dr n. med. Antoni Głaz

3,9

Naprawdę polecam Dr Antoni prowadził moją ciąże, zawsze pod telefonem, do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie, zawsze wszystko dokładnie sprawdza a w nagłych sytuacjach zawsze dostępny

Lekarz, który powinien chyba zmienić zawód na inny. Nie poświęca odpowiednią ilość czasu aby wyjaśnić zaistniałą sytuację, przy czym jest arogancki. Czuje się jak król na IP Pomorzany. Nie ma podejścia do pacjenta, oschły wtedy kirdy potrzebne jest wsparcie. Nie chcę podawać szczegółów mojej sytuacji z uwagi na to iż mogę zostać rozpoznana. Imię celowo zmienione. Radzę uważać na tego "nietykalnego" lekarza. Zdecydowanie odradzam, nie dajcie się nabrać na te jego żarciki

U Pana doktora wykonywałam badania polowkowe. Pan doktor nie dość że się spóźnił, był mało delikatny przy badaniu usg brzucha to był dość oszczędny jeśli chodzi o informację na temat dziecka. Ogólnie jestem nie usatysfakcjonowana i więcej nie wykonywam żadnych badań u Pana doktora ani nie polecę znajomym.

strasznie sie bałam tej cesarki , a jak tylko go zobaczyłam na sali to mi sie raźniej zrobiło, Pan doktor umiał mnie uspokoic, jest wesoły, ciepły, pomocny i zna sie na tym co robi .to najlepszy i najfajniejszy ginekolog jakiego miałam. ma tylko jedną wade : jest żonaty ;(

ma tylko jedną wade : jest żonaty ;(

Poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest mu potrzebne, wszystko bardzo dobrze tłumaczy, odpowiada dokładnie na wszystkie pytania. Stąd te poślizgi w godzinach przyjęcia. Powinno to być jakoś inaczej rozwiązane gdyż pacjentki czekające na korytarzu na wizytę bardzo się denerwują, ale - coś za coś (po wejściu do gabinetu nerwy mijają:)). Dobry, nowoczesny sprzęt

Dr Antoni Głaz specjalista w swojej dziedzinie.Uprzejmy, kompetentny,pomocny a przede wszystkim WSPANIAŁY LEKARZ! Polecam, każdej kobiecie, napewno każda jej przypadłość zostanie wyleczona i dopilnowana przez doktora.PROFESJONALISTA.

Polecam wszystkim doktora przede wszystkim za jego kompetencje i podejście do pacjentek. To bardzo miły i pogodny człowiek, który emanuje optymizmem. Mój mąż był również pod jego wrażeniem. Tak go polubiliśmy, że nasz synek ma na drugie imię Antoni. P.S. moja blizna po cesarce jest bardzo mała :)

P.S. moja blizna po cesarce jest bardzo mała :)

Zachowanie P. A. Głaz było wręcz chamskie i bulwersujące w czasie badania pacjentki przed wejściem na izbę porodową w szpitalu.Nie znam lekarza z wizyt w gabinecie prywatnym może są inne i p. doktor jest za pieniądze inny.Poszukałam opinii od znajomych oraz personelu szpitala, i wszyscy sa takiego samego zdania jak ja, jest po prostu chamski i nie obchodzi go psychika kobiety.Nie oceniam jego wiedzy fachowej, ale lekarz przede wszystkim powinien być człowiekiem.

Ja jestem średnio z Pana doktora, troszkę mnie nastraszył cytologią. Zastanawia mnie jedno - czy dostanę zwolnienie lekarskie jak zajdę w ciąże?? i czy bez problemu robi cięcie cesarskie??

Jestem pacjentką od kilkunastu lat polecam jest konkretny i kompetentny poleciłm pana doktora koleżance była zadowolona ale jest zawsze problem z rejestracją prosze sie nie zniechęcać!!!