lekarz Arsen Cebrzyński

Laryngolog

Polecam z czystym sumieniem. Dokładne badanie oraz tłumaczenie choroby. Dobre podejście do pacjentów zawsze z uśmiechem.

Od lat chodzę do Cebrzynskiego jest świetnym lekarzem laryngologiem i alergologiem moje dzieci też leczy npr. córka miała czyszczenie uszek wogule się nie bała lekarz ma dobre podejście do dzieci

Niestety lekarz bardzo niemily.Kontakt telefoniczny na najnizszym poziomie.Lekarz wyniosly.Nie pomogl mi zupelnie.

bardzo dobry lekarz godny polecenia miły uprzejmy spokojny super podejście do pacjęta !! jednym słowem ''SUPER LEKARZ"

bardzo dobry lekarz godny polecenia
miły uprzejmy spokojny super podejście do pacjęta !!
jednym słowem ''SUPER LEKARZ"

Jestem tak bardzo zadowolona, że trafiłam do doktora Cebrzyńskiego, wreszcie ktoś prawidłowo zdiagnozował moją chorobę, i w końcu czuję się o wiele lepiej. A już traciłam nadzieję. Polecam wszystkim tego lekarza.

wspaniały lekarz,kompetentny,profesjonalista,a przy tym człowiek który widać że kocha swoją pracę,z życziwym podejsciem do pacjenta,bardzo polecam tego lekarza.

Bardzo kompetentny lekarz, posiada rozległą wiedzie medyczną, nie zbywa pacjenta, nie stosuje spychologii. Gdy tylko jest to możliwe kieruje na specjalistyczne badania w ramach NFZ, nie naciąga pacjentów na dodatkowe koszta. Super POZYTYW !!!