dr n. med. Artur Luty

Anestezjolog, Pediatra, Wizyty domowe

Mogę każdemu polecić doktora Artura Lutego. Przychodzę do niego z dwójką moich maluchów (5l) i (7l). Ma świetne podejście do dzieci i zawsze jest uśmiechnięty podczas wizyty. W razie nagłego przypadku można skonsultować się nim telefonicznie co jest dla mnie bardzo ważne.

W doktorze Lutym przede wszystkim cenię to że leczy dziecko a nie je truje. Nie przepisuje na odczepnego antybiotyku tylko najpierw stara się pomóc w inny sposób. Widać że posiada sporą wiedzę medyczną. Przychodzimy do niego z synem od 10 lat i nie było jeszcze sytuacji żebym się zawiodła.

Doktor jest w trakcie ustalania przyczyny, przez którą mój syn (7lat) ma częste anginy. Z opieki lekarskiej a właściwie jej poziomu jestem zadowolona, bo zawsze spotykam się ze zrozumieniem z jego strony, zdrowie pacjentów jest dla dr Lutego priorytetem.

Bardzo dobry lekarz polecam.Nie bagatelizuje zadnych oznak choroby,zleca badania i nie przepisuje antybiotyków w ciemno.

Lekarz profesjonalista, znajdzie wszystkie choroby i powie o nich na jednej wizycie. Dojrzala matka przyjmie z uwaga opinie doktora.

To oszust, niebezpieczny dla ludzi i dzieci, wyrzucony ze szpitala, wcześniej przyjmował na powstańców styczniowych, ale ludzie wiedzieli że tam przyjmuje oszust, teraz jest na willowej. Nabieraja się na niego ludzie z innych miast w potrzebie. Dziwie się że pozwala mu się na praktykę.

To lekarz, który wchodzi do domu i ocenia ile może zgarnąć za wizytę. Siedzi długo ale nic konkretnego nie mówi. Obwinia tylko rodziców. Myślę, że jego wiedza medyczna jest uboga. Prowadzi tylko praktykę prywatną i na żadnych zjazdach dla pediatrów o nim nie słychać. Nie słyszałem też o żadnej publikacji medycznej autorstwa pana doktora. Zdecydowania nie polecam.

doktor rozsądny, wydaje się, że decyzje podejmuje przemyślane, nam pomógł - polecamy

lipa lipa lipa. to lekarz na krótką metę i robi dużą otoczkę a efekt jest taki że ląduje się na izbie przyjęć szpitala. nie polecam.

Wspanialy lekarz podchodzacy do pacjenta jak do czlowieka a nie klienta.

Wspanialy lekarz podchodzacy do pacjenta jak do czlowieka a nie klienta.