Antoni Miśko

Ginekolog

3,7

Świetny lekarz!!!!!!!!! Od samego początku ciąży do jej rozwiązania mogłam na niego liczyć ! Konkretny, uprzejmy, miły a przede wszystkim ,,ludzki" lekarz!!!! serdecznie polecam!!!!

Lekarz kompetentny,doświadczony,uprzejmy i dokładny.Opieka w ciąży 100% godna polecenia. A kolejki do Niego chyba same świadczą o jego profesjonalizmie.

Lekarz niekompetentny, chamski a brak ludzi w poczekalni potwierdza jego "doświadczenie". Nie polecam jako lekarza prowadzącego ciążę, jego podejście do tematu jest okropne. Nie wiem, być może prywatnie całowałby po rękach, ale na NFZ... Nie ważne też czy w pracy przerzucasz skrzynie z mięsem po 20 kilo czy siedzisz za biurkiem - o L4 nie ma co pytać bo cię zbluzga. A twoją ciążę będzie nazywał TO.