lekarz Arkadiusz Tabora

Neurolog

3,1
3,1

Borykałem się z moim problemem (Klasterowy ból głowy) od lat. Wszystko mi wytłumaczył. Skierował mnie na kompleksowe badania. Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz a przede wszystkim postawił trafną diagnozę jako jedyny z lekarzy, u których byłem. Pozdrawiam, Jarek.

Szkoda zdrowia dla takiego lekarza. Nieuprzejmy, lekceważący, nie posiadający wiedzy o leczeniu SM. Byłam z chorym mężem, polecił mi cyt: " pilnowanie drzwi ", a mężowi powrotu do zdrowia.

Przszłam do pana dokora z bulem i mrowieniem prawej ręki pan dokor z gór ocenił że mam swardnienie rozsiane bł nie pprzjemn i nie dał dojść do głosu

Bardzo dobry lekarz. Prawdziwy specjalista. Wyslucha i doradzi. Wreszcie pozbyłem się bolów migrenowych. Polecam!

Polecam!

Od wielu lat leczyłam się u wielu neurologów, ale od kiedy poszłam do dr Tabory do innego więcej nie pójdę. Rewelacyjny lekarz, konkretny, świetnie słucha i doskonały fachowiec. Oby więcej takich lekarzy w Opolu!!

bardzo dobry neurolog,stawia diagnozę i kieruje na pełną diagnostykę nie kierując się wcześniejszymi wynikami, zainteresowany chorym

Poznałam go w szpitalu i już do innego nie pójde.

Poznałam go w szpitalu i już do innego nie pójde.

Lekarz tragedia. Dwa razy proszę się zastanowić zanim ktokolwiek uda się do tego lekarza. Nie polecam nie tłumaczy nic ani rodzicom ani dzieciom, nie rozmawia ..robi spychologię, nie podejmując się tematu. Nie uprzejmy i nie życzliwy. Pan doktor powinien się czasami zastanowić jak traktuje ludzi..ponoć dobro powraca.

Jestem bardzo zadowolony z porady Pana Tabory leczenie trwa już pół roku i wyraźnie przynosi efekty!!! Włąściwie czuję się już dobrze aczkolwiek mam jeszcze dokończyć leczenie aby nie nastąpił nawrót choroby.

wspaniały fachowiec,bardzo uprzejmy,ciepły w obyciu z pacjentem

wspaniały fachowiec,bardzo uprzejmy,ciepły w obyciu z pacjentem