lekarz Anna Witucka-Tuzimek

Neurolog dziecięcy

wizyta prywatna (wiadomo, ża nie za małą kasę)po wyjaśnieniu o co chodzi i co się u dziecka dzieje pani dr nie widzi za bardzo nic złego . za ok miesiąc dziecko po napadzie silnych dreszczy ląduje w szpitalu po tygodniu pani dr oświadcza na korytarzu że to padaczka i do widzenia!!!

Strasznie się zawiodłam na p.dr.Zbagatelizowała napady padaczki,mówiłam że w ciągu tygodnia bardzo wzrosła liczba napadów a p.dr.wydała tylko skierowanie na tomografie(gdzie z ulicy się czeka)i receptę na kepre(gdzie w aptece też się czeka.A na drugi dzień bez pytania zostaliśmy przyjęci do instytutu do kliniki neurologi dzieci w warszawie bez skierowania bo dziecko było w trakcie napadów.Tu dopiero dowiedziałam się że z tak dużą ilością napadów mogło dojść do obrzęku mózgu.w instytucie jak tylko zobaczyli jak wygląda sytuacja od razu podawali dożylne leki. a p.dr.dzień wcześniej puściła nas.Szczerze myślę o sprawie ...

a p.dr.dzień wcześniej puściła nas.Szczerze myślę o sprawie sądowej.Bo nas zostawiła,zamiast kiedy widziała jak wygląda napad i mówiłam ile ich jest zadziałać tzn.odprowadzić nas na oddział do szpitala.

Lekarz przypisała lek o mało nie doprowadziła do ślepoty pacjenta w wieku 18 lat, nic nie zrobiła z problemem z powodu swojej zupełnej niewiedzy, przestrzegam wszystkich przed wizytą u tego lekarza.Takich ludzi trzeba zamykać.

wspaniały lekarz, dokładnie bada dziecko, jest bardzo delikatna, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania,właściwa osoba na właściwym miejscu-profesjonalista!!!

Super lekarz, polecam wszystkim, jako jedyny zająl się i zdiagnozowal moje dziecko.

BARZDO KOMPETENTNA PANI DOKTOR, ZNA SIĘ NA RZECZY, SŁUŻY FACHOWĄ RADĄ I POMOCĄ. BARDZO MIŁA I SYMPATYCZNA .GORĄCO POLECAM JEST TO WYSOKIEJ RANGI FACHOWIEC.

jest to znakomita doktur bardzo mi pomaga kolejna wizyta w styczniu nie moge się doczekać

Pacjent zadowolony z wizyty i porady udzielonej przez panią doktór.

Pacjent zadowolony z wizyty i porady udzielonej przez panią doktór.

Bardzo dobry specjalista,kompetentna, posiadająca dużą wiedzę,poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu ,pomogła mojemu dziecku. Wdzięczna mama