Anna Woźniakowska

Logopeda

POLECAM WSZYSTKIM-SUPER TAKTOWNA-WYCZERPUJĄCA W PRZEKAZYWANIU FACHOWYCH INFORMACJI-POLECAJĄCA CELOWANĄ DIAGNOSTYKĘ-OSOBA DOŚWIADCZONA ,SKUPIONA NA PACJENCIE-POLECONA PRZEZ MOICH ZNAJOMYCH ,KTÓRZY SKUTECZNIE ZAKOŃCZYLI TERAPIĘ SWOJEJ CÓRKI.EWA G.

pięknie ubrana i umalowana Pani - nie nadaje się do pracy z dzieckiem. Terapia to właczony komputer - naciąga na dodatkowe badania oczywiście u niej w poradni.

Katastrofa, to jedno moje słowo powinno wystarczyć, aby opisać dr W. Polecam natomiast Dorotę Piotrowską, która pracuje w Logann na Wrocławaskiej u dr W.

Wynik terapii to wypadkowa wysiłku logopedy, dziecka i rodzica. Blisko 2-letnie leczenie mojego syna było prowadzone rzetelnie i okazało się skuteczne. Wynik byłby jeszcze lepszy, gdybyśmy w domu dołożyli więcej pracy i systematyczności. Logopeda to nie wróżka z czarodziejską różdżką. Trzeba sobie z tego zdawać sprawę.... realistka

realistka

TO NIE LEKARZ!!!!! tylko logopeda który jest strasznym naciągaczem