lekarz Artur Makowski

Młody, uprzejmy lekarz, ale na moje pytania odpowiadał zdawkowo, krótko, lakonicznie, dopiero zacząłem leczyć się na zwyrodnienia stawów i myślałem, że przynajmniej krótko wytłumaczy przebieg leczenia który mnie czeka, a niestety nie, na moje pytania odpowiadał, ale zdawkowo i raczej ze zdziwieniem (czemu pacjent się pyta). Jestem po dwóch wizytach i myślę że to raczej przeciętny lekarz. To mój kardiolog na pierwszych wizytach sam bez moich pytań wyjaśnił mi przebieg leczenia, typy badań itp. jasno i przejrzyście, a tu pomimo moich pytań i tak nie wiele się dowiedziałem.

Mimo młodego wieku rewelacyjny lekarz . Szczegółowo objaśnia chorobę , przebieg jej leczenia oraz ewentualnie dodatkowe zabiegi usprawniające kończyny górne. Godny zaufania i oddania się w Jego ręce. POLECAM wszystkim chorowitkom . Pozdrawiam. Agnieszka Niemyjska