dr Arleta Grabowska

Dermatolog

2,7
2,9

Leczę się u Pani Grabowskiej jakiś czas i jej leczenie przynosi efekty. Wizyta jest rzeczywiście droga, ale myślę że w bełchatowie nie ma równie kompetentnego specjalisty.

Totalna ignorancja! Poszedłem z dzieckiem, po 3 minutach wyszedłem bez 90,00 PLN i co usłyszałem?? "nie mogę za dużo powiedzieć na temat tej zmiany skórnej, gdyż jest posmarowana jakimś kremem" Brakło mi słów, i ochoty na przebywanie w towarzystwie tej ... Lepiej było wydać 90,00 PLN na jakąś przyjemność dla dziecka. Pozdrawiam

Brakło mi słów, i ochoty na przebywanie w towarzystwie tej ...
Lepiej było wydać 90,00 PLN na jakąś przyjemność dla dziecka.
Pozdrawiam

przyszłam do pani doktor z dzieckiem. poświeciła nam 5 minut kiedy zapytałam o moje schorzenie po zapłaceniu powiedziała, ze to omówimy przy kolejnej wizycie (bardzo pazerna na kasę) liczy sie ilość a nie jakość usług i pacjent

Zna sie na tym co robi i do tej pory nie zawiodła mnie nigdy jeśli chodzi o poprawnośc diagnoz.Jednak kasowanie kogoś z 80 zł za 5 minut wizyty,bez zgłębiania tematu to troche przesada.

Usługa nieadekwatna to ceny, zostałem przyjęty wraz z małżonką,łącznie spędziliśmy w gabinecie nie więcej niż 8-10 min., przepisane dla mnie leki nie odniosły żadnego pozytywnego skutku, co nie przeszkodziło Pani doktor przyjąc od nas 160 zł, uważam to za rażącą nieekwiwalentnośc świadczeń innymi słowy nieuzasadnioną drożyznę dlatego też nie polecam!