prof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiecprof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiec - zdjęcie profilowezdjęcie #1

prof. zw. dr hab. Piotr Myśliwiec

Chirurgia jest moją pasją. Moim szczęściem jest, że robiąc to, co lubię, mogę pomagać innym.
Uważam, że każdy Polak zasługuje ...

Uważam, że każdy Polak zasługuje na leczenie na poziomie europejskim, dlatego odbyłem liczne staże zagraniczne, spędzając prawie 3 lata w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Danii, Belgii, Niemczech. Mój zakres działalności obejmuje przede wszystkim chirurgię laparoskopową, ale także operacyjne leczenie przepuklin, tarczycy i przytarczyc. Jestem autorem i współautorem wielu publikacji, w tym kilku podręczników chirurgii

Pan docent Piotr Myśliwiec jest bardzo rzeczowym i serdecznym człowiekiem. Jego 100% fachowość i znajomość nowoczesnych metod chirurgicznych pozwoliła mi bardzo szybko wrócić do formy po laparoskopowym usunięciu przepukliny pachwinowej (w godzinę po zabiegu byłem w stanie samodzielnie udać się do toalety). Następnego dnia zostałem wypisany do domu , po tygodniu mogłem normalnie funkcjonować. Gorąco polecam ten rodzaj zabiegu i skorzystanie z usług Pana Docenta.

W maju 2014 roku poddałem się operacji przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową u Pana dr hab. n. med. Piotra Myśliwca. Pan Docent podszedł do mnie bardzo profesjonalnie, prowadząc mnie od samych badań przedoperacyjnych, a na kontrolach po zabiegu kończąc. Sama operacja przebiegła wzorowo, na drugi dzień mogłem już powoli chodzić i zostałem wypisany do domu. Po tygodniu zdjęto mi szwy, a obecnie blizny są ledwo widoczne i czuję się bardzo dobrze. Pragnę serdecznie podziękować Panu Docentowi za okazaną pomoc.

28 października miałam przeprowadzony zabieg bariatryczny (bypass żołądka). Zabieg odbył się w Uniwesyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku na oddziale chirurgii. Docent Piotr Myśliwiec okazał się być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Równocześnie jego zaangażowanie i troska o pacjenta pokazują, że jest lekarzem z powołania. Życzyłabym sobie i innym pacjentom, by w każdej dziedzinie medycyny spotykać na swej drodze tak cudownych lekarzy jak Docent Piotr Myśliwiec. Barbara A

Po dwukrotnym spotkaniu zostałam zakwalifikowana do operacji bariatrycznej,którą wykonał dr.Myśliwiec w szpitalu na fz.Operacja przebiegła pomyślnie.Po miesiącu po niej mogłam się pochwalić wagą o10kg mniejszą i nadal spada.Pan dr jest osobą kompetentną i szalenie miłą.Interesował się mną na każdym etapie, przed i po operacji.Miałam również możliwość skontaktowania na telefon komórkowy w razie potrzeby.Pomimo 450 km jakie dzieli mnie od Białegostoku, z wielką przyjemnością jadę na wizyty kontrolne.Takich lekarzy rzadko się spotyka.Dziękuję bardzo .Jadwiga K.

Do poradni chirurgicznej trafiłam z diagnozą guza nadnercza i właśnie tam poznałam niesamowitego lekarza jakim jest Pan doc. Piotr Myśliwiec. Diagnoza była dla mnie szokująca. Dzięki jego zdecydowaniu i profesjonalizmowi już po pierwszej wizycie w poradni byłam spokojniejsza. Zostałam zakwalifikowana do operacji. Gdy przebywałam na oddziale u Pana Docenta przekonałam się, że jest on lekarzem z powołania. Jego pogodny nastrój i uśmiech jaki mu zawsze towarzyszy były lekiem na strach, który odczuwałam przed operacją. Guz chromochłonny został usunięty metodą laparoskopową bez żadnych komplikacji. Poza tym, że Pan Docent jest wspaniałym lekarzem jest też cudownym człowiekiem. W dzisiejszych czasach ciężko jest trafić do lekarza z powołania, a ja miałam to ogromne szczęście trafić do tak wspaniałego człowieka. Z całego serca pragnę Panu Piotrowi podziękować za wszystko co dla mnie zrobił. Chylę czoło przed tak znakomitym lekarzem. Bez wahania mogę polecić Pana doc. Piotra Myśliwca każdemu kto potrzebuje profesjonalnej pomocy chirurga. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę Panu pomyślności w życiu osobistym oraz zawodowym. Wdzięczna pacjentka Dorota Brzozowska.

Dziś, czyli 4.012015 r. mijają 4 miesiące, od dnia operacji rękawowego wycięcia żołądka, kiedy ważyłem 173 kg, przy wzroście 173 cm i wieku 67 lat. Operacja została wykonana przez dr Piotra Myśliwca w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym, w Białymstoku. Operacja wykonana była laparoskopem, bezboleśnie, nie było problemu z wybudzeniem po operacji, a po 48 godzinach zostałem wypisany ze szpitala do domu. Podróż, ponad 600 km zniosłem bez komplikacji i bez żadnych boleści. Po powrocie do domu zastosowałem się ściśle do otrzymanych zaleceń żywieniowych. Moja waga w dniu dzisiejszym wynosi 135 kg, czyli przez 4 miesiące schudłem już 38 kg. Moje życie zmieniło się diametralnie, łatwiej jest mi się poruszać, mogę sam ubrać skarpety na nogi, założyć i zasznurować buty - czego nie mogłem, do tej pory zrobić sam. Jestem pewien, że schudnę jeszcze o następne 40 do 50 kg i uzyskam wagę ok. 85 kg oraz będę mógł żyć jak każdy "normalny" człowiek. Obecnie czuję się bardzo dobrze, nic mnie nie boli i wyniki krwi są bardzo dobre. Wszystko to zawdzięczam dr Piotrowi Myśliwcowi, wspaniałemu fachowcowi oraz człowiekowi o "ogromnym sercu". Jego wyrozumiałość oraz cierpliwość ma dla mnie ogromne znaczenie. Za to wszystko serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego.

Docent Piotr Myśliwiec to lekarz z powołania, doskonały specjalista, który czyni "cuda". Mój mąż z chorobą nowotworową odbytu skazany był na operację brzuszno-kroczną i stomię (opinia 3-ch innych lekarzy). Tylko dzięki Panu Docentowi dzisiaj jest on bez stomii, a operację Pan Doktor przeprowadził laparoskopowo. Dziękujemy za przywrócenie nadziei na normalne życie. Każdemu będziemy polecać tak wspaniałego lekarza i człowieka.

Doktor zoperował mnie w kwietniu 2014 na otyłość olbrzymią (172kg) po pół roku pod jego nadzorem ważę o 46kg mniej i dalej chudnę.Wykonał u mnie metodą laparoskopową rękawkowe wycięcie żołądka..Jest lekarzem i człowiekiem w jednej osobie. Zawsze ma czas dla swoich pacjentów troskliwy, wyrozumiały, skrupulatny... jesli nie wiecie do kogo się zgłosić... to szczerze polecam ....Dodam tylko,że klinika w której przyjmuje dr Myśliwiec jest oddalona o 170km ale i tak warto.....i na dodatek taki lekarz przyjmuje tez na NFZ ... Szczerze polecam......

1 lipca przeszedłem operację zmniejszenia żołądka (Laparoskopowa rękawowa resekcja żołądka). Doktor Myśliwiec nie był pierwszym, do którego trafiłem jednak to on podjął decyzję, która wreszcie ( po wielu latach zmagań ) przyniosła zadowalające mnie rezultaty (spora utrata masy ciała). Same podejście doktora do pacjenta także jest godne pochwały. Podczas wizyt zauważyłem bardzo duże zaangażowanie w to co robi, nie traktował mnie jak "przypadek", podszedł do problemu bardziej indywidualnie. Jest niezwykle miłym i życzliwym człowiekiem z bardzo wysokimi kwalifikacjami. Jeżeli ktoś zastanawia się nad zabiegiem u dr Myśliwca - zdecydowanie polecam.

Wspaniały człowiek. Wspaniały lekarz - absolutny mistrz w swojej dziedzinie. 22 lipca 2014 r. w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku miałem operację bariatryczną. Profesjonalizm pana docenta Piotra Myśliwca sprawił, że nie odczuwałem żadnego stresu, żadnego bólu. A teraz cudowna lekkość bytu umysłowego i w zadowalającym tempie odzyskiwana lekkość bytu fizycznego. Dziękuję bardzo panie docencie. Sławomir Piórkowski