prof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiecprof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiec - zdjęcie profilowezdjęcie #1

prof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiec

Chirurgia jest moją pasją. Moim szczęściem jest, że robiąc to, co lubię, mogę pomagać innym.
Uważam, że każdy Polak zasługuje ...

Uważam, że każdy Polak zasługuje na leczenie na poziomie europejskim, dlatego odbyłem liczne staże zagraniczne, spędzając prawie 3 lata w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Danii, Belgii, Niemczech. Mój zakres działalności obejmuje przede wszystkim chirurgię laparoskopową, ale także operacyjne leczenie przepuklin, tarczycy i przytarczyc. Jestem autorem i współautorem wielu publikacji, w tym kilku podręczników chirurgii

Mogę polecać każdemu Pana doktora bo to naprawdę wspaniały człowiek i fachowiec. Poświęca pacjentowi wiele czasu i uwagi. Chętnie służy dodatkowymi informacjami. . Pan Doktor Piotr Myśliwiec to lekarz zawsze uśmiechnięty, troskliwy i życzliwy dla pacjenta.

Przeszedłem niespełna 4 miesiące temu operację rękawowego pomniejszenia żołądka i jestem bardzo zadowolony z efektów. Operację wykonał dr Piotr Myśliwiec metodą laparoskopową, dzięki czemu mój pobyt w szpitalu był bardzo krótki (4 dni), a blizny pooeracjyjne są już mało widoczne. Na razie schudłem nieco ponad 50 kg i czuję się znakomicie. Operacja poprzedzona była wieloma szczegółowymi, bezpłatnymi badaniami (skierowanie na NFZ). Sam zabieg odbył się bez komplikacji, czuwał nade mną zespół lekarzy specjalistów, a pobyt w szpitalu wspominam bardzo dobrze. Warunki i opieka lekarska była na najwyższym poziomie. Zarówno przed ...

Operację wykonał dr Piotr Myśliwiec metodą laparoskopową, dzięki czemu mój pobyt w szpitalu był bardzo krótki (4 dni), a blizny pooeracjyjne są już mało widoczne. Na razie schudłem nieco ponad 50 kg i czuję się znakomicie. Operacja poprzedzona była wieloma szczegółowymi, bezpłatnymi badaniami (skierowanie na NFZ). Sam zabieg odbył się bez komplikacji, czuwał nade mną zespół lekarzy specjalistów, a pobyt w szpitalu wspominam bardzo dobrze. Warunki i opieka lekarska była na najwyższym poziomie. Zarówno przed jak i po zabiegu doktor Myśliwiec interesował się moim samopoczuciem i stanem zdrowia. Warto również dodać, że doktor Myśliwiec bardzo dba o swoich pacjentów nie tylko przed i podczas operacji, ale także później. Regularnie wykonuje szereg badań kontrolnych (skierowanie również na NFZ), jeżdżę na kontrolę do Doktora do Poradni Chirurgicznej, dostałem nawet bezpośredni numer telefonu do Niego, abym w razie potrzeby mógł się z Nim szybko skontaktować.
Po operacji nie miałem żadnych problemów, dzisiaj wyniki badań są "podręcznikowe", stałem się bardziej aktywny fizycznie, a moja waga ciągle ma tendencję spadkową! W dużej mierze zawdzięczam to doktorowi Piotrowi Myśliwiec. Dlatego wszystkim niezdecydowanym chciałbym powiedzieć żeby się nie wahali i poddali się zabiegowi, który tak naprawdę ratuje życie!
Pan Doktor jest lekarzem godnym polecenia, profesjonalistą na najwyższym poziomie. Wizyty u Niego przebiegają w miłej atmosferze. Jest bardzo komunikatywny, przed operacją dokładnie wytłumaczył mi cały jej przebieg, co znacznie zmniejszyło mój stres przed zabiegiem. Jest także bardzo uprzejmy, życzliwy i uśmiechnięty.
Życzę wszystkim, aby trafili do takiego specjalisty, który zajmie się tak profesjonalnie swoim pacjentem. Panie Doktorze dziękuję! Marek.

W styczniu tego roku miałem operację wyłączenie żołądkowe, jestem bardzo zadowolony, że oddałem się w ręce tak wspaniałego chirurga. Pan Doktor Piotr Myśliwiec to lekarz zawsze uśmiechnięty, troskliwy i życzliwy dla pacjenta. To doskonały fachowiec w swoim zawodzie, nie spotkałem jeszcze w swoim życiu takiego miłego i oddanego swej pracy lekarza. To Cudowny i Serdeczny Człowiek. Brak mi słów, aby wyrazić swą wdzięczność. Gdyby zaszła kiedykolwiek potrzeba operacji zawsze oddam się w ręce Pana Doktora Myśliwca.

Fachowe podejście do pacjenta, umówiony zabieg wykonany w terminie, bez żadnych powikłań , po usunięciu śledzionej zostały tylko trzy niewielkie blizny. Co najważniejsze rezultat leczenia został osiągnięty,a dwa dni po zabiegu byłem już w domu.Miły i uśmiechnięty, polecam.

Jestem po operacji przepukliny i baypassa żołądka wszystko przebiegło pomyślnie, którą przeprowadził dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec. Szczerze polecam tego lekarza innym pacjentom. Jest bardzo miły ,uprzejmy i zawsze uśmiechnięty dla pacjenta.

Witam, bardzo polecam pana doktora, to świetny fachowiec. Poświęca pacjentowi wiele czasu i uwagi. Chętnie służy dodatkowymi informacjami. Dokłada wszelkich starań, aby pacjent czuł się bezpiecznie i pewnie. Pan Doktor Piotr Myśliwiec to lekarz zawsze uśmiechnięty,troskliwy i życzliwy dla pacjenta.Dziękuję całym sercem za uśmiech, dobro i opiekę w czasie całego leczenia. Gorąco polecam

Witam. Lekarz Piotr Myśliwiec to wyśmienity chirurg. Operacja, którą przeprowadził odbyła się bez komplikacji, a ja wracam do zdrowia. Dzięki niemu czuję się lepiej. Zajął się mną przed i po operacji. Ten lekarz jest godny polecenia!

Jestem bardzo zadowolony z kontaktu z Panem doktorem. Bardzo życzliwy grzeczny,cechuje go dobry kontakt z pacjentem.Bardzo godny polecenia.Zalerzy mu aby pacjent był dobrze traktowany.

Bardzo dziękuję Panu profesorowi za udaną operację i miłe podejście do pacjentów. Polecam. Marek Łapy

Jakiś czas temu dowiedziałam się, że podejrzewają u mnie nowotwór tarczycy. Brzmiało to jak wyrok. Byłam przerażona, ale dzięki Bogu trafiłam do Doktora Piotra Myśliwca. Pan Doktor okazał się nie tylko wyśmienitym specjalistą, ale także wspaniałym człowiekiem. Przed operacją wszystko mi wytłumaczył, uspokoił, dzięki czemu przestałam się bać. Upłynął już miesiąc, czuję się doskonale, wynik dzięki Bogu również okazał się pozytywny. Chciałabym, żeby wszyscy lekarze byli tak oddani swoim pacjentom jak Pan Doktor. Życzę samych sukcesów i z całego serca serdecznie dziękuję.