dr n. med. Antoni Wysokiński

Gastrolog

Ja również uważam, że to bardzo dobry fachowiec. Ponadto bardzo miły, umie zabawić rozmową aby nie czuć skrępowania i odwrócić uwagę od nieprzyjemnego badania. Ostatnio miałam wykonywaną kolonoskopię i pomimo wyjątkowo pokręconych jelit udało się wykonać zabieg bez dodatkowego znieczulenia. W rejestracji również bardzo miłe Panie, które na telefon udzieli wszystkich informacji na temat przygotowania do badania. Szczerze polecam.

Uważam że dr Wysokiński jest doskonałym specjalista w dziedzinie gastrologii jak i internistą. Ustalił mojej siostrze dobre leczenie, zrobił gastroskopie i kolonoskopię. Obecnie jest w trakcie leczenia wrzodów żołądka ale jesteśmy bardzo zadowolone z przebiegu leczenia u Pana dr.

Świetny specjalista. Wyleczył mnie z przykrych dolegliwości, które doskwierały mi przez rok. Polecam

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Lublin"?

ulica Kaprysowa 9
20-843 Lublin