lekarz Anna Westrych

Lekarz rodzinny

Zrozumienie, kompetencji i pozytywne podejście do pacjentów. Genialny diagnostyka- wielokrotnie się to potwierdziło. Taki prawdziwy lekarz rodzinny.

Podczas wizyty, wstępnie przeprowadza wywiad odnośnie dolegliwości i wcześniejszch chorób. Stawia diagnozę i proponuje metody leczenia. Wcześniej korzystałem z opieki MON i MSW Tego Lekarza Kobietę, jak też osoby pracujące w przychodni mogę polecić z czystym sumieniem, ponieważ są kompetentni i uprzejmi.

Wspaniała kobieta i lekarz, jakich mało. Zawsze dokładnie wytłumaczy problem i skutecznie zaradzi. Nie odsyła z receptą po 3minutowej wizycie. Polecam każdemu z całego serca.

zdecydowanie nie polecam mało brakowało wysłała by niemowlę do aniołków ,przy obustronnym zapaleniu płuc stwierdziła że co najgorsze już minęło gdzie po 2 dniach dziecko wylądowało w szpitalu i dopiero tam mu pomogli ,poza tym podczas wizyty gdzie dziecko było rozebrane ciągle ktoś wchodził ,pani doktor piła kawkę i cały czas rozmawiała przez telefon

Lecze się u Pani doktor już 20 lat i jest ok zawsze wysłucha dokładnie i dobrze doradzi za to ja cenie.

Jest super :) Bardzo uprzejma, miła, PAMIĘTA IMIONA pacjentów. Jeszcze się nie pomyliła. Bardzo polecam!

TO FANTASTYCZNY, PRAWDZIWY LEKARZ RODZINNY.CENIĘ PANIĄ DOKTOR ZA TO ŻE NIE LECZY NA OŚLEP . GDY KOŃCZĄ SIĘ JEJ KOMPETENCJĘ ZAWSZE KIERUJE DO SPECJALISTY.PONADTO JEST WSPANIAŁYM, CIEPŁYM, CZUŁYM I NADWYRAZ KOMPETENTNYM PEDIATRĄ. OD WIELU LAT LECZY SIĘ U NIEJ CAŁA MOJA RODZINA .

trafne diagnozy nawet po objawach podanych telefonicznie. jeszcze się nie zdarzyło żeby się pomyliła

Moja wizyta u tej pani trwała możne niecałe 5 min. Nawet nie dowiedziałam się co mi dolega. Pani doktor tylko przepisała lekarstwa. Nie polecam ! Więcej tam nie pójdę.

Lala pracy sprawiły, że ma duże doświadczenie, ale na pewno brak Jej wiedzy dotyczącej najnowszych osiągnięć medycyny. Obsługa w Poradni nie wzbudza zaufania. Podczas wizyty w gabinecie panuje zamieszanie z powodu odbierania przez lekarkę wielu telefonów, a to sprawia, że wywiad lekarski jest pobieżny i chaotyczny.

Obsługa w Poradni nie wzbudza zaufania.