mgr Anna  Wójcikmgr Anna  Wójcik - zdjęcie profilowe

mgr Anna Wójcik

Fizjoterapeuta, Dietetyk

Ukończone szkolenia z zakresu rehabilitacji:
- PNF Basic Course
- Mechaniczne Diagnozowanie i Terapia wg Mc Kenziego – moduł A, ...

Ukończone szkolenia z zakresu rehabilitacji:
- PNF Basic Course
- Mechaniczne Diagnozowanie i Terapia wg Mc Kenziego – moduł A, B, C,D
- Terapia Manualna wg Mulligana
- Rehabilitacja osób po udarze metodą Bobath – moduł I i II
- Współczesne metody diagnostyki i leczenia dysfunkcji tkanek miękkich I- IV
- Fizjoterapia w urazach sportowych
- Kinesiology Taping
- Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego- moduł I i II
- Ćwiczenia oporowe oraz równoważne z wykorzystaniem przyborów Thera Band – ćwiczenia z taśmami i piłkami
- Metoda Ruchu Rozwijającego bazującego na pracy Weroniki Sherborne
- Analiza chodu i jej wykorzystanie w praktyce fizjoterapeutycznej
- Fizykoterapia bez tajemnic. Elektroterapia w leczeniu bólu i zaburzeń neurowegetatywnych – podejście pragmatyczne
- Udział w Międzynarodowej Konferencji Sportowej Thera Band & Togu: “New Trends and Methods In the process of motoric prepare”
- Udział w prezentacji “ Dynamiczna stabilizacja i kontrola sensomotoryczna w ujęciu o metodę Neurac”
- Udział w Konferencji medycznej “ Zastosowanie Światłoterapii w różnych dziedzinach medycyny”

Ukończone kursy z zakresu masażu:
- Masaż antycellulitowy

- Instruktor fitness
- Instruktor Nordic Walking
- Instruktor Gimstick

Pozostałe kursy:
- Podstawy Terapii i Edukacji z udziałem psa - dogoterapia. Dwa stopnie z zakresu posłuszeństwa psa.
- Dogoterapeuta
- Pierwsza pomoc przedlekarska w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia

Już na samym początku mojej pierwszej wizyty Pani Anna Wójcik sprawiła dobre wrażenie, a mianowicie wysłuchała mnie do końca po czym dokładnie obejrzała moją rękę (złamanie kości przedramienia). Pokazała dokładnie jakie ćwiczenia muszę wykonywać a jakich w początkowej fazie unikać. Żaden mój ruch już nie przypomina o tym fatalnym dniu kiedy kierowca samochodu mnie potrącił.

Przez pół roku męczył mnie silny ból w okolicach biodra. Po wizycie u ortopedy okazało się że mój kręgosłup jest w stanie bardzo dobrym. Nigdy nie uprawiałem żadnego sportu, a jednak ból się pojawił. Zdecydowałem się na fizjoterapeutę, przypadkiem trafiłem na Panią Anię. Wykonywałem ćwiczenia według wszystkich zaleceń. Trochę czasu minęło ale czuję że już jest wszystko w porządku-nic mnie nie boli

Trafiłam do Pani Anny …. Przez przypadek. Współpracowałam już z kilkoma fizjoterapeutami lecz żaden nie doprowadził mojego stawu łokciowego do 100% sprawności. Miło wspominam zajęcia, atmosfera była przyjemna a sama Pani motywowała do pracy.

Moje odczucia po wizytach były jedynie pozytywne. Pani Ania, przesympatyczna kobieta udzieliła mi wielu wskazówek. Poświęciła mi odpowiednią ilość czasu dzięki temu moja ręka jest sprawna:)

Wszyscy dobrze wiemy że tak samo trudno znalezc dobrego lekarza jak i fizjoterapeutę. Pani Ania jest godna polecenia nie tylko dlatego ze dokładnie wie co robi i zna się na tym o czym tez świadczy szereg przebytych przez nią szkoleń ale zaraża swoim podejściem do życia. Bardzo pozytywnym podejściem co dla mnie jest już połową sukcesu. Zaledwie kilka spotkań i od razu widać poprawę. Moje schorzenie jest dosc rzadkie i większosc rehabilitantów tak na prawdę nie wiedziało co ze mną robic, a pani Ania od razu wzięła się do pracy i na efekty nie trzeba było długo czekac. Co świadczy tylko o jej kompetencji i ogromnej wiedzy. Dodatkowo elastyczność terminów i dbałość o pacjenta - bezcenne.Jeśli ktoś poszukuje fachowca w tej dziedzinie to szczerze i z czystym sumieniem polecam!

Pani Ania jest fizjoterapeutką, która wkłada całe swoje serce w leczenie pacjentów i każdego tak samo profesjonalnie traktuje. Jest bardzo miła, uśmiechnięta, pomocna i przyjazna dla ludzi. Ma idealne, pełne empatii i serdeczności podejście do pacjenta. Zawsze doda słowa otuchy, wysłucha, bezgranicznie motywuje podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych; zawsze próbuje znaleźć dobre rozwiązanie i sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech. Życzliwa wobec pacjenta, ze szczerą i niewymuszoną chęcią niesienia pomocy. Dzieli się swoją wiedzą na temat przebywanej choroby czy kontuzji i daje wiele rad oraz wskazówek. Widać, że kocha swoją pracę i robi to z pasją. Cieszę się, że mogłam trafić w tak dobre ręce, bo dzięki temu moje marzenia znowu mają szansę się spełnić. Osobiście uważam, że cały personel Centermedu - BioVitaMed posiada bardzo wykwalifikowana kadrę fizjoterapeutów, dlatego bardzo bardzo polecam wszystkim. ! : )

W mojej opinii Pani Anna Wójcik jest fizjoterapeutą z powołania - bardzo miła, bardzo kompetentna i bardzo konkretna. Czuję, że moje chore kolano jest w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam!