lekarz Anna Wojtowicz

Lekarz rodzinny

Jestem pod opieką Pani doktor od wielu lat i z czystym sercem mogę polecić innym pacjentom tego lekarza.

tragedia , kobieta uśmiechnięta tylko dla wybranych , po jej działaniach ruina zdrowia , zdecydowanie nie polecam , a wręcz odradzam

TAKICH LEKARZY CORAZ MNIEJ.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

TAKICH LEKARZY CORAZ MNIEJ.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

Już wiele lat jesteśmy pod opieką pani doktor. Jestem bardzo zadowolona, że jest moim lekarzem rodzinnym. Jej nienaganna postawa, znajomość zagadnień medycznych, bardzo trafne diagnozy oraz empatia daje mi poczucie bezpieczeństwa i wiarę w bezinteresowność drugiego człowieka. polecam z całego serca.

sympatyczna ,kompetentna lekarka, chyba doceniana przez pacjentów, bo aby się zarejestrować to trzeba swoje odstać

Jestem pod opieką Pani doktor od kilku lat. Każda wizyta, to kompleksowe i fachowe spojrzenie na mój stan zdrowia. Jeśli nie widać bezposredniej przyczyny, Pani doktor zawsze kieruje na badania dodatkowe i do specjalistów, przy tym jest miła i życzliwa. Cieszę się, że jestem pod jej opieką.

Dr Wojtowicz jest osobą kompetentną, poświęcającą cała uwagę pacjentowi. Jest przy okazji niezmiernie miła i uprzejma.

Nie mam do tej lekarki zaufania. Pani zachowała się nieetycznie w stosunku do mojego męża , lecząc go przez 2 lata, czym zniszczyła moją rodzinę . Pod płaszczykiem leczenia dla własnych korzyści odebrała ojca dzieciom . Lekarz rodzinny jak sama nazwa wskazuje leczy i pomaga rodzinie a nie kompletnie ją niszczy.

PANI dr WOJTOWICZ LECZY NAS Z ZONA OD 1998ROKU.WYSTAWIONA OCENA JEST POTWIERDZENIM WYJATKOWEJ OPIEKI JAKA PANI dr WOJTOWICZ OTACZA SWOICH PACJENTOW.