lekarz Artur Brudniak

Otolaryngolog

konkretny lekarz z dużą wiedzą medyczną i dobrym podejściem do pacjenta, b. miła i bezstresowa wizyta , polecam tego lekarza, przypadkiem się zaznaczyla jedna gwiazdka w opinii wcześniej

Polecam tego lekarza. Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do pacjenta. Lekarz dokładnie bada w gabinecie oraz jeśli trzeba kieruje na dodatkowe badania.

Szczerze polecam. Pełen profesjonalizm, dokładne badanie w gabinecie zakończone wyczerpującymi wyjaśnieniami oraz skierowanie na potrzebne badania diagnostyczne. Doktor odpowiada na wszystkie pytania i jasno określa przyczynę choroby oraz drogę leczenia. Pozdrawiam.

Polecam tego lekarza, sympatyczny z dużą wiedzą. Wszystko szybko i sprawnie. Bardzo dobry laryngolog w Leżajsku.

wizyta przebiegła w miłej atmosferze, byłem u lekarza w innym mieście i zdecydowanie polecam bardziej dr. Brudniaka, który trafnie rozpoznał co mi jest

Zdecydowanie polecam- Pan Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, rzeczowo i kompetentnie podchodzi do pacjenta, wydał trafną diagnozę.

Brak podstawowej wiedzy o leczeniu. Zgłosiłem się do pogotowia z bólem nogi. Ten pan założył rękawiczki pooglądał i przypisał żel przeciwbólowy. Pomimo stosowania leku ból nie ustawał, dlatego zarejestrowałem się do lekarza, który po wysłuchaniu moich dolegliwości skierował mnie do szpitala. W czasie badań w szpitalu okazało się, że w nodze posiadam zakrzepicę. Tak leczy nasz wspaniały pan, bo trudno go nazywać lekarzem. Kompetencja mniej jak zero.

Nie zgadzam się z poniższymi opiniami, zdecydowanie polecam tego lekarza, zna się na rzeczy, uprzejmy

Przed wizytą przeczytałam poniższe komentarze i miałam pewne obawy. Ale na szczęście nie mogę zgodzić się z nimi. Lekarz nie jest super miły ale też nie jest gburowaty czy też nieuprzejmy, bardziej neutralny. Zna się na rzeczy i w moim przypadku postawił trafne diagnozy, a chyba to najbardziej się liczy?

Zdecydowanie nie polecam. Nie miły, nie uprzejmy, żeby gorzej nie napisać. Dodam, że byliśmy na wizycie z dzieckiem 5 mcy.