Moja opinia, nie może być inna, jak większość zamieszczonych już opinii. Pani doktor jest zarówno wspaniałym człowiekiem, jak i specjalistą. Do Pani doktor chodzi moja starsza córka oraz młodszy syn. Super podejście do dzieci, jak i do rodziców ;) Zarówno wizyty domowe, jak i w przychodni niczym się nie różnią, Pani doktor zawsze spisuje się na medal, począwszy od kontaktu z małym pacjentem, poprzez rzetelne przekazanie wiedzy, a skończywszy na diagnozie. Polecam jako mama, a to chyba najlepsza rekomendacja :)

Pani doktor jest miłą i sympatyczną osobą. Mój syn ją lubi i chętnie chodzi do pani doktor. Szczerze polecam! :)

W tej poradni chodziłam do innej lekarki, ale po pierwszej wizycie u dr Kowalskiej wiedziałam, że u niej zostanę. Jest opanowana, miła, ma doskonały kontakt z niemowlakiem.Poświęca sporo czasu na badanie, wyczerpująco odpowiada na pytania i daje wskazówki dotyczące opieki i pielęgnacji dziecka. Szczerze polecam.

Pani doktor godna polecenia chodzę do niej z dzidziusiem od samego początku razem zmagamy się z alergią u Naszego synka. Gdyby nie Pani doktor napewno nie udałoby się uniknąć dużych komplikacji zdrowotnych. Liczy się zrozumienie i pełna współpraca lekarza z pacjentem i rodzicami i to właśnie zapewnia w 100% Pani doktor Arleta Kowalska. Polecam ze szczerym sercem :)

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Jest kompetentna i ma podejście do małego pacjenta. Mój syn ją bardzo lubi. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej właśnie pani doktor, którą poleciła mi moja koleżanka. POLECAM!

Moje dziecko 2,5 roku było pacjentem tej Pani, ale postanowiłam zmieni lekarza. Na prywatnych wizytach ta Pani jest przemiła i uprzejma (choc potrafi postawic błędną diagnozę np. na trzydniówkę przepisała bactrim) co skłonilo mnie do wyboru tego właśnie lekarza. Gorzej jest w przychodni - bo za wizytę się nie płaci. Pani potrafi byc nieprzyjemna, niemiła i opryskliwa. Niepolecam tej Pani!!!! Poza tym zawsze sie spóźnia. Zraziłam sie kiedy byłam z dzieckiem na bilansie 2-latka - zasugerowała mi ze jestem nie przygotowana do wizyty bo nie mam wyników badań - na które sierowania mi nie dała!!! w przypadku naszego dziecka kilkakrotnie postawiła mylną diagnozę. Odnosze wrazenie ze tej Pani wydaje się jakby była najmadrzejsza a tak nie jest.

PANI DOKTOR KOWALSKA TO LEKARZ Z POWOŁANIA.KORZYSTAM Z JEJ POMOCY I W PRZYCHODNI I PRYWATNIE.KOMPETENTNA,RZECZOWA I DOKŁADNIE BADA DZIECIACZKI.LUBIANA PRZEZ MOJE DZIECI.POLECAM JAK NAJBARDZIEJ PANIĄ ARLETKĘ,BO TO LEKARZ GODNY ZAUFANIA,MIŁY I BARDZO CIERPLIWY.OBY WSZYSCY LEKARZE PEDIATRZY BYLI TACY....

Pani Kowalska jest osobą na właściwym miejscu. Świetne podejście do małego i większego pacjenta. Wzbudza zaufanie rodziców, no i co ważniejsze dzieci. Bardzo Wszystkim POLECAM , chociaż nie wiem czy dobrze robię bo koljki do Pani Doktor będą jeszcze większe...

Pani Kowalska jest osobą na właściwym miejscu.
Świetne podejście do małego i większego pacjenta.
Wzbudza zaufanie rodziców, no i co ważniejsze dzieci.

Lekarska spełniająca moje oczekiwania, kompetentna, uprzejma, godna zaufania, zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuje, a mój 10 miesięczny syn zawsze wychodzi z gabinetu z uśmiechem na twarzy.

super lekarz polecam wszystkim mama mila sympatyczna moje dzieci ja uwielbiaja

super lekarz polecam wszystkim mama mila sympatyczna moje dzieci ja uwielbiaja

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bytom"?

Strzelców Bytomskich 4/1
Bytom