Lekarze Białystok

Seksuolog, Urolog

Gabinet lekarski
Św. Rocha 12 lok 14
15-156 Białystok

Miałam do czynienia z Panią Profesor przed kilku laty. Niestety zarówno z własnych doświadczeń i z perspektywy opieki chirurgicznej nad moim ś.p. tatą mam bardzo złe zdanie o tym lekarzu. Poprzez bardzo niefrasobliwe podejście do powierzonego życia i zdrowia pacjenta, mój tata, któremu operacja miała przedłużyć życie, wprost przeciwnie operacja okaleczyła go i skróciła życie. To był po prostu dramat, jeden błąd za drugim. W zasadzie sprawa nadawała się do ...
Opinia dodana przez: Elwira

lekarz Jolanta Szczepańska-Kostro

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Gabinet lekarski o Specjalizacji Endokrynologia Jolanta Szczepańska Kostro
Siewna 2
15-182 Białystok

nie zgadzam się z powyższymi opiniami.lecze się od lat z powodu chorby autoimmunologicznej tarczycy, wizyty mam raz do roku, ..Poziomy TSH w normie leki idealnie dobrane. Nie lecze się u dr gogle i serdecznie polecam p.doktor
Opinia dodana przez: maria

dr n. med. Grzegorz Klimiuk

Klident
Sienkiewicza 79A
15-003 Białystok

Tak być powinno ! No może trochę lekarz mnie "docisnął" przed rozpoczęciem zabiegu, ale pozytywnie! Zmotywował mnie bo się zazwyczaj boję dentystów, uspokoił i cały zabieg przeszedł bez bólu. Druga wizyta również. Jestem pełny podziękować dla Pana Klimiuka. Teraz jestem pod jego stałą kontrolą.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Przemysław Pawłowski

Okulista

Pawłowscy Spółka Partnerska Lekarzy
Konstantego Ciołkowskiego 3A
15-245 Białystok

Lekarz o niebywalej wiedzy inteligencji i uprzejmosci.oddzial stworzony tak ze nie ma takiego drugiego,personel na bardzo wysokim poziomie .Gratuluje .Moja opinia jest poparta na obserwacji podczas czterch pobytow,jeszcze raz dziekuje ,dziekuje.
Opinia dodana przez: Renata Zimniak-Grec

Białystok Psychiatra lek. med. Ałła Dyśko

lek. med. Ałła Dyśko

Psychiatra

15-872 Białystok

Białystok Psycholog mgr Agnieszka Zdrawomysłow

mgr Agnieszka Zdrawomysłow

Psycholog

Białystok Chirurg ogólny dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec

dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec

Chirurg ogólny

Centrum Medyczne Aqua Medica
ulica Waszyngtona 30/1U
15-305 Białystok

Panie doktorze Myśliwiec, dziękuję całym sercem za dobro, ciepło i cudownie wykonaną operację.
Ogromnie się cieszę, że trafiłam w Pana złote ręce i bardzo wiele Panu zawdzięczam.
Mój komentarz będzie dość obszerny, myślę, że niektórych zainteresuje jak w ciągu pół roku straciłam 33 kilogramy, pozbyłam się wielu chorób i jak wiele ta operacja dała.
Kochani czytelnicy od lat 80 choruję na serce, zaczęło się od zapalenia mięśnia sercowego a następnie ...