Filtruj terminy

Pediatra
                                       dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

Pediatra, Nefrolog

Jak najdalej od tego lekarza. Kieruje na renoscyntygrafię kompletnie nie mając pojęcia o dawce promieniowania ani skutkach ubocznych.
Super doktor. Ladna sympatyczna ale kiedy potrzeba potrafi postawić do pionu.Bardzo konkretna i fachowa.Lecze się u niej juz kilka lat i kazde spotkanie z Nia to czysta przyjemnosc.
Opinia dodana przez: Jerzy
Wspaniały lekarz. Byłam bardzo mile zaskoczona dociekliwością Pani doktor, dokładnością, właściwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Iwona
Tacy lekarze jak Pani Doktor, to dziś już rzadkość. Profesjonalizm, duża wiedza, kultura osobista, takt i ...cierpliwość do pacjentów.Umie i chce wysłuchać.Diagnozuje trafnie i po zastanowieniu, bez pośpiechu. Człowiek czuje, że dla Pani Doktor nie jest jedynie "jednostką chorobową". Cieszę się, ze do Niej trafiłam, bo jestem tzw."ciężkim przypadkiem" a pod opieką Pani Doktor czuję się bezpieczna. Szczerza polecam!-Sandra

dr n. med. Dariusz Mamczur

Internista, Nefrolog

Jestem jego pacjentem od dwóch lat. Zawsze trafna diagnoza. Wizyta trwa nawet do 1 godziny. Profesjonalista jakiego nigdy nie spotkałem
Uprzejmy ,dbający o pacjenta jest dobrym lekarzem.
U Pani Doktor byłam z moją 3 letnią córką. Dr zebrała szczegółowy wywiad i przebadała ją, a następnie zleciła USG. Wszystko było przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze przyjaznej dziecku. Uważam że Pani Doktor to bardzo dobry specjalista z super podejściem do dzieci. Polecam
Jedyny tak profesjonalny lekarz. Pani doktor zaskoczyła mnie dociekliwością, wybitnym zainteresowaniem oraz niespotykaną inteligencją przede wszystkim z zakresu chorób nefrologicznych. Oprócz wiedzy dotyczącej swojej specjalizacji, okazuje większe spektrum zainteresowań medycyną w każdej dziedzinie. Pani Doktor Zawiasa jest jedyną osobą, która właściwie zdiagnozowała moją chorobę, choć badania robiło mi 10 lekarzy w różnych szpitalach. Ponadto, Pani Anna jest niezwykle miłą, skromną i sympatyczną osobą, podchodzącą do pacjenta życzliwie i z uśmiechem. ...
Opinia dodana przez: Kuba
Witam rzadko się spotyka lekarza o tak wielkim sercu, zrozumieniu oraz bezinteresownej pomocy. Wszystko wytłumaczone. Pani doktor już na pierwszej wizycie po odczytaniu wyników powiedziała tyle o chorobie nerek i ich przyczynie oraz skutkach, dalszym leczeniu co lekarze po 4 wizytach kilku dniowych w szpitalu. Polecam
Opinia dodana przez: Wanda
Pan Profesor Michał Nowicki to wspaniały specjalista o ogromnej wiedzy, prawdziwy fachowiec. Leczy mnie z poważnej choroby nerek , w sytuacji gdzie inni lekarze niestety okazali się nieskuteczni. Z całego serca Polecam profesora , szybkiej reakcji w niesieniu mi pomocy nie zapomnę do końca zycia ! Zdecydowałam się napisać opinię z poczucia ogromnej wdzięczności i szacunku do Pana Profesora, Jednym slowem- najlepszy nefrolog pod sloncem!!! Pełen profesionalizm ! Jestem 3 ...
Opinia dodana przez: Małgosia
zaraaz..chwileczke..to Prof.Kacprzyk juz nie zyje ???..niewiedziaaleeem...i co ja teraaaz zrooobie..to byl mój nefrolog...jestem obecnie w Holandii i jestem z lekka zaniepokojony tyyym ,co wyprawia tutaj ze mná holenderski pseudo nefrolog...Boooze...
Opinia dodana przez: Sven
Świetny specjalista miły uprzejmy i bardzo konkretny. Ma dobry kontakt z pacjentem.
Daję po 1 gwiazdce bo mniej się nie da. Po lekach przepisanych przez Panią doktor dziecko nieprzytomne karetką trafiło do szpitala CZMP gdzie Pani doktor pracuje. Przepisuje Pani lekarstwa jak cukierki bez żadnych badań. W szpitalu Pani doktor udawała że mnie nie zna i odwracała głowę jak szłam korytarzem. Żałuję że nie wyciągnęłam konsekwencji z jej działania na szkodę dziecka i zastanawiam się ilu małych pacjentów doprowadziła do takiego stanu.
Opinia dodana przez: Żaneta

dr Daria Finke

Nefrolog, Nefrolog dziecięcy

Wspaniały człowiek i lekarz. Moge smialo napisac, ze uratowala mnie i coreczce zycie. W szpitalu podczas ciazy lekarz nie wyjal moich wynikow ze wszytskich badan i wypisal mnie ze szpitala. Dr Finke cofnela mi ten wypis. Dostalam ciezkie zatrucie ciazowe. Gdybysmy wyszly do domu to... Nawet nie chce myslec jakby to sie skonczylo. Zyczliwy, drobiazgowy lekarz. Bardzo dziekuje i zdecydowanie polecam bo to złoty człowiek. :)