dr Anna Zamłyńska

od kilkunastu lat u Pani dr świetnie dobrane okulary, bardzo uprzejma z doskonałym podejściem do każdego pacjenta

Pani doktor operowała syna kilka lat temu-korekcja zeza. Po operacji twierdziła, ze kąt zeza się zmniejszył. Niestety nie było widać żadnej poprawy, wiec zdecydowałam się na konsultację u inne go lekarza. Nie skończyło się na jednej wizycie. Mięśnie oka zostały tak po szarpane, ze żaden lekarz nie podjął się naprawy oka. Dopiero Pani doktor z Krakowa zrobiła re operację, czyli po zszywała mięśnie. Niestety oka nie da się już więcej operować. Kilka wyjazdów W/wa - Kraków, czerwona blizna na oku, widzenie tym okiem 30%! Tak na prawdę sprawa powinna trafić ...

go lekarza.
Dopiero Pani doktor z Krakowa zrobiła re operację, czyli po zszywała mięśnie.
Niestety oka nie da się już więcej operować.
Kilka wyjazdów W/wa - Kraków, czerwona blizna na oku, widzenie tym okiem 30%!
Tak na prawdę sprawa powinna trafić fo Sądu.
Szkoda jednak zdrowia, bo wiadomo...
Nigdy Jej tego nie wybaczę!

Bardzo dobry lekarz. Operowała mnie dwa lata temu i jestem bardzo zadowolony z rezultatów. Bardzo polecam i pozdrawiam panią doktor.

Polecam Panią dr to zdecydowanie dobry wybór

Polecam Panią dr to zdecydowanie dobry wybór

Wykonywała operację mojego zeza. Operacja trwała pół godziny i została bardzo dobrze wykonana. Nie żałuję wyboru tej właśnie specjalistki i uważam, że pieniądze za wizyty i dojazdu do stolicy nie były zmarnowane. Osobiście polecam.

Operowała mi zeza. Wszystko fajnie, miło i "profesjonalnie" poza tym, że obiecuje co innego przed operacją, a o czym innym mówi po niej i twierdzi, że została źle zrozumiana. Przed operacją chciałem zmienić okulary na soczewki kontaktowe, ale p. doktor poinformowała mnie, że będzie to możliwe dopiero po operacji na którą się zgodziłem. Operacja nie przyniosła zamierzonego efektu i oko dalej leciało, na co pani doktor powiedziała że kąt zeza jest mniejszy i wszystko ok, bo jest jakaś tam poprawa w stosunku do stanu poprzednego. Zapytałem co z soczewkami na co odpowiedziała że korekcja mojej wady w ten sposób nie jest możliwa.... Po wizycie u innego specjalisty dowiedziałem się że operacja nie była potrzebna, a soczewki mogę nosić (i de facto to robię). Czuję się przez nią oszukany. Wydałem na darmo pieniądze zarówno na wizyty jak i na dojazdy do stolicy, a o pobraniu przez klinikę pieniędzy z NFZu za operacje już nie wspomnę. Nie polecam, żałuję że posłuchałem tej niby najlepszej specjalistki w kraju