lekarz Artur Jakimów

Urolog

Wizyta z sektoru NFZ porażka Opoznienie półtory godziny. Gdy byliśmy w gabinecie Doktor poświęcił nam jakieś 3 i pół minuty ,to jak Doktor i jego Panie Asystentki ironizująco odnoszą się do pacjenta skandal. Z wizyty nie wynikło nic.

Wizyta z sektoru NFZ porażka
Z wizyty nie wynikło nic.

Może prywatnie ma Pan doktor wszystkie zalety dobre.Dzisiaj byłam na NFZ,najpierw skrytykował moje nazwisko a później powiedzial że mam przyjść w maju,bo teraz nie ma się czym przejmować.na pytanie że mam wyniki moczu i wysokie białko,powiedział że z tymi wynikami to nie do niego,nawet nie popatrzył na nie.wkoncu odebrał tel.i na tym wizyta się skończyła. A lekarz rodzinny dał skierowani na cito bo mocz zalga w nerce.mam nadzieję że kiedyś p.Doktor trafi na kogoś kto potraktuje go tak samo jak doktor traktuje pacjentów

Bardzo dobry i konkretny lekarz, świetnie się z lekarzem rozmawia, bardzo profesjonalnie i kompleksowo traktuje schorzenia pacjenta.Bardzo dokładna interpretacja wyników, wszystko dokładnie i szczegółowo wytłumaczone, miła atmosfera.Polecam wszystkim którzy szukają bardzo dobrego specjalisty, Dziękuję Panie doktorze.

Może Pan dr miał gorszy dzień? Może był przepracowany? Może woli pacjentki bardziej od pacjentów - stąd te piękne wcześniejsze opinie? Nie ulega wątpliwości, że Pan dr zna swój fach, ale wydaje mi się mało elastyczny. Jedna diagnoza i tylko jedna terapia bez alternatywy. Brakowało mi odrobiny empatii i zrozumienia problemu, a obrażanie się na przedstawiony wynik badania laboratoryjnego nie dotyczący skierowania, ale jak najbardziej UROLOGA - to już lekka przesada. Wystarczyło powiedzieć: wynik OK, albo: nie widzę dla Pana nadziei;-)

Lekarz kompletnie nie godny polecenia. Jego podejscie do pacjenta to istna kpina.Trzy tygodnie przed tym jak trafiłam do szpitala bylam leczona na zapalenie pecherza silnym antybiotykiem cipronex.Po trzech tygodniach trafiłam do szpitala z bólu, zemdlałam, ból był nie do opisania, strasznie bolało podbrzusze i plecy. Dostałam skierowanie do urologa po badaniu krwi, moczu i usg wykryto kamienie i liczne bakterie."Lekarz urolog" skwitował krótko, że nie trafili bo kamienie nie bolą i kazał iść do gastrologa a przez ten czas brać furagine jak zalecili w szpitalu.Twierdzi, że furagina to lekki antybiotyk.Mam 50 km do Opola a on mi powiedział że mam iść do swojego lekarza i najwyżej przyjść po jakimś czasie ponownie. (Ciekawe po co) Zapytałam czy nie może mi przepisać od razu mocniejszego antybiotyku bo jak ma mi pomóc słaby skoro mocny nie dał rady,kazał brać to co zalecili i koniec.Lekarz ma w nosie pacjenta ani mnie nie przebadał,rzucił byle jak na szybko okiem na wypis ze szpitala nie wiem czy zdążył chociaż coś przeczytać. Po czym mnie odprawił z niczym. Straciłam tylko przez niego skierowanie! !

Bardzo dobry urolog, posiada ogromne doświadczenie. Warto wspomnieć o tym, że jako jeden z niewielu potrafi podejść do pacjenta w sposób życzliwy i uprzejmy. Zawsze można go o wszystko zapytać i nie odmówi pomocy. Polecam

Wspaniały człowiek!- lekarz. W moim przypadku szybko i zdecydowanie podjął decyzję odnośnie zdiagnozowania (wstępnego) choroby a następnie leczenia operacyjnego(resekcji) gruczolaka prostaty. Jestem dwa miesiące po operacji i wszystko jest ok. Serdeczne podziękowania Panie Doktorze. k.r.

U dr.Jakimowa jestem często na wizytach na WCM , gdyż mam chorego ojca.Mój tato po wizycie w gabinecie stwierdził "dziecko to chyba ameryka ".Nic dodać nic ująć.

"dziecko to chyba ameryka ".Nic dodać nic ująć.

Polecam, Pan Jakimów buduje niepowtarzalną atmosferę bezpieczeństwa i zaufania, cierpliwy, poświęca dużo czasu. Wytłumaczy wszystko i dokładnie. Pan doktor jest znany w Opolu, posiada wieloletnie doświadczenie, co można odczuć. Polecony mi przez koleżanki, którym prowadził ciąże i były zadowolone. J

J

Dzięki tej wizycie nareszcie wiem,że zostanę należycie zdiagnozowana i wyleczona ,bo do tej pory,a trwa to już 2 lata żaden lekarz nie powiedział co mi dolega a ból coraz bardziej i częściej się pojawia.