prof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiecprof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiec - zdjęcie profilowezdjęcie #1

prof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiec

Chirurgia jest moją pasją. Moim szczęściem jest, że robiąc to, co lubię, mogę pomagać innym.
Uważam, że każdy Polak zasługuje ...

Uważam, że każdy Polak zasługuje na leczenie na poziomie europejskim, dlatego odbyłem liczne staże zagraniczne, spędzając prawie 3 lata w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Danii, Belgii, Niemczech. Mój zakres działalności obejmuje przede wszystkim chirurgię laparoskopową, ale także operacyjne leczenie przepuklin, tarczycy i przytarczyc. Jestem autorem i współautorem wielu publikacji, w tym kilku podręczników chirurgii

Docent Myśliwiec to wspaniały lekarz ale i człowiek. Ma fenomenalne podejście do pacjenta, po rozmowie z doc. Myśliwcem ulatują wszelkie obawy. W moim przypadku 20.07.2013r została przeprowadzona operacja żołądka (Gastric Bypass) i do dziś czyli w przeciągu 3 miesięcy straciłam 23,5kg :D stałam się zupełnie innym człowiekiem :) A to wszystko dzięki Panu Docentowi. DZIĘKUJĘ

Przeszedłem operację wycięcia tarczycy, którą przeprowadził dr P. Myśliwiec. Od samego początku Pan doktor, jasno i cierpliwie udzielał mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Zarówno przed jak i po zabiegu interesował się moim samopoczuciem i stanem zdrowia. Pan doktor traktuje pacjentów jak ludzi, anie jak obiekty badawcze. Doktor P. Myśliwiec, to świetny specjalista, jeśli coś trzeba wyciąć to tylko jego rękoma. Dziękuję serdecznie!

Witam. Bardzo gorąco polecam dr hab. n. med. Piotra Myśliwca. Jest wspaniałym fachowcem, a jednocześnie skromnym, kulturalnym i ciepłym człowiekiem. Przy tym Doktorze wszelkie lęki i obawy znikają. Każdemu pacjentowi poświęca maksymalnie dużo czasu. Jestem po operacji tarczycy, blizna niewielka, bólu zero, ja czuję się świetnie. Gdybym miała teraz iść ponownie na zabieg, wcale bym się nie wahała. Dziękuję Panu Panie Doktorze za to, że spotkałam Pana na swojej drodze. Pozdrawiam.

Gorąco polecam dr hab. n. med. Piotra Myśliwica. W mojej ocenie to bardzo dobry lekarz i specjalista. Przekonałem się o tym podczas operacji przeprowadzonej u mnie w lipcu bieżącego roku. Jestem bardzo zadowolony, operacja przebiegła sprawnie, ja wracam do zdrowia. Poza tym jest lekarzem z profesjonalnym podejściem do pacjenta, życzliwy, pomocny, rzeczowy, udziela wyczerpujących informacji na temat zdrowia, przebiegu operacji itp. Jeszcze raz dziękuję mu za pomoc. POLECAM wszystkim !!!

Witam. Bardzo gorąco polecam doc. Piotra Myśliwca Jest lekarzem z powołania i wspaniałym fachowcem. Przemiły, cierpliwy i bardzo kompetentny. Odmienił moje życie. Przeszłam operację zmniejszenia żołądka we wrześniu 2012, bez żadnych powikłań i metodą laparoskopową. Z pomocą dr. schudłam 27 kg w ciągu pół roku. Poprawiło się moje zdrowie i samopoczucie. DZIĘKUJĘ

Witam.

Witam. 14 maj 2012 przeszłam operację zmniejszenia żołądka (bypass żołądkowy), w przeciągu roku schudłam 45 kg z rozmiaru 56 na 42 :) Swoje nowe i leprze życie zawdzięczam panu DOKTOROWI, który cały czas mnie wspierał i robi to nadal. Po zabiegu przyszedł poklepał mnie po ramieniu, uśmiechnął się i powiedział, że wszystko poszło pomyślnie i będzie dobrze. Jeśli szybko chce pójść do domu, to muszę już wstawać i się ruszać, bo tylko ruch postawi mnie na nogi i pozwoli schudnąć. To szczera prawda. DZIĘKUJĘ doc. Piotrowi Myśliwcowi

Pan Doktor Myśliwiec to CZŁOWIEK o WIELKIM SERCU,jest MISTRZEM w tym co robi,a robi bardzo,bardzo dużo dla pacjentów.Gdybym miała kiedykolwiek jeszcze poddać się znów operacji,to na pewno oddam się w wspaniałe ręce Pana Doktora Myśliwca.Polecam wszystkim PANA DOKTORA PIOTRA MYŚLIWCA

jestem wdzieczny panu jestem [po operacji 6 tygodni i czuje sie wspaniale nie odczuwalem zadnego bolu jest to fachowiec kazdemu pomorze wyslucha i wytlumaczy oby wiecej takich lekarzy pozdrawiam marian zajkowski

wirtuoz skalpela, wspaniały lekarz, pełen troski o pacjenta,godny zaufania i polecenia. Każda wizyta u tego lekarza to przyjemność- W.Dyśko

Witam,w styczniu miałam operację tarczycy oraz usunięto mi węzeł nadobojczykowy,blizny praktycznie nie widać,zaledwie zadrapanie,a blizna tarczycy nie więcej niż 3 cm.Świetny specjalista,przemiły człowiek .Absolutnie polecam i dziekuje serdecznie.POZDRAWIAM