lekarz Artur Hurny

Neurolog

Pan Doktor z uwagą słucha pacjentów, wyjaśnia wątpliwości. Budzi zaufanie. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję bardzo. Zdecydowanie polecam.

Dziękuję bardzo.
Zdecydowanie polecam.

Cudowny lekarz i człowiek. Kompetentny, cierpliwy, doskonały fachowiec, z dużą wrażliwością i co jest teraz rzadkością lekarz z powołania, dla którego człowiek znaczy Człowiek.

Bardzo dobry lekarz, wyrozumiały, cierpliwy. Jest miły dla pacjenta i konkretny. Rzadko spotyka się takich specjalistów.

Pan Doktor to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Pacjenta traktuje z szacunkiem a dokładny wywiad i szczegółowe badanie pozwala postawić trafną diagnozę. Dawno nie spotkałam tak wspaniałego lekarza, któremu można zaufać i bez obawy powierzyć swoje zdrowie.

Pan Doktor to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista.

Fantastyczny lekarz i człowiek. Bardzo dobry fachowiec , umiejący uważnie słuchać pacjenta. Bardzo pomocny. Polecam serdecznie.

Fakt, jako lekarz jest b.dobry,kompetentny w ty co robi ale podejście do pacjenta? Z poczatku tak jak państwo opisują byl uprzejmy itd. Ale ostatnia wizyta i rozmowa przez telefon? Lekarz nie potrafi sie opanować. Krzyczy na pacjenta a za chwilę przeprasza. Mówi,żeby zadzwonić by umówić sie na wizytę,a później KRZYCZY,że ciągle ktoś dzwoni a on nie może pracować. Więc po co każe dzwonić? Więcej do niego z pewnością nie pójdę. Iść lub dzwonić do lekarza ze strachem,że znowu nie będzie potrafił sie opanować? Dziękuję bardzo. Wiem, że to nie jeden i nie pierwszy przypadek z zachowaniem lekarza do pacjenta.

Bardzo uprzejmy lekarz, poświęca dużo czasu na zdiagnozowanie przypadku, ma doskonałe podejście do pacjenta. Widać, że zna się na tym co robi.

Doskonały fachowiec. Lekarz i Człowiek co zdarza się rzadko. Poświęca bardzo dużo czasu na poznanie/rozpoznanie przypadku, nie waha się skierować na badania specjalistyczne. Oby więcej takich lekarzy!

Nie spotykana wyjątkowa Osobowość.Leczy nie tylko jako neurolog ale i duchowo.Potrafi rozmawiać z każdym pacjentem,...do każdego dotrzeć,wyjątkowo komunikatywny.Poświęca dużo czasu pacjentowi i dzięki temu potrafi postawić właściwą diagnozę.Wspaniały doradca,...ja dzięki dr. Arturowi Hurnemu wiele zawdzięczam.Byłem w ciężkim stanie,,,"wyciągnął" mnie z tego.Jestem nadal Jego pacjentem i pod Jego kontrolą. Życzę dużo zdrowia i samych sukcesów w życiu zawodowym jak i osobistym.

Życzę dużo zdrowia i samych sukcesów w życiu zawodowym jak i osobistym.

Doskonały specjalista,cudowny człowiek i WSPANIAŁY PRZYJACIEL pacjenta!!! Serdecznie dziękujemy za pomoc w trudnych chwilach ,oraz życzymy Panu i Pana Rodzinie wszystkiego,co najlepsze! DUŻO ZDROWIA! Lilla i Roman Pałka

Doskonały specjalista,cudowny człowiek i WSPANIAŁY PRZYJACIEL pacjenta!!!
DUŻO ZDROWIA!
Lilla i Roman Pałka