lekarz Artur Kawałko

Przez ostatnie kilka lat nie byłem wzorowym mężem, wspaniałym tatusiem, wpadłem w alkoholizm, straciłem pracę. Wielokrotnie trafiałem do szpitala, było na prawdę bardzo żle. Doktor Kawałko "potrząsnął mną". Miałem dwa wyjścia, poddać się leczeniu albo czekać na św. Piotra. Leczę się. ON NAPRAWDĘ TRAKTUJE PACJENTA Z GODNOŚCIĄ!!! Wykazuje autentyczną troskę , służy radą i pomocą w każdej sytuacji. Każda wizyta u niego to wnikliwe i bardzo dokładne badanie. Wróciłem do pracy, w małżenstwie się układa,a co najważniejsze wróciło ZDRÓWKO. WDZIĘCZNY ZA OPIEKIĘ I OKAZANĄ POMOC P.K.

Pewnego dnia czekając w kolejce do rejestracji słyszałam, jak pacjenci rozmawiają o pewnym lekarzu oceniając go w samych superlatywach. Postanowiłam więc zarejestrować się do niego. Mieli absolutną rację. Byłam pod wrażeniem jego uprzejmości, serdeczności. Emanował ciepłem i przyjaznym podejściem. Sprawił, że czułam się jak ktoś wyjątkowy. Uważnie słuchał, wyczerpująco odpowiadał na każde zadane pytanie. Bardzo dokładnie analizował przebieg mojej choroby, tłumaczył jej przyczynę oraz sposób leczenia. Zlecił dodatkowe badania, konsultacje. Skutecznie i trafnie dobrał leki, już po krótkim czasie nastąpiła u mnie znacząca poprawa samopoczucia. Pozostał moim ulubionym lekarzem. To ...

Pozostał moim ulubionym lekarzem. To wspaniały człowiek, ma wzorowe podejście do pacjenta. Jestem spokojna o swoje zdrowie, ponieważ jest regularnie i kompleksowo monitorowane.
KOCHANY DOKTORZE! MAM DO PANA PEŁNE ZAUFANIE!!!
WRAZY UZNANIA!!!

Moja mama leczy się u doktora, jest bardzo zadowolona z jego usług. Precyzyjnie i kompleksowo podchodzi do pacjenta. Patrzy na problem w szerszym kontekście, łączy je z innymi problemami zdrowotnymi, niczego nie ignoruje, tłumaczy wszystkie wątpliwości. Opisuje na czym polega choroba i w jaki sposób można ją leczyć. Polecam wszystkim, którzy chcą być pod wspaniałą opieką znakomitego fachowca i kompetentnego lekarza!!!