prof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiecprof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiec - zdjęcie profilowezdjęcie #1

prof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiec

Chirurgia jest moją pasją. Moim szczęściem jest, że robiąc to, co lubię, mogę pomagać innym.
Uważam, że każdy Polak zasługuje ...

Uważam, że każdy Polak zasługuje na leczenie na poziomie europejskim, dlatego odbyłem liczne staże zagraniczne, spędzając prawie 3 lata w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Danii, Belgii, Niemczech. Mój zakres działalności obejmuje przede wszystkim chirurgię laparoskopową, ale także operacyjne leczenie przepuklin, tarczycy i przytarczyc. Jestem autorem i współautorem wielu publikacji, w tym kilku podręczników chirurgii

Dc Piotr Myśliwiec przywrócił mnie do normalnego życia. Operacja zmniejszenia żołądka spowodowała, że "zgubiłam" połowę mojego ciała /ok.55 kg./. Jestem Nim zachwycona nie tylko Jego fachowością jak również podejściem do pacjenta. Nie każdy lekarz potrafi tak cierpliwie i zrozumiale wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi i jak należy postępować. Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Wielkie, wielkie dzięki.Marta.T

Docent Piotr Myśliwiec przeprowadził 2 zabiegi. Najpierw usunięcie woreczka żółciowego, potem rękawowe wycięcie żołądka. Przy obydwu zabiegach nie było żadnych komplikacji. Docent Myśliwiec wszystko dokładnie wytłumaczył i służył pomocą. Co więcej, jest niezwykle sympatycznym i przystępnym lekarzem. Niewielu jest medyków z tak ciepłym i cierpliwym podejściem do pacjenta. Z czystym sumieniem mogę polecić Docenta Myśliwca jako świetnego specjalistę i wspaniałego człowieka.

Wspaniały lekarz, dysponujący ogromną wiedzą i doświadczeniem.Co najważniejsze jednak,mający bardzo zindywidualizowane i pełne zaangażowania podejście do pacjenta.Bardzo serdeczny, cierpliwy a jednocześnie potwierdzający swój wielki profesjonalizm na każdym etapie leczenia. Dziękuję Panie Docencie za świetnie i bardzo szybko wykonany zabieg!

Na początku czerwca przeszedłem operację usunięcia lewego płata tarczycy. Operował mnie docent Myśliwiec. Operacja przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Cały czas jestem jeszcze pod opieką doktora i nie mam żadnych zastrzeżeń do Jego fachowości. Zawsze mogę liczyć na wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. Pan docent zawsze poświęca mi tyle czasu, ile tego potrzebuję. Nigdy nie mam poczucia pośpiechu czy zbywania mnie szybkimi i ogólnymi odpowiedziami. Zdecydowanie polecam wszystkim potrzebującym pacjentom.

Pan Docent to poza bardzo profesjonalnym lekarzem w każdym calu, posiada również ogromną wiedzę, którą się chętnie dzieli. Jest również bardzo sympatycznym i życzliwym człowiekiem. Podczas wizyty dokładnie wszystko tłumaczy i chętnie odpowiada na pytania. Ja trafiłam do dr. hab. n.med. Piotr Myśliwca z guzem w pachwinie. Gdy dolegliwość związana z guzem utrudniała mi poruszanie się Pan doktor w tym samym tygodniu zakwalifikował mnie do operacji. Okazało się że oprócz tłuszczaka mam przepuklinę, której Pan doktor nie wykluczał jeszcze przed operacją. Obsługa w szpitalu na najwyższym poziomie zarówno przed w trakcie i po operacji. Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie polecam doktora jako wspaniałego lekarza, chirurga a przede wszystkim człowieka o wielkim sercu.

Przede wszystkim to CUDOWNY CZŁOWIEK! Każdy i to nie tylko lekarz powinien brać z niego przykład. Byłam tzw. "ciekawym przypadkiem" - gruczolak przytarczyc bez lokalizacji w wieku 28 lat. Doktor zajął się mną jak w prywatnej szwajcarskiej klinice. Miałam już styczność z innymi chirurgami - kroją bo muszą - z kolei Pan Myśliwiec oprócz skalpela posługuję się również UPRZEJMOŚCIĄ, DOBROCIĄ , ZROZUMIENIEM - tego nie da się nauczyć, takim człowiekiem się po prostu jest. Wnioskuję o filmowy dokument czy realityshow z udziałem doktora! Pozdrawiam Sylwia z Łomży.

Pan Docent podczas wizyty konsultacyjnej przed zabiegiem usunięcia woreczka żółciowego objaśnił mi wszystko szczegółowo: jak będzie wyglądał zabieg, oraz jak mam "żyć" po zbiegu :) (ew. dolegliwości, dieta, aktywność ruchowa). Następnie w dogodnym dla mnie i co najważniejsze szybkim terminie wykonał zabieg. Zabieg się udał w 100%. Wszystko było tak jak mówił :). Z woreczkiem, to tylko do Pana dr. Myśliwca :) Szczerze polecam.

jak mam "żyć" po zbiegu :) (ew. dolegliwości, dieta, aktywność ruchowa).
Z woreczkiem, to tylko do Pana dr. Myśliwca :)
Szczerze polecam.

W kwietniu doktór wyciął mi gruczolaka przytarczycy wraz z lewym płatem tarczycy. Po operacji została tylko dwucentymetrowa blizna. Dr. Myśliwiec to bardzo kompetentny, uważny i staranny chirurg. Operację wykonał zgodnie z przemyślanym przez siebie i omówionym ze mną przebiegiem. Zaufałam Mu i On mnie nie zawiódł. Jestem teraz dozgonnie wdzięczną Mu pacjentką, Teresa S. z Łomży.

Moja historia jest podobna do wielu innych . Od najmłodszych lat zmagam się z otyłością . Stosowałam różne diety , których konsekwencją był efekt ,, jo-jo " :) Przypadek sprawił ,że w artykule prasowym znalazłam informację o Panu doktorze Piotrze Myśliwcu . Dodatkowe wiadomości zdobyłam przez internet,oraz wizyta lekarska wlała w moje serce nadzieję. To właśnie Pan dr. ,jego znajomość tematu i zrozumienia problemów ludzi otyłych doprowadziły mnie na stół operacyjny. Ból okazał się nie być taki wielki,za to rezultaty !!! :)))) Po dwóch miesiącach od operacji man 27 kg mniej .Moje życie zmieniło się i każdego dnia zmienia się jego komfort. Moje obawy o życie po operacji i strach jaki towarzyszył mi przed operacją znikły wraz z utrata pierwszych kilogramów . Dziś polecam każdemu takie rozwiązanie czyli operacja bariatryczna i nie żałuję dziś niczego. Warto było pokonać 850 km aby oddać się w ,, złote "ręce Pana doktora . Panie doktorze jeszcze raz bardzo dziękuję . Beata W.

Jestem po operacji Bajpasu żołądka.Z Panem doktorem Myśliwcem od początku leczenia współpracowało mi się bardzo dobrze.Uśmiechnięty,życzliwy,słuchający pacjenta i przywracający chęć do życia:) Oby więcej takich lekarzy-.....Świat byłby piękniejszy:) Pozdrawiam i polecam:)