dr Arleta Grabowska

Dermatolog

2,7
2,9

Pani doktor bardzo miła. Wszystkie wizyty przebiegały w milej atmosferze. Lecz jestem bardzo zawiedziona i rozczarowana postawa pani doktor bo leczyła mnie pół roku antybiotykiem na trądzik odwrócony gdzie moje objawy wskazywały wszystko na wirusa HPV. Mam nadzieje ze zbyt późne poznanie się na tym nie wplynie negatywnie na moje dalsze zdrowie. Nie Polecam.

Jeździłam do pani doktor 2 lata. Przepisywane leki nie robiły kompletnie nic. Gdy mówiłam, że w przeszłości brałam dany lek i nie działał, lekceważyła to i przepisywała go kolejny raz. W końcu zaczęłam u niej konkretną kurację. Była za krótka, a problemy szybko powróciły mimo to, że pani zapewniła, że kuracja jest wystarczająca. Nie polecam.

Pieniądze wyrzucone w błoto. Kiepskie podejście do pacjenta, wręcz nawet powiedziałabym że lekceważące. Pani dr stwierdziła, że mam urojone objawy. Nie polecam.

najlepszy dermatolog z jakim do tej pory miałam doczynienia. Pani Dr godna z zaufania, została mi polecona przez znajomą. efekt konćowy leczenia przeszedł moje oczekiwania. bez wahania polecam każdemu.

ogromne doswiadczenie, natychmiastowa diagnoza, idealnie dobrana kuracja. polecam z czystym sumieniem

ogromne doswiadczenie, natychmiastowa diagnoza, idealnie dobrana kuracja.
polecam z czystym sumieniem

łącznie spędziłem u pani Arlety w gabinecie może 10minut a byłem na 3wizytach ,które kosztowały mnie 300zł... Co prawda przepisany lek na trądzik podziałał jak żaden inny wcześniej....

Co prawda przepisany lek na trądzik podziałał jak żaden inny wcześniej....

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Leczę się u niej od jakiegoś czasu. Leczenie przynosi oczekiwane rezultaty.

Nie polecam. Lekarz okropny. Zero podejścia do pacjenta. Leki przepisałam wyłącznie na zasadzie tego, co jej powiedziałam, infekcji nie raczyła obejrzeć nawet (nawet do mnie nie podeszła zza biurka). Leki, które przepisała mi ta pani doktor nasiliły infekcję, a po konsultacji z innym dermatologiem kilka dni później, gdy infekcja się nasiliła i nie znikała, dowiedziałam się, że leki te przy dalszym stosowaniu mogłyby mi wypalić skórę, bo nie były odpowiednie do infekcji. Odradzam.

Pani doktor grabowska jest dobrym lekarzem.polecam

Pani doktor grabowska jest dobrym lekarzem.polecam

Cena może być dość rażąca, ale razem z moją siostrą polecamy panią Grabowską. Jestem w szoku czytając poniższe komentarze, ale każdy ma prawo do wyrażania opinii więc nie będę jej podważała. Jednakże! Nie znam lepszego dermatologa ( proszę mi wierzyć przeszłam leczenia z 6 i nic )! Pani Grabowska świetnie trafia w leki i przede wszystkim zna się na rzeczy. Oczywiście to nie jest na zasadzie, że po jednej wizycie coś się zmieni! Uczęszczam do pani dermatolog od prawie roku i jestem zadowolona z moją twarzą jest coraz lepiej i poprawa jest niezwykle zauważalna. POLECAM PANIĄ DOKTOR!