lekarz Arkadiusz Wilk

Neurochirurg

W moim przypadku operacja się nie udała, była wykonywana poprawka po pierwszej i jest jeszcze gorzej. Po rezonansie jak przepuklina była tak jest. Odradzam wizyty.

Moja mama jest po operacji kręgosłupa szyjnego. Operował ja doktor Wilk, gdy miała 75 lat. Doktor był bardzo konkretny i nie zrazal mamy do operacji mimo jej wieku, co niestety często się zdarza u innych lekarzy, którzy uważają, że starszego człowieka zawsze coś musi boleć. Mama jest już 2 miesiące po operacji, czuje się świetnie, nawet młody człowiek może zazdrościć jej wigoru. Dziękujemy doktorowi Wilkowi za radość z życia w każdym wieku.

Pan doktor był moim lekarzem prowadzącym, do dziś mi nie pomógł, jedno mówił drugie robił. Spędziłam w szpitalu 2 tygodnie z czego tydzień nie byli mi w stanie pomóc, drugi tydzień lekarz nawet nie przyszedł raz mówił że będzie operacja raz że nie będzie. Namawiał mnie do tego żebym wypisała się sama ze szpitala. Nie polecam jeśli chodzi o kręgosłup lędźwiowy. Nie wiem czy to jak mnie traktował było spowodowane moim wiekiem ale do tej pory ból ciągle wraca a stan kręgosłupa się pogarsza.

W zeszłym roku Pan dr.Wilk uratował mojego męża od paraliżu.Operował u niego kręgosłup szyjny.Do dnia dzisiejszego mąż czuje się bardzo dobrze i na pewno już tak zostanie.Teraz czekamy na operacje kręgosłupa lędżwiowego i wierzymy,że też będzie dobrze.Panie doktorze Pana wspaniałe ręce ratują ludziom niejednokrotnie życie.BARDZO,BARDZO DZIĘKUJE! Elżbieta

Wspaniały lekarz i człowiek. Operował mnie, poprawiając po kimś zabieg w ciągu 10dni. Teraz mogę chodzić. EDyta

EDyta

WSPANIAŁY Lekarz i Człowiek. to że normalnie funkcjonuję zawdzięczam Panu Doktorowi; bardzo serdecznie dziękuję za sprawność, mimo zniszczonego całego kręgosłupa. Mam implanty,gdzie było to konieczne, ale mogę żyć. Dziękuję, Panie Doktorze.

Fachowa ręka Pana Dr Wilka oraz warunki jakie Pan Dr wraz z personelem zapewnia sprawiły, że jedynym niemiłym wspomnieniem po wszczepieniu implantu w odcinku szyjnym jest zrywanie "przylepek" od urządzeń monitorujących - no cóż mogłem się ogolić ;-). Serdeczne podziękowania dla Pana doktora oraz personelu medycznego Oddziału Neurochirurgii. Wspaniali ludzie. Andrzej

Andrzej

Byłam operowane w 2004 roku,chodze.Dziękuję

Byłam operowane w 2004 roku,chodze.Dziękuję

dziękuję, Panie Doktorze. Dzięki Panu mogę normalnie funkcjonować.

dziękuję, Panie Doktorze. Dzięki Panu mogę normalnie funkcjonować.

B.dobry lekarz, fachowiec i b.przyzwoity człowiek,Byłam przez Niego operowana i bardzo dziękuję losowi Panu doktorowi, że wszystko się udało.Dziękuję Panie doktorze za wszystko.