Lekarz godny polecenia poród trwał 20 minut pełna profesja i Opieka polecam 100% Na każdej wizycie rozwiązał muj problem pytanie itd: super doktorek

Na każdej wizycie rozwiązał muj problem pytanie itd: super doktorek

Byłam u doktora tylko raz na wizycie USG piersi. Wcześniej naczytałam się pozytywnych opinii o tym lekarzu i się sprawdziły. Rzeczywiście lekarz jest miły, kompetentny i dokładny. Polecam!

To naprawdę godny polecenia lekarz prowadził mi pierwszą ciążę był obecny przy porodzie mimo że kończył się jego dyżur i tak naprawdę dzięki niemu moje dziecko szczęśliwie teraz rośnie . takich lekarzy naprawdę powinno być więcej każdemu bym poleciła tego pana jest miły i zna się na swojej pracy

To naprawdę godny polecenia lekarz prowadził mi pierwszą ciążę był obecny
przy porodzie mimo że kończył się jego dyżur i tak naprawdę dzięki niemu
moje dziecko szczęśliwie teraz rośnie . takich lekarzy naprawdę powinno być
więcej każdemu bym poleciła tego pana jest miły i zna się na swojej pracy

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Kompetentny, dokładny, miły, wszystko tłumaczy co robi. Nie mogłam trafić lepiej :) Prowadzi moją ciążę i później też będę do niego chodzić!

Wspaniały lekarz z powołaniem. Podczas każdej wizyty witając pacjentkę podaje dłoń na przywitanie. Odpowiada na wszystkie pytania, bardzo uprzejmy. Prowadzę u niego ciążę i jestem absolutnie zadowolona. Jestem przekonana, że kolejną ciąże będę prowadziła u dr Nowaka.

Bardzo dobry lekarz, posiadający dużą wiedzę na temat swojej specjalizacji. Stawia bardzo trafne diagnozy, byłam u wielu ginekologów i on jedyny potrafił stwierdzić co mi jest. Zdecydowanie na TAK. :)

Wspaniały lekarz, takiego ginekologa życzę każdej kobiecie.Prowadził moją ciążę, wyjaśniał wszelkie wątpliwości bardzo rzeczowo, zawsze bardzo miły, kompetentny.POLECAM

Doktora Artura polecil mi moj dermatolog. Jestem jego pacjentka juz ponad 3 lata. Podczas kazdej wizyty rozwiewa wszelkie watpliwosci, odpowiada na wszyskie pytania. Moge go szczeze polecic ;-)

Takiego ginekologa szukałam od dawna - miły uprzejmy a przede wszystkim rzeczowy i kompetentny. Wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości na temat maojej choroby. Polecam

POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM W CIĄŻY!!! OCENA 5 DLA PANA DOKTORA . URODZIAŁAM U NIEGO SYNKA I ZAPEWNE WRÓCE PODCZAS DRUGIEJ CIĄŻY.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Białystok"?

Tadeusz Pietrewicz

aleja Aleje Jerozolimskie 179
Specjalistyczna Lecznica Stomatologiczna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Marii Skłodowskiej-Curie 24A
15-276 Białystok
Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok