Lekarze Białystok

Pani Asia, to bardzo dobry specjalista, kompetentna, empatyczna, wyrozumiała i nieoceniająca. Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z Panią psycholog. Sporo się dowiedziałam, zwłaszcza o sobie samej. Teraz lepiej radzę sobie z trudnościami życiowymi.
Na prawdę polecam!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Jolanta Szczepańska-Kostro

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Gabinet lekarski o Specjalizacji Endokrynologia Jolanta Szczepańska Kostro
Siewna 2
15-182 Białystok

nie zgadzam się z powyższymi opiniami.lecze się od lat z powodu chorby autoimmunologicznej tarczycy, wizyty mam raz do roku, ..Poziomy TSH w normie leki idealnie dobrane. Nie lecze się u dr gogle i serdecznie polecam p.doktor
Opinia dodana przez: maria

dr n. med. Grzegorz Klimiuk

Klident
Sienkiewicza 79A
15-003 Białystok

Tak być powinno ! No może trochę lekarz mnie "docisnął" przed rozpoczęciem zabiegu, ale pozytywnie! Zmotywował mnie bo się zazwyczaj boję dentystów, uspokoił i cały zabieg przeszedł bez bólu. Druga wizyta również. Jestem pełny podziękować dla Pana Klimiuka. Teraz jestem pod jego stałą kontrolą.
Opinia dodana przez: Łukasz

Białystok Psychiatra lek. med. Ałła Dyśko

lek. med. Ałła Dyśko

Psychiatra

15-872 Białystok

Białystok Psycholog mgr Agnieszka Zdrawomysłow

mgr Agnieszka Zdrawomysłow

Psycholog

Białystok Chirurg ogólny dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec

dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec

Chirurg ogólny

Centrum Medyczne Aqua Medica
ulica Waszyngtona 30/1U
15-305 Białystok

Panie doktorze Myśliwiec, dziękuję całym sercem za dobro, ciepło i cudownie wykonaną operację.
Ogromnie się cieszę, że trafiłam w Pana złote ręce i bardzo wiele Panu zawdzięczam.
Mój komentarz będzie dość obszerny, myślę, że niektórych zainteresuje jak w ciągu pół roku straciłam 33 kilogramy, pozbyłam się wielu chorób i jak wiele ta operacja dała.
Kochani czytelnicy od lat 80 choruję na serce, zaczęło się od zapalenia mięśnia sercowego a następnie ...
Białystok Stomatolog lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog, Implantolog

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

Nie należę już do osób najmłodszych, trochę historii za sobą zostawiłam, trochę osób poznałam, przez wiele słów się przewinęłam...ale pierwszy raz, dosłownie i szczerze - pierwszy raz miałam przyjemność trafić do takiego dentysty, jakim jest dr Bogusława Czarnowska. I nie chodzi tu tylko o wiedzę - to jest nabyte (aczkolwiek uważam, że wielu osobom zbyt dużo brakuje do poziomu Pani dr Czarnowskiej)...chodzi o podejście do mnie jako pacjenta, o traktowanie ...
Opinia dodana przez: Ania
Białystok Stomatolog lek. dent. Michał Czarnowski

lek. dent. Michał Czarnowski

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

młody, ale naprawdę godny polecenia. Nic nie bolało a miałam usuwany ząb mądrości. chirurgicznie. Trochę pobolewało na drugi dzień, ale podobno to normalne. Dziś, tydzień od zabiegu, wszystko w porządku.
Opinia dodana przez: Ira