Pediatra Lublin

lekarz Alicja Walczyk

Alergolog, Pediatra

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.
ulica Junoszy 49
20-058 Lublin

Zdecydowanie NIE POLECAM doktor, jest nie ma wystarczających kompetencji żeby leczyć jednak co gorsze jej zachowanie i podejście do leczonego dziecka i rodzica jest oburzające! Kąśliwe uwagi i komentarze do wychowania dziecka, szarpanie maluszka który płacze bo ta krzyczy, złośliwość na każdym kroku. Do tej pory nie natrafiłam na takiego lekarza i odradzam, a informacja ze ta doktor przyjmuje prywatnie i ma jakichkolwiek pacjentów-pomyłka.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Artur Luty

Anestezjolog, Pediatra

Lublin

W doktorze Lutym przede wszystkim cenię to że leczy dziecko a nie je truje. Nie przepisuje na odczepnego antybiotyku tylko najpierw stara się pomóc w inny sposób. Widać że posiada sporą wiedzę medyczną. Przychodzimy do niego z synem od 10 lat i nie było jeszcze sytuacji żebym się zawiodła.
Opinia dodana przez: Hanna

dr ElŻbieta Ganczarska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Praktyka Lekarza Rodzinnego "ZDROWIE"
Wł. Jagiełły 20
20-281 Lublin

Pani doktor podczas badania ubrania w stroj kosmonaty gotowa do natychmiastowego zrzutu do obcej cywilizacji.Przerazona Mina 3 latka, ja w totalnym szoku bo przeciez bardzo czesto widze panią doktor w galerii podczas zakopow, a tam covid tez jest, czy juz moze nie taki straszny...? Tlumacze ze dziecko goraczkuje, i skarzy sie na bol ucha. ( 4 miesiace leczenie kataru i kaszlu i towarzyszacy bol ucha) Pani doktor odmowila zbadania ucha ...
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Bożena Wyskwar-Zaborek

Kolorowa
Lublin

Lekarz bardzo dobrze wyspecjalizowany. Zawsze udzieli informacji jakich powinienem otrzymać od lekarza. Lekarz bardzo dokładnie bada i jest najlepszy w mieście . Doktorów bardzo dokładnie sprawdza zawsze choroby pod kontem skierowań. Nie ma żadnych problemów z otrzymaniem skierowania do poradnik. Lekarz bardzo dobrze wysłuchuje i nie narzuca żadnych swoich sugestii tylko z pacjentem poszukuje najlepszego rozwiązania.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Alina Abramowicz-Pituch

ulica Urzędowska 15
20-727 Lublin

Przez 4 lata co roku miałem zapalenie oskrzeli, przypisywano mi antybiotyki.
Po wizycie u Pani Alicji, nie biorę już antybiotyków i nie choruję już na oskrzela.
Od 3 lat w ogóle nie byłem u lekarza, ponieważ układ oddechowy mam czysty, co najwyżej lekki katar.
Nauczyła mnie prawidłowego odżywiania i sposobu leczenia domowymi naturalnymi metodami.
Serdecznie jej dziękuję za zdrowie!
Opinia dodana przez: Arek K.

lekarz Elżbieta Kieres

Twój lekarz

Lublin

Świetny lekarz. Miła, uprzejma, fachowa i niezmiernie dokładna. Ja, mój mąż i moje dwie córki leczymy się u Pani doktor od 20-tu lat (a muszę w tym miejscu dodać, że niestety jesteśmy częstymi bywalcami w przychodni) i ani razu nie miałam zastrzeżeń do sposobu leczenia Pani doktor, czy postawionej diagnozy. Polecam w 100 % !
Opinia dodana przez: magda

dr Eliza Chudziak

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Bardzo dobry lekarz nie narzekam z doswiadczeniem.Abysmy takich lekarzy spotykali zawsze przy leczeniu,powinni inni lekarze brac przyklad z Pani doktor.Tyle w temacie.
Opinia dodana przez: Zbyszek

dr Anna Pardus

Pediatra, Pulmonolog

NZOZ

Lublin

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani doktor a leczę dziecko od kilku lat, nie ma problemów z dostaniem się jak do innych placówek specjalistycznych, polecam w 100%

lekarz Eliza Żyszkiewicz

Agatowa 16
20-552 Lublin

Bardzo dobry lekarz.Dla mnie najlepsza z jaką miałem styczność.Sam do Niej byłem prowadzany przez moją mamę a obecnie jeżdżę do Niej ze swoją córką.Zawsze życzliwa,pomocna i uśmiechnięta.Lekarz z powołania ;)
Opinia dodana przez: Paweł

dr hab. n. med. Janusz Kocki

Genetyk kliniczny, Pediatra

Lublin

Jestem na tak! Polecam. Jeszcze żaden lekarz nie wzbudził we mnie tyle zaufania.
Dokładnie tłumaczy, uważnie słucha, zleca badania i nie stawia diagnozy w ciemno.
Opinia dodana przez: Anna

Pediatrzy w Lublinie