lekarz Antonina Szymańska

Alergolog

2,9

Nie będę składać na tą lekarkę oficjalnej skargi do NFZ, bo zapewne niewiele by to dało, ale mogę wypowiedzieć się na forum. Całe szczęście moje dziecko nie musiało się u tej pani leczyć. Zadzwoniłam z problemem, który bezpośrednio dotyczył mojej osoby - próba umówienia się na szczepienie przeciwko Covid z koniecznością dostępu podczas szczepienia do lekarza anestezjologa z powodu mojej alergii. Pani Antonina Szymańska to klasyczny przykład lekarki z kompleksem wyższości z powodu wykonywanego zawodu, która nie wie co to empatia. To taka lekarka, która na moje "dzień dobry" odburknęła coś niezrozumiałego, bo ośmieliłam się jej przeszkodzić w celebrowaniu poranka. Rozmawiała ze mną lekceważąco opryskliwie odpowiadając na moje pytania "no i co z tego!" i kompletnie ignorowała to co do niej mówiłam. Na koniec naszej rozmowy bez uprzedzenia oddała bezczelnie słuchawkę rejestratorce informując ją z wyrzutem, żeby się mną zajęła. Rejestratorka pani Katarzyna Osipa próbowała na początku być pomocna konsultując mnie z w/w lekarką, ale zgodnie z sugestią pani doktor zignorowała moje potrzeby bo "domagałam się anestezjologa" - za co chyba trudno ją winić. Koniec końców potrzebne informacje i fachową poradę uzyskałam u innego lekarza. W mojej ocenie zachowanie tej lekarki zasługuje na potępienie. Lekarz powinien być przyjazny dla pacjenta i wysłuchać z jakim problemem pacjent do niego przychodzi. Niestety pani Antonina Szymańska jest przykładem lekarki, która uważa się za pępek świata i jak nie ma humoru to myśli, że może sobie besztać pacjentów. Myślę, że te czasy już dawno powinny minąć i naprawdę niekiedy, aż żal jest patrzeć jak starsze osoby wychodzą z gabinetów lekarskich ze łzami w oczach, bo jakiś lekarz nakrzyczał na nie. Moi drodzy reagujmy na takie zachowania, bo wierzcie mi w niczym nie jesteście gorsi od takiego lekarza. Jeżeli jesteście ludźmi, którzy z godnością traktują drugiego człowieka to macie prawo być tak samo traktowani. Na koniec życzę pani Szymańskiej miłej lektury i nieco refleksji nad własną osobą.

Bardzo dobry lekarz. Ma doskonale podjescie do dzieci. Zawsze znajduje dla nas czas. Zdecydowanie polecam

nie polecam pytalam pania antonine zadawalam pytania nie odpowiadała splawila mnie bo inni czekaja place to sie nic nie dowiedzialam dala mi kartki do poczytania

uważam, że panid oktor jest miła lecz gdy ma zły humor umie byc nie przyjemna. w sumie jest bardzo fajna.

uważam, że panid oktor jest miła lecz gdy ma zły humor umie byc nie przyjemna.
w sumie jest bardzo fajna.

powiem tak. Pani doktor rewelacyjnie dopasowała mi leki na moje dolegliwości.Jeździłam do wielu lekarzy,każdy przepisywał mase leków, które nie dawały rezultatów.Po tygodniu przyjmowania leków przepisanych przez Panią doktor zero obiawów alergii.Mozna normalnie żyć!Polecam!

powiem tak.

Pani doktor jest uprzejma i świetnie potrafiła dobrać mi leki na moje dolegliwości ;)

nie mam zastrzeżeń. Lekarka bardzo uprzejma i mila.

nie mam zastrzeżeń. Lekarka bardzo uprzejma i mila.