dr Artur Jakubowski

Niesamowity czlowiek i lekarz! Sympatyczny, usmiechniety z ogromnym poczuciem humory. Najpowazniejsza sytuacje potrafi rozladowac malym zarcikiem! Poprostu swietny! Ale faktem jest, ze troche mniej inteligentne osoby, maja prawo nie rozumiec tego typu poczucia humoru i chyba z tego wynikaja gorsze oceny tego wysokiej klasy specjalisty, tej grupie pacjentow polecam troche dystanu do siebie i docenienie umiejetnosci i komplekosowej wiedzy tego lekarza! Jako jedne z nielicznych spcjalistow mysli i prowadzi leczenie KOMPLEKSOWE! Serdecznie polecam! To nie jest pierwszy ortopeda do ktorego chodze, ale mam nadzieje, ze ostatni, bo nie zamierzam go zmieniac!

Świetny lekarz,a do tego ch...rnie przystojny ! Zdecydowanie polecam, jako jedyny szybko i właściwie postawił mi diagnoze

Trafić do takiego lekarza to dramat, nieuprzejmy pacjenta traktuje jak zło konieczne, niby żartuje ale te żarty są bardzo przykre. Nikt nie spodziewa się cudów ale oczekuje pomocy i trochę zrozumienia. Dobrze, że nie wszyscy lekarze są tacy. Odradzam

Jesli ktoś musi udać sie do ortopedy to ODRADZAM tego no chyba że chce być potraktowany jak śmieć. Temu panu najlepiej tylko zapłać i spadaj.

Po wypadku miałam do czynienia z wieloma lekarzami i dopiero kiedy trafiłam do tego lekarza coś się ruszyło.Fakt dowcip ma niekiedy angielski ale to często swietnie rozładowywało atmosferę. Polecam tego lekarza z pełnym przekonaniem. Prawdziwy lekarz z powołaniem.

mily kompetentny przyjazny dla pacjenta goraco polecam fachowiec

mily kompetentny przyjazny dla pacjenta goraco polecam fachowiec

Lekarz z świetnym podejściem do pacjentów,z orginalnym poczuciem humoru,którym potrafi rozładować napięcie wynikające z pobytu w szpitalu czy nadchodzącej operacji pacjenta.

Może fachowiec,ale po swojej gadce aż wstyd pomyśleć ze to lekarz!!!!!!!!!!!Zrobienie tytułu doktora nie czyni go kimś nadrzędnym stosunku do innych osób-nawet lekarzy!!!!!!!!!!!!!

lepiej niech się nauczy dobrze odzywać do pacjentów po jak trafi na swojego do może zaboleć. pozdrawiam

super lekarz kompetenty i ludzki zawsze usmiechniety nigdy czekajac na wizyte nie slyszalam negatywnej opini od innych pacjetow wrecz odwrotnie cho zawsze ma duzo pacjetow to nikogo nie odprawi z kwitkiem