prof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiecprof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiec - zdjęcie profilowezdjęcie #1

prof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiec

Chirurgia jest moją pasją. Moim szczęściem jest, że robiąc to, co lubię, mogę pomagać innym.
Uważam, że każdy Polak zasługuje ...

Uważam, że każdy Polak zasługuje na leczenie na poziomie europejskim, dlatego odbyłem liczne staże zagraniczne, spędzając prawie 3 lata w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Danii, Belgii, Niemczech. Mój zakres działalności obejmuje przede wszystkim chirurgię laparoskopową, ale także operacyjne leczenie przepuklin, tarczycy i przytarczyc. Jestem autorem i współautorem wielu publikacji, w tym kilku podręczników chirurgii

Panie Prof.dziękuję za przeprowadzoną pomyślnie bez żadnych powikłań operację usunięcia tarczycy. Pan Prof. z zespołem pracowników Szpitala w Zambrowie zadbał o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie przed i po zabiegu. Pana profesjonalizm, życzliwość, empatia.,wysoka kultura osobista i czas poświęcony pacjentowi dało gwarację bezpieczeństwa. Jestem m-c po operacji i czuję się b. dobrze, a na szyi pozostał mały ślad. Tą drogą wyrażam wdzięczność i podziękowanie i życzę samych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Wdzięczna pacjentka Lidia D

Polecam Pana Profesora całym sercem, podejście do pacjentki na najwyższym poziomie. Kompetentny, uprzejmy, wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania w sposób zrozumiały dla pacjenta. Ogromny profesjonalizm i doświadczenie. Bardzo się cieszę, że trafiłam do takiego specjalisty.

Jestem i zawsze już będę ogromnie wdzięczna za usunięcie guza nadnercza, którego dokonał P Profesor Piotr Myśliwiec , jego osobowość, sposób kontaktu z chorym , profesionalizm , wiedza zasługują na docenienie i wielki szacunek . Ogromnie dziękuję !

Takich lekarzy trzeba szanowac jest milym i z powolania lekarzem zawsze doradzi i podpowie w sprawach zdrowotnych .Polecam Dr Mysliwca innym pacjentom .Prosze sie niebac sie zabiegu

Pan dr hab n. med Piotr Myśliwiec jest świetnym lekarzem. Przeprowadził u mnie operację wyłączenia żołądkowego (gastric bypass). Po 10 miesiącach od operacji schudłem ponad 20 kilogramów, ustąpiły także inne dolegliwości związane z otyłością. Doktor Piotr Myśliwiec jest wybitnym i doświadczonym chirurgiem, który wyróżnia się wysokim profesjonalizmem oraz niebywałą życzliwością wobec swoich pacjentów. Jestem mu wdzięczny za to, że odzyskałem swoje zdrowie. Polecam pana doktora każdemu!

Jeszcze raz dziekuje bardzo Panu docentowi za ogromne zaangazowanie w zdrowie pacjenta.Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty u Pana docenta Piotra Mysliwca,znowu powtorze mile,troskliwe i delikatne podejscie do pacjenta.Dziekuje Ewa z Lomzy.

W dniu 24.07.15 w szpitalu na ul.Fabrycznej 39 Humana Medica Omeda Pan docent Piotr Mysliwiec przeprowadzil u mnie zabieg usuniecia tluszczaka w okolicy nadobojczykowej.Bardzo sie ciesze ze trafilam w tak dobre rece isuper specjaliste.Zabieg niby nic ,ale Pan docent podszedl do niego z wielka starannoscia i dokladnoscia i wykonal super fachowo.Mialam znieczulenie miejscowe i dlatego wiedzialam jak starannie go wykonuje.Jestem bardzo wdzieczna za tak ogromne zaangazowanie w zdrowie pacjenta ,ponadto bardzo przemily i zyczliwy i delikatny w stosunku do pacjenta Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz dziekuje Panu docentowi za wszystko,sam zabieg bez komplikacji ,moje samopoczucie po super,opieka medyczna w trakcie pobytu w tym szpitalu bardzo dobra.Oby jak najwiecej takich lekarzy jak Pan docent Piotr Mysliwiec .Wszystkiego najlepszego ,sukcesow w pracy zawodowej zyczy wdzieczna pacjentka Ewa z Lomzy i polecam Pana docenta wszystkim.

Dzisiaj minęło już 3 miesiące od chwili kiedy zostałem poddany operacji przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową (10 kwietnia 2015 r.), a już następnego dnia nie odczuwałem żadnych związanych z nią dolegliwości. Moje wiara w to, że wszystko będzie dobrze nie opuszczała mnie od chwili, gdy po raz pierwszy spotkałem się z panem dr. hab. n. med. Piotrem Myśliwcem na konsultacji, który w sposób jasny i zrozumiały wyjaśnił mi metodę, przebieg i stan jaki będzie po przeprowadzeniu operacji przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową. I tak też wszystko się odbyło (cicho, spokojnie i bezboleśnie w ciągu zaledwie jednej godziny), a po zdjęciu szwów (po siedmiu dniach od operacji) zapomniałem całkowicie o dolegliwościach jakie miałem dotychczas związane z przepukliną. Jestem bardzo wdzięczny za tak wspaniale przeprowadzony zabieg i jego tak dobre efekty po operacji.
Wszystkim tym osobom którzy poszukują dobrego lekarza chirurga, z własnego swojego doświadczenia polecam bardzo dobrego doktora chirurga Piotra Myśliwca, do którego nie wahałem się ani przez chwilę, by pojechać prawie 500 km na konsultację i zabieg.
Dziękuję serdecznie jeszcze raz - Wiesław Sz.

Witam Państwa. Potwierdzam wszystkie zamieszczone tu opinie. Pan Doktor Piotr Myśliwiec, to najwspanialszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Wyjątkowy człowiek i specjalista, w moim przypadku z zakresu proktologii i chirurgii (defekty kosmetyczne) z niesamowitym wyczuciem estetyki, bo to co zrobił Pan Doktor to dzieło;-) Pan Doktor ma ,, złote ręce”, lekarz obdarzony niezwykłym talentem, wiedzą i doświadczeniem ,co daje najlepsze efekty . Szczerze polecam wizytę każdemu, kto zmaga się z jakże powszechną ale wstydliwą dolegliwością jaką są hemoroidy;-( W gabinecie Pana Doktora spotkacie się Państwo z ogromnym szacunkiem, zrozumieniem i ...

Witam Państwa.
Potwierdzam wszystkie zamieszczone tu opinie. Pan Doktor Piotr Myśliwiec, to najwspanialszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Wyjątkowy człowiek i specjalista, w moim przypadku z zakresu proktologii i chirurgii (defekty kosmetyczne) z niesamowitym wyczuciem estetyki, bo to co zrobił Pan Doktor to dzieło;-) Pan Doktor ma ,, złote ręce”, lekarz obdarzony niezwykłym talentem, wiedzą i doświadczeniem ,co daje najlepsze efekty . Szczerze polecam wizytę każdemu, kto zmaga się z jakże powszechną ale wstydliwą dolegliwością jaką są hemoroidy;-( W gabinecie Pana Doktora spotkacie się Państwo z ogromnym szacunkiem, zrozumieniem i miła atmosfera jaką bez wątpienia potrafi stworzyć Pan Doktor. Badanie przeprowadzone w sposób niezwykle delikatny i profesjonalny. Zabieg operacyjny wykonany na najwyższym poziomie, bezstresowo, bezboleśnie, bez żadnych dolegliwości pooperacyjnych. Efekty operacji niesamowite, lepsze niż można się spodziewać. Do Pana Doktora warto przyjechać z najdalszego zakątka Polski, takiego lekarza mogą pozazdrościć najlepsze renomowane kliniki nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za bardzo miłą i fachowa opiekę, cierpliwość i wyrozumiałość.

Doktor Piotr Myśliwiec to mistrz w swojej dziedzinie i wspaniały człowiek. W dniu 18.03.2015 r. przeprowadził laparoskopową operację usunięcia mi torbieli na śledzionie. Dr Myśliwiec dokonał niemożliwego - pomimo skomplikowanego umiejscowienia torbieli, które rokowało co najwyżej możliwością pozostawienia niewielkiej części śledziony, dr Myśliwiec uratował całą śledzionę. Jestem mu bardzo wdzięczny za profesjonalizm oraz życzliwe podejście do pacjenta.