lekarz Arkadiusz Wilk

Neurochirurg

Witam Byłam operowana przez pana doktora,w prywatnej klinice Mediq.Wszystko w ramach NFZ. Miałam już niedowład lewej nogi po operacji przepukliny on minął.Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna panu doktorowi.Uratował mi nogę.Jest fantastycznym człowiekiem i specjalistą,uwielbiam go za jego poczucie humoru. Dziękuje Pani doktorze.Więcej takich lekarzy i ludzi.Polecam,nie bójcie się.....ręce pana doktora są bezcenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam

Wiele zawdzięczam panu doktorowi. Po operacji kręgosłupa szyjnego całkowicie wróciłam do zdrowia. Pełen profesjonalizm, fachowa opieka i ludzkie, życzliwe podejście do jakby nie było cierpiącego człowieka. Bardzo dziękuje doktorowi Wilkowi za wszystko co dla mnie zrobił.

Wiele zawdzięczam panu doktorowi.
Po operacji kręgosłupa szyjnego całkowicie wróciłam do zdrowia.

Lekarz - biznesman. Jesli dasz to w zamian otrzymasz!!! Być może umie operować ale jego wiedza jest dość ograniczona. Taki specjalista od jednej choroby ale wskazania do operacji ograniczone do walorów NBP. Najlepiej jakby operować wprywatnym osrodku. Cóz takie czasy liczą się pieniazki.

Całkiem miły gość, tylko czy na pewno o to tu chodzi ? Konsultował moją żonę i stwierdził, że nie podejmie się operacji, bo po niej niej czeka ją tylko wózek inwalidzki. Lepiej żeby żyła w bólu i chodziła aż nie padnie...

Super lekarz jestem bardzo zadowolony . Byłem operowany przez dr Wilka 04-11-2010 w Legionowie .Jeszcze raz jestem bardzo , bardzo , bardzo zadowolony .Panie doktorze za wszystko bardzo dziękuję .

Super lekarz jestem bardzo zadowolony . Byłem operowany przez

jest lekarzem jakich nam brak.byłem operowany przez pana Wilka jestem zadowolony.Marcin

W tych dniach Pan dr. A. Wilk przeprowadził operację mojego kręgosłupa szyjnego - dwa poziomy i implanty.Wirtuoz operacyjny,super lekarz, można powiedzieć , że po tak silnie odczuwanych bólach i niedowładach mięśni - w sposób cudowny przywrócił mnie do normalnego życia.Brak słów podziękowania. Tylko ten zrozumie, kto przeszedł to co ja, a już przez tydzień się nie poruszałem. Ogromne dzięki dla Pana dr. Wilka. Opieka ze strony zarówno lekarskiej jak i personelu medycznego wspaniała. Wszystkim dziękuję z całego mojego serca. Pozdrawiam. Władysław Biskup. lipiec 2010r.

Pozdrawiam. Władysław Biskup. lipiec 2010r.

Dwa miesiące temu (maj 2010) byłam operowana w klinice neurochirurgi w szpitalu wojskowym w Warszawie. Dzięki niej nie jestem sparaliżowana i de facto wracam po rehabilitacji do pełnej sprawności. Operował mnie Dr Wilk który jest artystą neurochirurgii, a przede wszystkim przemiłym człowiekiem i fachowcem jakich w Polsce brakuje. Pełen profesjonalizm, dokładne wyjaśnienie celu i sposobu przeprowadzenia zabiegu, 1000% empatii i zrozumienia dla pacjenta, wnikliwa opieka przed- i pooperacyjna, a dodatkowo rewelacyjne poczucie humoru, dzięki czemu nikt nie był przerażony tym co go czeka - to wszystko wzbudziło moje zaufanie, dlatego z pełną odpowiedzialnością: POLECAM TEGO LEKARZA!!!!

Bardzo dobry lekarz, operowal z prof podgorskim moja mame. Pelne zaufanie.

Bardzo dobry lekarz, operowal z prof podgorskim moja mame. Pelne zaufanie.

Witam. Czy ktos z Państwa był operowany na kręgosłup szyjny przez dr Wilka w szpitalu na Kasprzaka? Proszę o odpowiedź i opinię, będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.