lekarz Arkadiusz Walicki

2,9
2,6
2,7
2,5

Polecam bardzo. FACHOWIEC w swojej dziedzinie. I nie odmówi żadnemu pacjentowi pomocy. Lekarz z powołania.

Miałam styczność z Panem Doktorem dwa razy i zarówno po pierwszym sposobie podejścia do pacjenta, jak i za drugim nie pozostawił po sobie dobrego wrażenia. Moja babcia leżała w szpitalu od czwartku, stan bardzo ciężki, rokowania bardzo złe. Przyjechaliśmy w niedzielę i poszliśmy do gabinetu lekarskiego w celu zapytania o to, co dalej. Usłyszeliśmy: nie wiem, jeszcze pacjentki nie widziałem..86 letnia babcia z dwoma zawałami serca w przeszłości, dializowana od ok. 10 lat, po udarze mózgu leży w oddziale w stanie krytycznym od czwartku, zabrana przez pogotowie, ponieważ zapadła w śpiączka cukrzycową a lekarz, jak się okazało, prowadzący, nie widział pacjentki..po sytuacji w gabinecie lekarz przyszedł do sali, obejrzał pacjentkę i w sumie nie przekazał nam nic nowego. Okej, rozumiem, trzeba czekać na wyniki badań. Dziś minął tydzień. Byliśmy dziś, mąż babci, 92 letni dziadek wszedł do gabinetu z prośbą o informacje nt. zdrowia żony i z zapytaniem, czy mogę upoważnić córkę, czy wnuczkę do dokumentacji medycznej, ponieważ sam nie zapamiętam wszystkiego, co Pan powie. "Zgodę może wyrazić tylko pacjent. Babcia jest przytomna, może podpisać upoważnienie"......no tak, przytomna, rzeczywiście jest z babcią "świetny kontakt", leży sobie w ramach wakacji z otwartymi ustami, zamkniętymi oczami, w pełni zdrowia może se coś podpisać......w sumie po co leży w szpitalu, skoro jest okej....jak zapytałam w jaki sposób babcia ma podpisać Pan Doktor odpowiedział, nie wiem, jest niedziela, interweniuje tylko w pilnych sprawach...ma Pan dyżur w niedzielę? Przykro mi, ale skoro dyżur to jest normalny odpłatny dzień pracy....to zapytałam czy jak babcia umrze to też nie będzie informacji? To usłyszałam, że nie mam ochoty z Panią rozmawiać. Szanuję Pana tylko jako człowieka, żeby być lekarzem i ordynatorem trzeba mieć wiedzę, ale nie tylko wiedzę, powinno też być się przede wszystkim człowiekiem z kulturą...

W mojej opinii to bardzo dobry lekarz, wie co robić i tym się właśnie zajmuje. ma opinię skutecznego i posiada chyba świetną intuicję. Ważne, że żadnego pacjenta sobie nie odpuszcza, nie olewa. Może i szorstki w obejściu, surowy, ale ma leczyć, mówić prawdę a nie cukrować rodzinom.

Arogancki i niemiły. Był na dyżurze. Poszłam do niego z pytaniem odnośnie żywienia mojego Taty. Nawet nie zdążyłam powiedzieć dzień dobry, a ten co Pani tu robi, widzenia już się skończyły. Nie słyszę, nic nie wiem jak wypowiadałam imię i nazwisko chorego. Nie wiem co Pani do mnie mówi. Cały czas siedział tyłem do mnie i w ten sposób mi odpowiadał. I Pan ma zostac teraz ordynatorem oddziału wewnętrznego PORAŻKA.

Godny polecenia i godny zaufania. Konkretny. Nie ma chyba lepszego i solidniejszego internisty, świetny diagnosta.

Konkretny, zna się na swojej robocie, nie owija w bawełnę. Ma dobrze i skutecznie leczyć a nie słodzić i to dokładnie robi. Polecam.

Moja mama leżała na oddziale Pana Doktora. Szybka i trafna diagnoza. Dobrze dobrane leczenie. Wszystko wytłumaczone. Doktor uprzejmy, kompetentny, konkretny, polecam.

Jestem zdumiony, bo spodziewałem się pseudolekarza, aroganckiego i bez odpowiedniego podejścia. Moja opinia jest wręcz odwrotna: ogromna wiedza, profesjonalność. spokój, który udziela się pacjentowi. Na każde pytanie pełna odpowiedź. Ja polecam.

Niestety nie można dać zero gwiazdek bo na tyle zasluguje." Leczy" w szpitalu.Jest opryskliwy, ordynarny i nie powinien wykonywac zawodu lekarza.