lekarz Anna Westrych

Lekarz rodzinny

Pierwsza wizyta pani doktor wepchnela dziecku 6 cio tygodniowemu patyczek drewniany do buzi po czym go obkrecila i uszkodzila dziecku dziaslo. Jedna z kolejnych wizyt gdzie dziecko bylo szczepione 7 miesiac pani doktor tak naciagnela dziecku napletek ze skora na nim popekala dziecko placze podczas oddawania moczu. Nie polacam brak kompetencji.

Pani doktor podczas wizyty odbiera telefony, w trakcie wywiadu rozmawia z pacjentem przez telefon i z pacjentem w gabinecie. Zdezorientowana nie wiedziałam już komu zadaje pytania, nagle wychodzi z gabinetu. Bardzo chaotyczna osoba, nie potrafi wytlumaczyc ani diagnozy ani działania leków. Myślę że czasy świetności tej pani już dobiegły konca

Z całego serca omijajcie szerokim łukiem. Chamsko i nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Wmawianie ze badań nie zleci bo musi za nie płacić. Robi z siebie niewiafomo co a kompetencje lekarskie są nijakie. Zapalenia oskrzeli nie potrafi rozpoznać.

Szkoda nerwów. Lekarka lata temu była niezastąpiona, bardzo uprzejma i niesamowicie charyzmatyczna, na tą chwilę całą rodziną unikamy wizyt u tej pani. Nie można zaprzeczyć jej doświadczeniu, ale sposób w jaki obchodzi się z pacjentami jest bardzo nieprzyjemny. Oczywiście są wyjątki od reguły. Nie zmienia to faktu, że w trakcie wizyty człowiek się modli żeby się zaraz skończyła lub zastanawia się czy w ogóle dowie się co mu dolega, czy dostanie zwolnienie adekwatne do stanu zdrowia czy jednak wróci do pracy nadal chory, bądź też mój "ulubieniec" - ten sam zestaw antybiotyków na wszystko, nawet gdy grzecznie tłumaczy się pani, że owe nie przynoszą żadnej poprawy.
Oczywiście są ludzie dla których owa pani jest nadal sympatyczna i traktuje ich tak jak pacjentów powinno się traktować, jednak ja mam negatywne doświadczenia.

Zrozumienie, kompetencji i pozytywne podejście do pacjentów. Genialny diagnostyka- wielokrotnie się to potwierdziło. Taki prawdziwy lekarz rodzinny.

Moja wizyta u tej pani trwała możne niecałe 5 min. Nawet nie dowiedziałam się co mi dolega. Pani doktor tylko przepisała lekarstwa. Nie polecam ! Więcej tam nie pójdę.

Podczas wizyty, wstępnie przeprowadza wywiad odnośnie dolegliwości i wcześniejszch chorób. Stawia diagnozę i proponuje metody leczenia. Wcześniej korzystałem z opieki MON i MSW Tego Lekarza Kobietę, jak też osoby pracujące w przychodni mogę polecić z czystym sumieniem, ponieważ są kompetentni i uprzejmi.

zdecydowanie nie polecam mało brakowało wysłała by niemowlę do aniołków ,przy obustronnym zapaleniu płuc stwierdziła że co najgorsze już minęło gdzie po 2 dniach dziecko wylądowało w szpitalu i dopiero tam mu pomogli ,poza tym podczas wizyty gdzie dziecko było rozebrane ciągle ktoś wchodził ,pani doktor piła kawkę i cały czas rozmawiała przez telefon

Wspaniała kobieta i lekarz, jakich mało. Zawsze dokładnie wytłumaczy problem i skutecznie zaradzi. Nie odsyła z receptą po 3minutowej wizycie. Polecam każdemu z całego serca.

Lecze się u Pani doktor już 20 lat i jest ok zawsze wysłucha dokładnie i dobrze doradzi za to ja cenie.