lekarz Arkadiusz Święcicki

3,9
3,6
3,9
3,7

Lekarz bardzo niesympatyczny oraz nieuprzejmy. Nie jest w stanie powiedzieć jak bardzo zmieniła się wada. Po zapytaniu się o szkła kontaktowe wysłał mnie do optyka, jestem zdania, że jeśli chodzę do niego przez dość długi czas to oczekuję odpowiedzi na takie właśnie pytanie. P. Święcicki nie ogarnia również czasu pacjenta, gdyż czeka się ok. 30 min na jednego pacjenta, a jak już się jest u niego to daje krople i każe przyjść po 30 min. przez co za każdym razem jest chaos. Lekarz również się spóźnia notorycznie przez to, że jeździ rowerem (wystarczy wyjechać 15 min. wcześniej niż zwykle) Naprawdę z całego serca nie polecam.

osobiście uważam że mój tata jest najlepszym okulistą na świecie, a jak ktoś uważa inaczej to niech pójdzie do gorszego. Dlaczego gorszego? Bo jak już wcześniej wspomniałam mój tata jest najlepszym lekarzem okulistą na świecie. A dlaczego pisze tą opinie? Bo mi się nudzi i cię kocham tatusiu. <3 <3 <3

osoba którą trudno nazwać lekrzem, konował nieprzyjemny wręcz chamski w rozmowie, nie daje pacjentowi się wypowiedzieć. Ma sie za osobę wszystko wiedzącą i wszechmogącą. Pacjenta z poważną chorobą oka wymagającą pilnej konsultacji, mającego pilne skierowanie z SOR odsyła z przysłowiowym kwitkiem, twierdząc że nie ma już miejsc na wizytę w tym roku - na miesiąc przed końcem roku, wyczerpał limity pewnie przyjmujac na lewo znajomków lub fałszywie rozpisując do nfz prywatne wizyty. Straszy, że nie będzie skreślał z listy innych pacjentów wedle takiego tam przypadku.

Polecam. Podczas jednej wizyty, szybko usłyszałem: zaćma podtorebkowa tylna. Otrzymałem skierowanie do szpitala. Wszystko się potwierdziło. Zaćma powstała na skutek przewlekłego zapalenia błony naczyniowej oka, a to prawdopodobnie przez potwierdzoną właśnie boreliozę... Mimo wszystko jestem mocno wdzięczny lekarzowi !

Osoba nieprzyjemna w rozmowie, nie daje dać pacjentowi się wypowiedzieć. Ma sie za osobę wszystko wiedzącą. Po wizycie u Pana Arkadiusza musiałem pójść do innego lekarza, który wyśmiał diagnozę oraz podejście Pana Święcickiego. Nie tak powinno traktować się pacjentów.

Doskonały lekarz, specjalista. Duża wiedza i cierpliwość. Profesjonalne podejście do pacjentów. Zna się na tym co robi. Zawsze miły i uśmiechnięty.

Bardzo miły i kompetentny doktor. Polecam gorąco.Fachowe kompleksowe podejście do pacjenta.Wytłumaczy konkretnie i słucha pacjenta.

Polecam wszystkim mającym problemy z oczkami !!! Uratował mi widzenie w oku.....Badało mnie kilku lekarzy ,ale tylko dr Święcicki postawił prawidłową diagnozę i zastosował odpowiednie leki.BARDZO DOBRY SPECJALISTA !!! Serdecznie mu dziękuję - Mariola

Polecam wszystkim mającym problemy z oczkami !!!
Serdecznie mu dziękuję - Mariola

Bardzo miły i fachowy doktor . Dużo mi pomógł i ładnie sie mną zaopiekował .

Bardzo miły i fachowy doktor . Dużo mi pomógł i ładnie sie mną zaopiekował .

Bardzo rzeczowo wytłumaczył mi co robi, dobrze przebadał i teraz zamiast 4 leków jaskrowych używam tylko jednego raz dziennie. Bardzo się cieszę, że trafiłam na doktora Święcickiego. Polecam wszystkim.