lekarz Arkadiusz Sak

Traumatolog, Ortopeda

3,7
3,7

na pierwszy rzut oka wydaję się miły , ale nie stawia trafnie diagnozy.... trudno się z nim dogadać mówi bardzo nie wyraźnie .... daje na odczepne jakieś zabiegi i jeszcze każe się później pokaz jakby mu zależało na dobru pacjenta.... nie szuka przyczyny bólu ..... lekceważy ...,mam nadzieje ,że innym lepiej pomaga..... jeśli jest prawdziwym lekarzem ........, mi nie pomógł ...... do dziś nie wiem dlaczego ciągle boli.....

Sprawia wrazenie bardziej instruktora na silowni niz ortopedy. Zawsze po wizycie u niego pozostaje jeden wielki znak zapytania, mysle ze dr minal sie z powolaniem.

Miły i kompetentyny. Bardzo dokładnie wykonał USG.

Miły i kompetentyny. Bardzo dokładnie wykonał USG.

dobry fachowiec polecam innym .Wzbudza zaufanie, trafnie stawia diagnozę.

dobry fachowiec polecam innym .Wzbudza zaufanie, trafnie stawia diagnozę.

Bardzo sympatyczny i uprzejmy człowiek, dobry specjalista

Bardzo sympatyczny i uprzejmy człowiek, dobry specjalista

Jak dla mnie ten lekarz okazał się chamem i impertynentem. Spóźnił się ok 45 min. a później stwarzał dodatkowe problemy tłumacząc to tym że już nie ma czasu na dyskusje. Na pytanie dotyczące MOJEGO stanu zdrowia odpowiadal zdawkowo i odesłał mnie do innego lekarza który powie mi wszystko(innego lekarza o tej samej specjalności, pare drzwi dalej...). Nie polecam, jestem uczulona na takich ludzi.

Wspaniły lekarz, sympatycny, rzetelny, kompetentny, polecam serdecznie.

Wspaniły lekarz, sympatycny, rzetelny, kompetentny, polecam serdecznie.

Nigdy jeszcze takie lekarza nie spotkałam który nie interesuje się tym co do niego się mówi