lekarz Arkadiusz Tabora

Neurolog

2,9

Lekarz tragedia. Dwa razy proszę się zastanowić zanim ktokolwiek uda się do tego lekarza. Nie polecam nie tłumaczy nic ani rodzicom ani dzieciom, nie rozmawia ..robi spychologię, nie podejmując się tematu. Nie uprzejmy i nie życzliwy. Pan doktor powinien się czasami zastanowić jak traktuje ludzi..ponoć dobro powraca.

Lekarz urzędnik. Wybuchowy, nie daje dojść do słowa, arogancki, chory się nie liczy, liczy się papier. Brak kultury osobistej i empatii dla pacjenta. Nie polecam.

LEKARZ BEZ SERCA NIE ZNA SIĘ NA SWOJEJ PRACY DLA NIEGO SIĘ TYLKO KASA LICZY BEZ WZGLĘDNA BESTIA TAKICH LEKARZY TRZEBA DO ZUS WYSŁAĆ PO ZASIŁEK ... BO DLA NICH PRACUJE UZDROWICIEL Z NIEGO TAK JAK KAŻDY ORZECZNIK ZUS...

bardzo dobry neurolog,stawia diagnozę i kieruje na pełną diagnostykę nie kierując się wcześniejszymi wynikami, zainteresowany chorym

Od wielu lat leczyłam się u wielu neurologów, ale od kiedy poszłam do dr Tabory do innego więcej nie pójdę. Rewelacyjny lekarz, konkretny, świetnie słucha i doskonały fachowiec. Oby więcej takich lekarzy w Opolu!!

wspaniały fachowiec,bardzo uprzejmy,ciepły w obyciu z pacjentem

wspaniały fachowiec,bardzo uprzejmy,ciepły w obyciu z pacjentem

Jestem bardzo zadowolony z porady Pana Tabory leczenie trwa już pół roku i wyraźnie przynosi efekty!!! Włąściwie czuję się już dobrze aczkolwiek mam jeszcze dokończyć leczenie aby nie nastąpił nawrót choroby.

Poznałam go w szpitalu i już do innego nie pójde.

Poznałam go w szpitalu i już do innego nie pójde.

Wspaniały fachowiec. Prowadzi mnie od 10 lat, a kiedy zmienił przychodnię, wolałam dojeżdżać do niego na wizyty, niż iść do nowego lekarza. Jest konkretny, dokładny i stara się pomóc.