Pediatra Lublin

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Bardzo polecam Panią Dr. Jest kompetentna, cierpliwa, podchodzi do pacjenta indywidualnie, pamięta o przebytych wczesniej chorobach, zawsze stawia trafne diagnozy, ma świetne podejście i kontakt z dziećmi-moi synowie bardzo ją lubią i bez problemu chodzą na wizyty. Pani Dr udzieli porady przez telefon, wyciszy emocje rodziców i co dla mnie jest bardzo ważne bardzo rzadko i tylko w razie konieczności przepisuje antybiotyki. Poza tym nie spóźnia się do pracy :) ...
Opinia dodana przez: Aneta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Kadrema"
Kalinowszczyzna 46B
20-129 Lublin

wspaniała Pani doktor naprawde polecam nie warto chodzic do obleganych lekarzy ktorzy tylko ida na ilosc przebadanych dzieci a nie na jakosc badania.pani doktor nie zalezy na ilosci pacjentow tylko na wyleczeniu dlatego pracuje w przychodni a nie ma wlasnego gabinetu ale jesli trzeba przyjedzie i pomoze zawsze dokladnie zbada nie przepisuje od razu antybiotykow i wszystko wyjasni bardzo dokladnie .polecam polecam

Al.Krasnicka

Lublin

Doskonały lekarz i człowiek. Lekarz, dla którego naprawdę ważny jest pacjent. Zawsze znajduje czas na dokładną analizę przypadku.
Opinia dodana przez: an

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

polecam niezdecydowanym jest odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku z powolaniem Mama

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Świetny pediatra, bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów. Jest cierpliwa. Kwalifikuje dzieci do szczepień, skutecznie leczy przeziębienia i stany podgrypowe. Kieruje do konkretnych specjalistów w razie poważniejszych problemów. Bardzo starannie analizuje wyniki morfologii, ma duże doświadczenie w opiece internistycznej.

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

To świetny lekarz i -co równie ważne, wspaniały człowiek. Od wielu lat Pani Elżbieta leczy mnie i całą moją rodzinę. Zdarzały się przypadki, że pomogła o wiele skuteczniej niż lekarze szpitala klinicznego. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Wojciech

Sierpińskiego 99
20-448 Lublin

Pani doktor ma dużą wiedzę oraz niezwykłą intuicję. Diagnozy w 100% potwierdzają się w badaniach laboratoryjnych. Moje dzieciaki ją uwielbiają do tego stopnia że symulują chorobę aby tylko pójść do Pani Doktor. Poza tym kobieta z klasą.

szpital al.kraśnicka

Lublin

Doktor z powołania, bardzo miła, kompetentna, zaangażowana! Naprawdę wyjątkowa.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "TWOJA PRZYCHODNIA" Sp. z o.o.
Króla Rogera 6
20-857 Lublin

Pani dr. Chodun jest lekarzem pediatrą o ogromnej wiedzy z długim doświadczeniem i ogromnym zaangażowaniem. Bardzo rzeczowa w tym co robi, kompetentna i ma ogromne podejście do dzieci. Postawila sluszna diagnoze i od razu postawila synka na "nogi"
Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, doradza, rozwiewa wątpliwości i nigdy nie zostawia rodziców samych z problemami zdrowotnymi dzieci. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marzena Cielesz

Dorota Czajka

Pediatra, Lekarz rodzinny

Anagenesis
Męczenników Majdanka
Lublin

Bardzo dobry lekarz - z doświadczeniem i dużą wiedzą. Indywidualnie traktuje każdego pacjenta, poświęca mu sporo czasu. Wszystko cierpliwie tłumaczy.

Pediatrzy w Lublinie