Filtruj terminy

dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

Pediatra, Nefrolog

prywatna praktyka
Łódź

Pan Profesor jest wyjątkowym specjalistą .Słowa swoje kieruję w pełnym znaczeniu tego zdania , oraz wielki szacunek za podejście do tematu . Temat Ziarniak Wegenera chłopiec 12 lat pacjent po przeszczepie nerki 2016r . Panie Profesorze bez pana diagnozy nie było by sukcesu Wdzięczni rodzice .
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Agnieszka Makówka

Nefrolog, Transplantolog

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Super doktor. Ladna sympatyczna ale kiedy potrzeba potrafi postawić do pionu.Bardzo konkretna i fachowa.Lecze się u niej juz kilka lat i kazde spotkanie z Nia to czysta przyjemnosc.
Opinia dodana przez: Jerzy
Wspaniały lekarz. Byłam bardzo mile zaskoczona dociekliwością Pani doktor, dokładnością, właściwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Jolanta Fijałkowska-Morawska

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Tacy lekarze jak Pani Doktor, to dziś już rzadkość. Profesjonalizm, duża wiedza, kultura osobista, takt i ...cierpliwość do pacjentów.Umie i chce wysłuchać.Diagnozuje trafnie i po zastanowieniu, bez pośpiechu. Człowiek czuje, że dla Pani Doktor nie jest jedynie "jednostką chorobową". Cieszę się, ze do Niej trafiłam, bo jestem tzw."ciężkim przypadkiem" a pod opieką Pani Doktor czuję się bezpieczna. Szczerza polecam!-Sandra

dr n. med. Dariusz Mamczur

Internista, Nefrolog

przychodnia
Armii Krajowej 54 lok. 8
94-046 Łódź

Jestem jego pacjentem od dwóch lat. Zawsze trafna diagnoza. Wizyta trwa nawet do 1 godziny. Profesjonalista jakiego nigdy nie spotkałem

dr n. med. Piotr Bartnicki

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Uprzejmy ,dbający o pacjenta jest dobrym lekarzem.

dr n. med. Małgorzata Rychwalska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

U Pani Doktor byłam z moją 3 letnią córką. Dr zebrała szczegółowy wywiad i przebadała ją, a następnie zleciła USG. Wszystko było przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze przyjaznej dziecku. Uważam że Pani Doktor to bardzo dobry specjalista z super podejściem do dzieci. Polecam
Jedyny tak profesjonalny lekarz. Pani doktor zaskoczyła mnie dociekliwością, wybitnym zainteresowaniem oraz niespotykaną inteligencją przede wszystkim z zakresu chorób nefrologicznych. Oprócz wiedzy dotyczącej swojej specjalizacji, okazuje większe spektrum zainteresowań medycyną w każdej dziedzinie. Pani Doktor Zawiasa jest jedyną osobą, która właściwie zdiagnozowała moją chorobę, choć badania robiło mi 10 lekarzy w różnych szpitalach. Ponadto, Pani Anna jest niezwykle miłą, skromną i sympatyczną osobą, podchodzącą do pacjenta życzliwie i z uśmiechem. ...
Opinia dodana przez: Kuba

dr n. med. Ewa Rutkowska-Majewska

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Witam rzadko się spotyka lekarza o tak wielkim sercu, zrozumieniu oraz bezinteresownej pomocy. Wszystko wytłumaczone. Pani doktor już na pierwszej wizycie po odczytaniu wyników powiedziała tyle o chorobie nerek i ich przyczynie oraz skutkach, dalszym leczeniu co lekarze po 4 wizytach kilku dniowych w szpitalu. Polecam
Opinia dodana przez: Wanda

prof. dr hab. n. med. Michał Nowicki

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Pan Profesor Michał Nowicki to wspaniały specjalista o ogromnej wiedzy, prawdziwy fachowiec. Leczy mnie z poważnej choroby nerek , w sytuacji gdzie inni lekarze niestety okazali się nieskuteczni. Z całego serca Polecam profesora , szybkiej reakcji w niesieniu mi pomocy nie zapomnę do końca zycia ! Zdecydowałam się napisać opinię z poczucia ogromnej wdzięczności i szacunku do Pana Profesora, Jednym slowem- najlepszy nefrolog pod sloncem!!! Pełen profesionalizm ! Jestem 3 ...
Opinia dodana przez: Małgosia

prof. dr hab. n. med. Feliks Kacprzyk

Nefrolog, Transplantolog

Zespół długoterminowej opieki domowej
Sienkiewicza 137/141
91-202 Łódź

zaraaz..chwileczke..to Prof.Kacprzyk juz nie zyje ???..niewiedziaaleeem...i co ja teraaaz zrooobie..to byl mój nefrolog...jestem obecnie w Holandii i jestem z lekka zaniepokojony tyyym ,co wyprawia tutaj ze mná holenderski pseudo nefrolog...Boooze...
Opinia dodana przez: Sven

dr n. med. Rafał Zwiech

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Świetny specjalista miły uprzejmy i bardzo konkretny. Ma dobry kontakt z pacjentem.

dr n. med. Anna Rogowska-Kalisz

Nefrolog, Nefrolog dziecięcy

ICZMP Klinika Nefrologii i Dializoterapii
Stropowa 14
95-030 Łódź

Daję po 1 gwiazdce bo mniej się nie da. Po lekach przepisanych przez Panią doktor dziecko nieprzytomne karetką trafiło do szpitala CZMP gdzie Pani doktor pracuje. Przepisuje Pani lekarstwa jak cukierki bez żadnych badań. W szpitalu Pani doktor udawała że mnie nie zna i odwracała głowę jak szłam korytarzem. Żałuję że nie wyciągnęłam konsekwencji z jej działania na szkodę dziecka i zastanawiam się ilu małych pacjentów doprowadziła do takiego stanu.
Opinia dodana przez: Żaneta

dr Daria Finke

Nefrolog, Nefrolog dziecięcy

CZMP
Łódź

Wspaniały człowiek i lekarz. Moge smialo napisac, ze uratowala mnie i coreczce zycie. W szpitalu podczas ciazy lekarz nie wyjal moich wynikow ze wszytskich badan i wypisal mnie ze szpitala. Dr Finke cofnela mi ten wypis. Dostalam ciezkie zatrucie ciazowe. Gdybysmy wyszly do domu to... Nawet nie chce myslec jakby to sie skonczylo. Zyczliwy, drobiazgowy lekarz. Bardzo dziekuje i zdecydowanie polecam bo to złoty człowiek. :)