lekarz Arkadiusz Wilk

Neurochirurg

B.dobry lekarz, fachowiec i b.przyzwoity człowiek,Byłam przez Niego operowana i bardzo dziękuję losowi Panu doktorowi, że wszystko się udało.Dziękuję Panie doktorze za wszystko.

Super lekarz jestem bardzo zadowolony . Byłem operowany przez dr Wilka 04-11-2010 w Legionowie .Jeszcze raz jestem bardzo , bardzo , bardzo zadowolony .Panie doktorze za wszystko bardzo dziękuję .

Super lekarz jestem bardzo zadowolony . Byłem operowany przez

Wiele zawdzięczam panu doktorowi. Po operacji kręgosłupa szyjnego całkowicie wróciłam do zdrowia. Pełen profesjonalizm, fachowa opieka i ludzkie, życzliwe podejście do jakby nie było cierpiącego człowieka. Bardzo dziękuje doktorowi Wilkowi za wszystko co dla mnie zrobił.

Wiele zawdzięczam panu doktorowi.
Po operacji kręgosłupa szyjnego całkowicie wróciłam do zdrowia.

dziękuję, Panie Doktorze. Dzięki Panu mogę normalnie funkcjonować.

dziękuję, Panie Doktorze. Dzięki Panu mogę normalnie funkcjonować.

Byłam operowane w 2004 roku,chodze.Dziękuję

Byłam operowane w 2004 roku,chodze.Dziękuję

Lekarz - biznesman. Jesli dasz to w zamian otrzymasz!!! Być może umie operować ale jego wiedza jest dość ograniczona. Taki specjalista od jednej choroby ale wskazania do operacji ograniczone do walorów NBP. Najlepiej jakby operować wprywatnym osrodku. Cóz takie czasy liczą się pieniazki.

Całkiem miły gość, tylko czy na pewno o to tu chodzi ? Konsultował moją żonę i stwierdził, że nie podejmie się operacji, bo po niej niej czeka ją tylko wózek inwalidzki. Lepiej żeby żyła w bólu i chodziła aż nie padnie...

Bardzo dobry lekarz, operowal z prof podgorskim moja mame. Pelne zaufanie.

Bardzo dobry lekarz, operowal z prof podgorskim moja mame. Pelne zaufanie.

jest lekarzem jakich nam brak.byłem operowany przez pana Wilka jestem zadowolony.Marcin

bardzo dobry lekarz spełnia wszytkie waymagania

bardzo dobry lekarz spełnia wszytkie waymagania