Lekarze Pediatra Lublin

dr n. med. Zofia Zinkiewicz

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Gabinet
Lublin

Polecam z całą odpowiedzialnością! Profesjonalnie i w końcu lekarz nie wciskający na siłę antybiotyków czy innych cudownych "uzdrawiaczy" które można dostać wyjątkowo tylko w jednym poleconym sklepie...
Opinia dodana przez: Wojciech

dr Anna Bień-Kuśmierczyk

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Świetna lekarka, cierpliwa z pozytywnym nastawieniem tak do dziecka jak i do rodzica. Dziękuję pani doktor :)
Opinia dodana przez: Beata
Pani Doktor jest również lekarzem rodzinnym, więc spokojnie Jej opiece może się poddać cała familia. Kompetentna, empatyczna, dokładna, znakomity diagnosta w przypadku wątpliwości kierująca na niezbędne badania czy konsultacje do specjalistów. Po prostu najlepsza!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz ElŻbieta Toborek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Kadrema"
Kalinowszczyzna 46B
20-129 Lublin

wspaniała Pani doktor naprawde polecam nie warto chodzic do obleganych lekarzy ktorzy tylko ida na ilosc przebadanych dzieci a nie na jakosc badania.pani doktor nie zalezy na ilosci pacjentow tylko na wyleczeniu dlatego pracuje w przychodni a nie ma wlasnego gabinetu ale jesli trzeba przyjedzie i pomoze zawsze dokladnie zbada nie przepisuje od razu antybiotykow i wszystko wyjasni bardzo dokladnie .polecam polecam

lekarz Agnieszka Zubrzycka

Internista, Pediatra

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Chciałbym wyrazić moją ogromną wdzięczność i szczerą radość z usług Pani doktor Agnieszki Zubrzyckiej, która zajęła się badaniem moich dwóch synków. Jej profesjonalizm, empatia i troskliwe podejście do pacjentów są niesamowite. Pani doktor Zubrzycka nie tylko wykazała się głęboką wiedzą medyczną, ale również okazała się być niezwykle życzliwą i ciepłą osobą. Jej umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi sprawiła, że nawet mój bardziej nieśmiały syn czuł się komfortowo i zaufał lekarzowi. ...
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Anna Klamut-Paduch

Al.Krasnicka
Lublin

Doskonały lekarz i człowiek. Lekarz, dla którego naprawdę ważny jest pacjent. Zawsze znajduje czas na dokładną analizę przypadku.
Opinia dodana przez: an

lekarz Robert Piekarski

Diabetolog, Pediatra

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego Filia w Lublinie - Szpital
Jaczewskiego 2
20-950 Lublin

Polecam Pana Doktora w 100%. Prowadzi moja cukrzyce od 6 lat i nie zamieniłabym go na innego lekarza. Jest kompetentny w tym co robi. Ma wiedzę i przekazuje ja pacjentowi. Z każdej wizyty wychodzę zadowolona. Polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Małgorzata Sowińska

Sierpińskiego 99
20-448 Lublin

Pani doktor ma dużą wiedzę oraz niezwykłą intuicję. Diagnozy w 100% potwierdzają się w badaniach laboratoryjnych. Moje dzieciaki ją uwielbiają do tego stopnia że symulują chorobę aby tylko pójść do Pani Doktor. Poza tym kobieta z klasą.

lekarz Paweł Błaszkiewicz

Anestezjolog, Pediatra

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Najlepszy pediatra dziecięcy w kraju. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta , wiedza na najwyższym poziomie światowym , dobrze zorietowany w nowościach .Polecam
Opinia dodana przez: Lukasz

lekarz Elżbieta Kotyrba

Lekarz rodzinny, Pediatra

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

To świetny lekarz i -co równie ważne, wspaniały człowiek. Od wielu lat Pani Elżbieta leczy mnie i całą moją rodzinę. Zdarzały się przypadki, że pomogła o wiele skuteczniej niż lekarze szpitala klinicznego. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Irena Kawa

"VITAMED" Praktyka Lekarza Rodzinnego Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Lazurowa 24
20-781 Lublin

Lekarz z powolania, teraz rzadko sie juz takich spotyka. Pelen profesjonalizm, ogromna wiedza. Do tego uprzejmosc i zaangazowanie. Polecam szczerze.
Opinia dodana przez: Aldona

Lekarz rodzinny, Pediatra

Anagenesis
Męczenników Majdanka
Lublin

Bardzo dobry lekarz - z doświadczeniem i dużą wiedzą. Indywidualnie traktuje każdego pacjenta, poświęca mu sporo czasu. Wszystko cierpliwie tłumaczy.

lekarz Maria Ważna-Olszewska

szpital al.kraśnicka
Lublin

Doktor z powołania, bardzo miła, kompetentna, zaangażowana! Naprawdę wyjątkowa.

lekarz Eliza Żyszkiewicz

Agatowa 16
20-552 Lublin

Bardzo dobry lekarz.Dla mnie najlepsza z jaką miałem styczność.Sam do Niej byłem prowadzany przez moją mamę a obecnie jeżdżę do Niej ze swoją córką.Zawsze życzliwa,pomocna i uśmiechnięta.Lekarz z powołania ;)
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Maria Bis-Głuchowska

ulica Bursztynowa 32/79
20-576 Lublin

Profesjonalne podejście do małego pacjenta, widać że lubi swoją pracę i się na niej zna. Godna polecenia.
Bardzo skrupulatny lekarz, poświęcający dużo czasu pacjentowi. Z dużym zaangażowaniem i łatwością wyjaśnia "zawiłości" medyczne. Posiada wysokie kompetencje i wiedzę. W dodatku jest osobą uprzejmą, życzliwą i sympatyczną.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Alina Abramowicz-Pituch

ulica Urzędowska 15
20-727 Lublin

Przez 4 lata co roku miałem zapalenie oskrzeli, przypisywano mi antybiotyki. Po wizycie u Pani Alicji, nie biorę już antybiotyków i nie choruję już na oskrzela. Od 3 lat w ogóle nie byłem u lekarza, ponieważ układ oddechowy mam czysty, co najwyżej lekki katar. Nauczyła mnie prawidłowego odżywiania i sposobu leczenia domowymi naturalnymi metodami. Serdecznie jej dziękuję za zdrowie!
Opinia dodana przez: Arek K.

lekarz Dorota Sroczyńska-Chomicz

Alergolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Konrada Wallenroda 15
20-607 Lublin

Nie mam zastrzeżeń do leczenia u Pani Doktor.Kompetentna i dokładna.Są dobre efekty terapii.Pani Doktor nie jest gadułą ale odpowie na każde zadane pytanie dotyczące leczenia.Mnie to bardzo odpowiada,że jest konkretna i rzeczowa.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Iwona Bartosiewicz

Pulmonolog, Pediatra

STOMATOLOGIA AK-DENT
ulica Nałkowskich 110
20-470 Lublin

Pani doktor jest bardzo uprzejma ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów. Odpowie na wszystkie pytania. Co tu dużo pisać mnie leczyla jak byłam dzieckiem i teraz leczy moje córeczki. Jedyną wadą jeśli można to tak nazwać to jest to że trzeba o wszystko zapytać. Żadko sama mówi o stanie dziecka. Poza tym nie mam zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Joanna