedziałam się, że nie będzie przyjmować aż do odwołania.Oby wróciła, wówczas polecam jej usługi lekarskie szczerze i otwarcie.Pozdrawiam cały miły personel. M.G.
Opinia dodana przez: Małgorzata G.

lekarz Joanna Gurgul-Żółkiewicz

32-300 Olkusz

Nie potwierdzam opinii obu Pani ani osoby bez kręgosłupa podpisującej się jako Anonim. Trochę więcej jak 8 miesięcy temu dzięki wiedzy, kompetencji wynikającej nie tylko z jej wykształcenia i przygotowania internistycznego jak i pulmonologicznego, chęci uczenia się, dzisiaj żyję i poruszam się o własnych siłach, a nawet pracuję. Inni postawili na mnie krzyżyk i mówili, że jak przeżyję to będę niesprawny i na rencię. Tak nie jest dzięki Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Marko

lekarz Agnieszka Wesołowska-Rogozik

32-300 Olkusz

Wspaniały lekarz,kompetentny, cierpliwy.poświęcający nawet swój prywatny czas pacjentowi,wyrozumiały oczywiście godny polecenia. Korzystam często z pomocy lekarskiej ale dopiero gdy spotkałem Panią Rogozik to wiem ,że lekarze mogą być naprawdę wspaniali. Waldek
Opinia dodana przez: Waldek

lekarz Renata Kasza

ul. Broniewskiego 8A
32-300 Olkusz

Mam do Pani Doktor pełne zaufanie, jest zaangażowania w proces leczenia mnie, nigdy nie bagatelizuje moich najdrobniejszych nawet problemów zdrowotnych, potrafi nie tylko skutecznie leczyć ciało, ale i podreperować zachwianą chorobą psychikę.

lekarz Bożena Zgoda

Internista, Lekarz medycyny pracy

Centrum Opieki Medycznej ESKULAP s.c.
Króla Kazimierza Wielkiego 28
32-300 Olkusz

Lecze się u dr Zgody ponad 10 lat i jestem zadowolony . Chociaz nie przepadam za lekarzami ale do pani doktor mam pełne zaufanie , dzieki niej pozbyłem sie nowotwora ślinianki
Opinia dodana przez: wojtek

lekarz Marek Trzcionkowski

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
Górnicza 1
32-300 Olkusz

Chciałabym przekazać słowa uznania dla Pana, kiedyś przed laty byłam pacjentką szpitala, i w pewnym okresie trafiłam pod Pana opiekę. Wtedy byłam trochę pogubiona, nie wiedziałam co mam zrobić jak żyć po przebytej operacji. Ważny był dla mnie i jest do dzisiaj kontakt z lekarzem, któremu mogę bezgranicznie zaufać. Znalazłam tam takich lekarzy, a w śród nich jest też Pan. Leczenie farmakologiczne to połowa sukcesu, do całkowitego dojścia do dobrego ...
Opinia dodana przez: Wiesława J.

Anna Wasyliszyn-Nowak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowy Szpital w Olkuszu

32-300 Olkusz

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. To moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona, Pani Doktor jest kompetentna, uprzejma, bardzo zaangażowana, poświęciła mi dużo uwagi i czasu, wytłumaczyła wątpliwości, naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Renata Gamrat

Internista, Lekarz rodzinny

32-300 Olkusz

Bardzo profesjonalne podejście a jednocześnie każde spotkanie jest w przesympatyczniej atmosferze. Syn od razu złapał kontakt z Panią Asia a zazwyczaj nie jest zbyt ufny do obcych osób. Na prawdę polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marzena Bigaj

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

bardzo dobry lekarz, poświecą pacjentowi duzo czasu, zleca badania przed wydaniem opinii, analizuje problem z kazdej strony, nie wciska na sile lekow bo jej sie oplaca, ani nie przepisuje antybiotykow bez potrzeby, polecam!!
Opinia dodana przez: messy

Interniści w mieście Olkusz