lekarz Anna Wojtas

Psychiatra

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Z tego miejsca chciałbym gorąco podziękować Pani doktor Annie Wojtas za opiekę jaką roztoczyła nade mną. Jeszcze gdy byłem facetem w "sile wieku" moje życie wyglądało jak u innych, przynosiło problemy które rozwiązywałem, przynosiło też chwile radości - ot normalka. Byłem podporą dla bliskich. Potem coś się zmieniło, miewałem stany z którymi się nie zgadzałem, dobiegające od mojej natury. Po którymś incydencie zdecydowałem się pójść do lekarza. Trafiałem z rąk do rąk, a choroba rozwijała się. Bezkarnie okradała mnie z wszelkiej przyjemności, okradała z czasu jaki mi dano, z aktywności. ...

Z tego miejsca chciałbym gorąco podziękować Pani doktor Annie Wojtas za opiekę jaką roztoczyła nade mną. Jeszcze gdy byłem facetem w "sile wieku" moje życie wyglądało jak u innych, przynosiło problemy które rozwiązywałem, przynosiło też chwile radości - ot normalka. Byłem podporą dla bliskich. Potem coś się zmieniło, miewałem stany z którymi się nie zgadzałem, dobiegające od mojej natury. Po którymś incydencie zdecydowałem się pójść do lekarza. Trafiałem z rąk do rąk, a choroba rozwijała się. Bezkarnie okradała mnie z wszelkiej przyjemności, okradała z czasu jaki mi dano, z aktywności. Popychała do niemocy i beznadziei. Z podpory stałem się ciężarem, szczególnie dla żony. W moim życiu odtąd istniały tylko 2 rzeczy: PRACA która stała się przykrym obowiązkiem i ŁÓŻKO które ciągnęło jak magnes. Spałem po 12 - 14 godzin a budziłem się zmęczony. W łóżku szukałem ucieczki od codzienności, od kontaktów z ludźmi a ono wciągało mnie coraz głębiej w czarną otchłań. Myśli moje krążyły wokół nicości do której fizycznie chciałem znaleźć drogę. Czułem że koniec mojej udręki jest o krok, wokół bezsens a życie to tylko nie kończące się pasmo problemów. Doszedłem do wniosku że życie dla mnie jest za trudne i lepiej gdyby zgasło.
Nie pamiętam pierwszej wizyty u Pani doktor Anny Wojtas ani jak do niej trafiłem. Zdaję sobie sprawę że wówczas Pani doktor musiała prawidłowo mnie zdiagnozować bo zmieniła leki. Leczę się u Pani doktor już kilka lat gdyż choroba zawładnęła mną całym, tzw. ciężki przypadek. Dzięki fachowym kompetencjom Pani doktor zobaczyłem światełko w tunelu. Choroba ciągle wracała, wracała znienacka. Ziemia się rozstępowała a otchłań nie miała dna. Z czasem jednak nawroty były rzadsze a w czarnej studni pojawiło się twarde dno, wiedziałem że głębiej już mnie nie wciągnie. Cierpliwa praca Pani doktor przynosiła efekty. Dziś też czasem miewam epizody ale potrafię wskazać konkretny powód który go wywołał i nie wpadam już w studnię, nazywam te epizody zboczeniem z "drogi życia do płytkiego rowu melioracyjnego" z którego wychodzę zazwyczaj po 2 - 3 dniach. Nie czuję się już chory choć mam świadomość że tylko regularne branie leków pozwala mi panować nad chorobą, kontrolować ją. Chcę cieszyć się życiem, chcę narzekać na to że dzień jest za krótki a nie jak przedtem że piekielnie za długi. NIE chcę żeby wróciły ponure dni z przeszłości. Jestem szczerze wdzięczny Pani doktor, dziękuję serdecznie za to że za jej pomocą wróciłem do normalności. Z moim przypadkiem mógł poradzić sobie tylko wysoce kompetentny lekarz, lekarz specjalista przez duże "S". Pozdrawiam, Zbigniew.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat