lekarz Arkadiusz Babiarz

Brak chęci jakiejkolwiek pomocy ze strony "lekarza" dwukrotnie. Nie polecam.

Brak chęci jakiejkolwiek pomocy ze strony "lekarza" dwukrotnie. Nie polecam.

Pan doktor opiekował się moją 86 letnią mamą na oddziale szpitalnym. Jestem pod wielkim wrażeniem jego zaangażowania, empatii i profesjonalizmu. O stosowanych procedurach byłam informowana na bieżąco. Żartobliwie ujmując uwierzyłam, że świetna opieka jest nie tylko w "Szpitalu w Leśnej Górze". Dziękuję

Życzę wszystkim kontaktu z takim lekarzem jakim jest Pan Arkadiusz Babiarz. W tym miejscu dziękuję mu za uratowani mi życia, dziękuję za to że jest dyspozycyjny niezależnie od pory dnia, że jest empatyczny, Leczyłem się u różnych specjalistów, ale nigdy nie spotykałem takiego profesjonalisty.

Witam Do tego lekarza trafiłem z polecenia znajomych, którzy opowiadali o nim cuda. Cudów oczywiście nie czyni, ale dokładność, kompetencja, skrupulatność,wielkie serce, ciepło i konsekwencja w dążeniu do wykrycia przyczyn i zwalczaniu skutków choroby to jego cechy. Początkowo denerwowałem się, ze nie przepisuje mi leków na podstawie samego wywiadu. Nic z tego. Skrupulatne badania dopiero połączone ze wspomnianym wywiadem i dopiero leki, których branie było monitorowane kolejnymi badaniami. Gorąco polecam.

Witam

Lekarz godny zaufania, znajdujący zawsze czas dla pacjenta. Nigdy nie leczy bez znalezienia przyczyny. Bardzo dociekliwy, skrupulatny i odpowiedzialny. Moja rodzina oraz znajomi leczą się u niego i korzystają z jego rad jeśli leczenie wykracza poza jego kompetencje. Daj na, Boże takich lekarzy

Żadnych cudów nie czyni , na pytanie jak stosować zapisane tabletki gdyż były , wątpliwości odnośnie stosowania ,kolejne tabletki z kolejnymi wątpliwościami a za wizytę -właściwie tylko kilka pytań odnośnie zapisanych a jeszcze nie stosowanych leków z poprzedniej wizyty znowu zapłać .Ale za co ,za to że pacjent przy zapisywaniu leku nie był dobrze wcześniej poinformowany jak stosować