lekarz Arkadiusz Wilk

Neurochirurg

Moja mama jest po operacji kręgosłupa szyjnego. Operował ja doktor Wilk, gdy miała 75 lat. Doktor był bardzo konkretny i nie zrazal mamy do operacji mimo jej wieku, co niestety często się zdarza u innych lekarzy, którzy uważają, że starszego człowieka zawsze coś musi boleć. Mama jest już 2 miesiące po operacji, czuje się świetnie, nawet młody człowiek może zazdrościć jej wigoru. Dziękujemy doktorowi Wilkowi za radość z życia w każdym wieku.

Pan doktor był moim lekarzem prowadzącym, do dziś mi nie pomógł, jedno mówił drugie robił. Spędziłam w szpitalu 2 tygodnie z czego tydzień nie byli mi w stanie pomóc, drugi tydzień lekarz nawet nie przyszedł raz mówił że będzie operacja raz że nie będzie. Namawiał mnie do tego żebym wypisała się sama ze szpitala. Nie polecam jeśli chodzi o kręgosłup lędźwiowy. Nie wiem czy to jak mnie traktował było spowodowane moim wiekiem ale do tej pory ból ciągle wraca a stan kręgosłupa się pogarsza.

W tych dniach Pan dr. A. Wilk przeprowadził operację mojego kręgosłupa szyjnego - dwa poziomy i implanty.Wirtuoz operacyjny,super lekarz, można powiedzieć , że po tak silnie odczuwanych bólach i niedowładach mięśni - w sposób cudowny przywrócił mnie do normalnego życia.Brak słów podziękowania. Tylko ten zrozumie, kto przeszedł to co ja, a już przez tydzień się nie poruszałem. Ogromne dzięki dla Pana dr. Wilka. Opieka ze strony zarówno lekarskiej jak i personelu medycznego wspaniała. Wszystkim dziękuję z całego mojego serca. Pozdrawiam. Władysław Biskup. lipiec 2010r.

Pozdrawiam. Władysław Biskup. lipiec 2010r.

W zeszłym roku Pan dr.Wilk uratował mojego męża od paraliżu.Operował u niego kręgosłup szyjny.Do dnia dzisiejszego mąż czuje się bardzo dobrze i na pewno już tak zostanie.Teraz czekamy na operacje kręgosłupa lędżwiowego i wierzymy,że też będzie dobrze.Panie doktorze Pana wspaniałe ręce ratują ludziom niejednokrotnie życie.BARDZO,BARDZO DZIĘKUJE! Elżbieta

Byłam operowana przez tego lekarza w szpitalu na ul. Szaserów w Warszawie. Potwierdzam to, co przed operacją o nim słyszałam - fachowa ręka, która okazała się zbawieniem dla mojego kręgosłupa szyjnego. Poza tym, a może przede wszystkim, to lekarz który swoim naturalnym sposobem bycia, delikatnym humorem, uśmiechem dodaje umierającemu ze strachu człowiekowi otuchy i wiary. To cechy, które niestety coraz rzadziej spotykamy wsród najlepszych nawet fachowców. Może nie każdy potrafi poradzić sobie ze stresem, z którym na codzień ma do czynienia wykonując zabiegi, od których powodzenia zależy czyjeś życie lub sprawność? Dr Wilka nigdy, nawet po wielogodzinnych wyczerpujących operacjach, nie widziałam nieuprzejmego, szorstkiego czy zdenerwowanego.
Dziękuję doktorze, niech Pan tak trzyma :)

WSPANIAŁY Lekarz i Człowiek. to że normalnie funkcjonuję zawdzięczam Panu Doktorowi; bardzo serdecznie dziękuję za sprawność, mimo zniszczonego całego kręgosłupa. Mam implanty,gdzie było to konieczne, ale mogę żyć. Dziękuję, Panie Doktorze.

Fachowa ręka Pana Dr Wilka oraz warunki jakie Pan Dr wraz z personelem zapewnia sprawiły, że jedynym niemiłym wspomnieniem po wszczepieniu implantu w odcinku szyjnym jest zrywanie "przylepek" od urządzeń monitorujących - no cóż mogłem się ogolić ;-). Serdeczne podziękowania dla Pana doktora oraz personelu medycznego Oddziału Neurochirurgii. Wspaniali ludzie. Andrzej

Andrzej

Dwa miesiące temu (maj 2010) byłam operowana w klinice neurochirurgi w szpitalu wojskowym w Warszawie. Dzięki niej nie jestem sparaliżowana i de facto wracam po rehabilitacji do pełnej sprawności. Operował mnie Dr Wilk który jest artystą neurochirurgii, a przede wszystkim przemiłym człowiekiem i fachowcem jakich w Polsce brakuje. Pełen profesjonalizm, dokładne wyjaśnienie celu i sposobu przeprowadzenia zabiegu, 1000% empatii i zrozumienia dla pacjenta, wnikliwa opieka przed- i pooperacyjna, a dodatkowo rewelacyjne poczucie humoru, dzięki czemu nikt nie był przerażony tym co go czeka - to wszystko wzbudziło moje zaufanie, dlatego z pełną odpowiedzialnością: POLECAM TEGO LEKARZA!!!!

Wspaniały lekarz i człowiek. Operował mnie, poprawiając po kimś zabieg w ciągu 10dni. Teraz mogę chodzić. EDyta

EDyta

Witam Byłam operowana przez pana doktora,w prywatnej klinice Mediq.Wszystko w ramach NFZ. Miałam już niedowład lewej nogi po operacji przepukliny on minął.Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna panu doktorowi.Uratował mi nogę.Jest fantastycznym człowiekiem i specjalistą,uwielbiam go za jego poczucie humoru. Dziękuje Pani doktorze.Więcej takich lekarzy i ludzi.Polecam,nie bójcie się.....ręce pana doktora są bezcenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny
Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3
Lekmed
Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO
Grodzisk Mazowiecki