dr Anna Zawiasa

Nefrolog

Jedyny tak profesjonalny lekarz. Pani doktor zaskoczyła mnie dociekliwością, wybitnym zainteresowaniem oraz niespotykaną inteligencją przede wszystkim z zakresu chorób nefrologicznych. Oprócz wiedzy dotyczącej swojej specjalizacji, okazuje większe spektrum zainteresowań medycyną w każdej dziedzinie. Pani Doktor Zawiasa jest jedyną osobą, która właściwie zdiagnozowała moją chorobę, choć badania robiło mi 10 lekarzy w różnych szpitalach. Ponadto, Pani Anna jest niezwykle miłą, skromną i sympatyczną osobą, podchodzącą do pacjenta życzliwie i z uśmiechem. Polecam gorąco! Najlepszy lekarz jakiego miałem kiedykolwiek :)

Ja jak i inni pacjenci trafiając pod opiekę Pani dr.Anny Zawiasy powinni dziękować opaczności że spotkali ją na swojej drodze. Choruję już 22 lata ale tak świetnego lekarza jeszcze nie spotkałem. Zycie jakie jest, takie jest ale dzięki Pani doktor mogę dalej się nim cieszyć. DZIĘKUJĘ.

Pani doktor jest super uratowała mnie z choroby

Pani doktor jest super uratowała mnie z choroby

podejście do pacjenta który przyszedł tylko po wypisanie badań zerowe. Pani dr powiedziała że nie ma czasu bo ma tylko 58 minut a za drzwiami było ledwo 3 pacjentów. Spieszno pani dr było do wizyt prywatnych. Niestety mnie nie stac na takie wizyty. Osobiście nie polecam tego lekarza. Bardziej kompetentnym lekarzem i sympatyczniejszym jest dr Ilona Kurnatowska. MOżna to też zauważyć po ilości pacjentów.

Jest to lekarz który w nawet beznadziejnej sytuacji znajdzie iskierkę nadzieji,pacjęt po wizycie wychodzi uśmiechnięty. Bardzo mało mamy teraz takich ,,dobrych duszków"

Jest lekarzem z powołania , miła ,uśmiechnięta , a przede wszystkim życzliwą osoba pełna serca dla pacjentów , nie widziałam takiego lekarza porostu nie da się opisać w słowach ,dziękuję pani serdecznie za bardzo ciężkie leczenie mojej mamy i polecam ją wszystkim wybitny lekarz:)obyśmy więcej miel takich lekarzy jak pani Anna

Pani doktor Anna Zawiasa jest niezwykle skromną pełną ciepła i cierpliwości Kobietą .Jest lekarzem z powołania , miłą,uśmiechnięta,a przede wszystkim życzliwą osoba pełna serca dla pacjentów,dziękuję pani doktor .Obyśmy więcej mieli takich lekarzy jak pani Anna Troche uciążliwy pacjent Łódż 2010-11-07

Troche uciążliwy pacjent
Łódż 2010-11-07

Pani doktor Anna Zawiasa, cudowny lekarz, polecam z całego serca.

Pani doktor Anna Zawiasa, cudowny lekarz, polecam z całego serca.

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Łódź"?

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź