Medycyna estetyczna Białystok dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Medycyna estetyczna, Hematolog

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Doskonały położnik,kompetentny,doskonały kontakt z pacjentka,doskonały położnik,duża wiedza medyczna i praktyczna

Opinia dodana przez: Dorota

Klident
Sienkiewicza 79A
15-003 Białystok

To było moja kolejna wizyta u pana doktora. Jak zwykle profesjonalnie i przy tym bardzo miło. Już nie boli :)

Ewelina Monika Górska

Wizyty domowe, USG

Centrum Neurologiczno-Diagnostyczne Ewelina Górska
ul. Stołeczna; Białystok
15-879 Białystok

Szpital Wojewódzki

Białystok

Od dwóch lat borykam się z dolegliwościami urologiczno - ginekologicznymi.Dosyć późno trafiłam na Pana Doktora Kozłowskiego gdyż miałam nie miłe doświadczenia z poprzednim urologiem. Pan Doktor na wizytę kazał przynieść wszystkie badania moczu i z całego mojego okresu leczenia ginekologicznego. Na wizycie wnikliwie przestudiował owe badania, profesjonalnie i rzetelnie przeprowadził wywiad ze mną pytając mnie o najdrobniejsze szczegóły.Zlecił wykonanie dzienniczka mikcji, zaproponował szereg badań i termin hospitalizacji w szpitalu w Białymstoku podejrzewając zwężenie ujścia cewki moczowej jednocześnie podkreślając że wyjdzie to po przeprowadzonych badaniach w szpitalu.Diagnoza po owych badaniach okazała się słuszna i po przeprowadzonym przez Pana Doktora mało inwazyjnym zabiegu dolegliwości bólowe ustąpiły. w szpitalu wypisał dobrane indywidualnie pode mnie leki które podtrzymują rezultat zabiegu. Bardzo rzetelny i profesjonalny fachowiec o wysokiej kulturze osobistej. POLECAM TEGO LEKARZA Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinia dodana przez: Justyna
Stomatolog Białystok lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

Nie należę już do osób najmłodszych, trochę historii za sobą zostawiłam, trochę osób poznałam, przez wiele słów się przewinęłam...ale pierwszy raz, dosłownie i szczerze - pierwszy raz miałam przyjemność trafić do takiego dentysty, jakim jest dr Bogusława Czarnowska. I nie chodzi tu tylko o wiedzę - to jest nabyte (aczkolwiek uważam, że wielu osobom zbyt dużo brakuje do poziomu Pani dr Czarnowskiej)...chodzi o podejście do mnie jako pacjenta, o traktowanie mnie jak człowieka a nie oddychającą gotówkę. Doktor nigdy nie patrzy na zegarek, poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuje mój przypadek. Kiedyś złamałam sobie ząb bardzo boleśnie. Płacząc zadzwoniłam do dr Czarnowskiej o 23 (nie wiedziałam co mam robić), a ta poprosiła, bym przyjechała do gabinetu i że ona też się już ubiera i jedzie...ile osób byłoby w stanie to zrobić? no ile? Uwielbiam dr Czarnowską za jej wiedzę, podejście do Pacjenta, za jej energię, którą przekazuje mi na każdej wizycie. Uważam, że w Białymstoku...ba, nawet w całej Polsce nie znajdzie się lekarz z takim powołaniem...nie znajdzie się osoba, która mogłaby dorosnąć do pięt mojej doktor. Jeżeli ktoś szuka dentysty i chciałby, by ów dentysta był również człowiekiem - wybór powinien być jasny.

Opinia dodana przez: Ania

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Wspaniały lekarz wszystko opowie co robi rewelacja polecam bardzo serdecznie oby więcej takich lekarzy

lekarz Izabela Konończuk

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Antoniukowska 11A lok109
Białystok

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani doktor. Po prostu ludzki lekarz :) Lecze się jako osoba dorosła ale z pewnością jeśli swoje dzieci również będę leczyć u pani doktor.

Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Artur Anielski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
15-879 Białystok

Najlepszy dentysta u jakiego byłam. Baaardzo mi się podoba kiedy wszystko tłumaczy co robi, daje praktyczne wskazówki i uwagi, dzięki czemu mam do niego niebywałe zaufanie. Widać, że facet zna się na rzeczy, wszystko profesjonalnie i dokładnie. Atmosfera przyjemna, na luzie i bez napięć. Nawet mogę pokusić się o stwierdzenie, że wizyta u dentysty może być przyjemna ;) Polecam w 100 %

Kręta 3a
15-336 Białystok

Pani doktor jest po prostu świetna!Liczy się tylko pacjent oraz jego czas i oczekiwania.Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Eugeniusz

Mickiewicza Adama 32/20
15-232 Białystok

Profesjonalny,doświadczony lekarz godny zaufania.Sympatyczny,pomocny i odpowiedzialny.Oby więcej takich wspaniałych ludzi pracowało w służbie zdrowia.Polecam.

Opinia dodana przez: MAŁGORZATA