Ginekolog Onkolog Białystok

dr n. med. Bożena Bagan

Białystok

Świetna lekarka, sympatyczna, delikatna, troskliwa, wymagająca ale rzetelna. Wyleczyła mnie z dość dużego torbiela jajnika. Jestem z niej zadowolona. Problemem mogą być kolejki do niej ale warto.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Paweł Knapp

ulica Legionowa 13
15-281 Białystok

Polecam! Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował mnie. Uratował mi zdrowie i życie. Miałam raka złośliwego. Bedąc pod Jego opieką czułam się bezpieczna. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. DZIĘKI PANU DOKTOROWI JESTEM ZDROWA.

Opinia dodana przez: Danuta

Tadeusz Pietrewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Sienkiewicza 2/4
Białystok

szczerze polecam, wspaniały jako lekarz i jako człowiek, kompetentny, doświadczony, cierpliwy, dociekliwy, prowadził obie moje ciąże w tym drugą bardzo zagrożoną - szukał aż znalazł przyczynę tego zagrożenia i o to chodzi, naprawdę super fachowiec - monika.h

Poliklinika Położniczo-Ginekologiczna dr Arciszewski
Zamenhofa 19 Białystok
15-435 Białystok

Lekarz godny polecenia poród trwał 20 minut pełna profesja i Opieka polecam 100%
Na każdej wizycie rozwiązał muj problem pytanie itd: super doktorek

Na każdej wizycie rozwiązał muj problem pytanie itd: super doktorek

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Kulikowski

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Hospicjum "Dom Opatrzności Bożej" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jana Sobieskiego 1
15-013 Białystok

Dziękuje za potraktowanie jak mięso bycie chamem i gburem kiedy byłam na wizycie w Poradni Patologii Ciąży w Poradni przy USK. Zrobił niepotrzebne a nawet nie zalecane w tym okresie ciąży badanie ginekologiczne i skrzyczał za to że mnie bolało.

lekarz Beata Maćkowiak-Matejczyk

Gabinet Ginekologiczny