lekarz Anna Witucka-Tuzimek

3,7
3,6
3,6
3,4

Pani doktor , przepisywała mojemu dziecku ( kilkanaście lat temu , jeszcze kiedy pracowała w szpitalu ) , lek Dipromal ( Depakine Chromo ) . Mieliśmy trudną sytuację materialną, prosiliśmy o bezpłatną receptę , która była wypisywana z wielką , wręcz ogromną łaską , oczywiście na wizycie państwowej (NFZ ) . Nie było internetu , ufaliśmy lekarzowi , iż ten dobrał lek odpowiedni dla dziecka , w odpowiedniej dawce . Tymczasem moje dziecko , tyło , choć było pod obserwacją Pani Wituckiej-Tuzimek , która narzekała tylko na nadwagę i kazała ...

Tymczasem moje dziecko , tyło , choć było pod obserwacją Pani Wituckiej-Tuzimek , która narzekała tylko na nadwagę i kazała iść na basen, zamiast zaprzestać przepisywania lekarstwa, które jak się okazało później, po 10 latach jego brania , nie było do niczego potrzebne .
Moje dziecko miało tak zwaną padaczkę gorączkową - nie była to typowa padaczka, na którą przepisywany był ten lek .
Dipromal wywarł bardzo wiele skutków ubocznych . Poza otyłością ( 130 kg ) , zaburzeniami psychicznymi , które wychodzą dopiero teraz , oraz zaburzeniami trzustki . To wszystko jest opisane w ulotkach, skutkach ubocznych, ale dopiero teraz ! Dlaczego , pani doktor nie zapisała mojemu dziecku leku o nazwie np. Neurotop Retard, który ma takie samo działanie , a nie powoduje tycia, mało tego ! - jest tabletką o powolnym uwalnianiu .

Teraz moje dziecko jest już parę lat dorosłe , ma zaburzenia odżywiania , z uwagi na kompleksy , których doznało po zażywaniu tego leku , strach przed przytyciem , anoreksję ( w chwili obecnej waży 60 kg po diecie i braniu leków amfitaminopodobnych ) .
Dodam również, że pani doktor , jest bardzo miłą osobą , zupełnie inną , posiadającą drugą twarz , na wizytach prywatnych .
Jest wtedy bardzo profesjonalna, i robi z siebie " równą babkę " , w przeciwieństwie do leczenia na NFZ , gdzie stroi fochy o wszystko i robi z siebie wielkie bóstwo .

Nie polecam tej lekarki , szczerze , pomimo tego , że kiedyś miałam o niej zupełnie odmienne zdanie .

Moja opinia,sami ją wystawcie!!! Pani doktór w gabinecie zdiagnozowała padaczkę,wypuściła mnie z recepta na kepre skierowaniem na tk i informacja że jak będzie dużo napadów mam podać wlewkę!!! Czy dobrze zrobiła??? Na drugi dzień,bo razem z mężem nie mogliśmy sobie poradzić jak postąpiła,po prywatnej wizycie u prof.Sidor w Warszawie dostaliśmy na CITO przyjęte do Kliniki Neurologii dzieci i Młodzieży w Instytucie.Od razu dostała leki dożylne a także p-obrzękowe na mózg,gdyż jak zobaczyli jak to wygląda złapali się za głowę!!!!!A dzień wcześniej dr.Tuzimek nas wypuściła!!!!!!Poza tym tam dowiedziałam się że nigdy ...

Moja opinia,sami ją wystawcie!!!
Czy dobrze zrobiła???
Na drugi dzień,bo razem z mężem nie mogliśmy sobie poradzić jak postąpiła,po prywatnej wizycie u prof.Sidor w Warszawie dostaliśmy na CITO przyjęte do Kliniki Neurologii dzieci i Młodzieży w Instytucie.Od razu dostała leki dożylne a także p-obrzękowe na mózg,gdyż jak zobaczyli jak to wygląda złapali się za głowę!!!!!A dzień wcześniej dr.Tuzimek nas wypuściła!!!!!!Poza tym tam dowiedziałam się że nigdy W ŻYCIU NIE WPROWADZA SIĘ PIERWSZYCH LEKÓW W DOMU BEZ NADZORU LEKARSKIEGO!!!!!!!!!!!!!!111
A tak chciała z nami p.dr.zrobić nie zaprosiła nas na oddział!!!!!!!1111
Sami oceńcie!!!!!!!!!!!11

Byłem u pani doktor z synem kiedy dostał ataki padaczkowe tikow powiedziała że syna nie przyjmie bo w sierpniu skończył 16 lat staliśmy pod gabinetem. Dla mnie to żenada a nie lekarz.

Bardzo dobry lekarz jeden z lepszych ,leczę córkę już 7 lat u Pani doktor i nie spotkałam się nigdy z jej złym nastrojem,zawsze miła ,uśmiechnięta ,doradzi a jak potrzeba to obsunie.Tak powinno być .Super lekarka.Pozdrawiam.Mama pacjentki.

Jest miła, uprzejma lubi dzieci ja mam ich 5 i wszystkie są leczone u dr. Mój syn który jest leczony od urodzenia i bardzo ją lubi . E.Dopierała

E.Dopierała

BARZDO KOMPETENTNA PANI DOKTOR, ZNA SIĘ NA RZECZY, SŁUŻY FACHOWĄ RADĄ I POMOCĄ. BARDZO MIŁA I SYMPATYCZNA .GORĄCO POLECAM JEST TO WYSOKIEJ RANGI FACHOWIEC.

Pani Doktor niezwykle uprzejma, serdeczna ma podejscie do dzieci. Mój synek nigdy nie płacze podczas wizyty. Bada bardzo delikatnie, ale wydaje mi się że bardzo profesjonalnie.Poświęca nam wystarczajaco dużo czasu. Polecam całym sercem.

Strasznie się zawiodłam na p.dr.Zbagatelizowała napady padaczki,mówiłam że w ciągu tygodnia bardzo wzrosła liczba napadów a p.dr.wydała tylko skierowanie na tomografie(gdzie z ulicy się czeka)i receptę na kepre(gdzie w aptece też się czeka.A na drugi dzień bez pytania zostaliśmy przyjęci do instytutu do kliniki neurologi dzieci w warszawie bez skierowania bo dziecko było w trakcie napadów.Tu dopiero dowiedziałam się że z tak dużą ilością napadów mogło dojść do obrzęku mózgu.w instytucie jak tylko zobaczyli jak wygląda sytuacja od razu podawali dożylne leki. a p.dr.dzień wcześniej puściła nas.Szczerze myślę o sprawie ...

a p.dr.dzień wcześniej puściła nas.Szczerze myślę o sprawie sądowej.Bo nas zostawiła,zamiast kiedy widziała jak wygląda napad i mówiłam ile ich jest zadziałać tzn.odprowadzić nas na oddział do szpitala.

Bardzo Miła Sympatyczna Najlepsza jaka Miałem..;D Lubi Dzieci Jest Bardzo Bardzo Miła Ja chorowałem na paraliż nerwu twarzy pomogła mi sie wyleczyć..;]

Bardzo Miła Sympatyczna Najlepsza jaka Miałem..;D

wspaniały lekarz, dokładnie bada dziecko, jest bardzo delikatna, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania,właściwa osoba na właściwym miejscu-profesjonalista!!!