lekarz Artur Hurny

Neurolog

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz,nigdy wcześniej takiego doktora nie spotkałam

Konkretny, miły i pomocny. Szkoda, że inni lekarze nie mają takiego podejścia do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy i bardzo mądry człowiek, nie bagatelizuje problemu jak niektórzy lekarze, pełen profesjonalizm, polecam w 100 % :)))

Pan Artur Hurny jest przedewszystkim wspaniałym człowiekiem. Polecam pana doktora.

Pan Artur Hurny jest przedewszystkim wspaniałym człowiekiem.
Polecam pana doktora.

Leczę sie od prawie roku i oby wszyscy nasi doktorzy tacy byli i tak trafnie stwiali diagnozy.

dusza człowiek,lekarz z powołania polecam

dusza człowiek,lekarz z powołania polecam

Z całą odpowiedzialnością poleciłabym Pana Artura Hurnego jako neurologa. Rzadko spotyka się takich lekarzy, całkowicie oddanych pacjentowi.Kompetencja, uprzejmośc, czas jaki poświęca pacjentom oraz sposób i profesjonalizm w podejściu do problemu zdrowotnego wzbudza wielkie zaufanie do tego wspanialego lekarza

Bardzo dobry lekarz specjalista i niezwykły człowiek. Wzbudza zaufanie i nigdy go nie zawodzi. Zyczliwy, uczciwy,pracowity. Godny uznania

bardzo dobry lekarz. Ma czas dla pac jęta. A co najważniejsze kieruje na różnego rodzaju badania aby potwierdzić/wykluczyć chorobę. Polecam

super lekarz,polecam z calego serca,niewielu takich znam lekarzy

super lekarz,polecam z calego serca,niewielu takich znam lekarzy